[ZNACZENIE] terenu/właściciela

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

Siusianie

Post autor: Mary »

Torpka też znaczy...Na siku i takie tam wraca do klatusi, ale znaczy często. Poza mną upodobała sobie do tego szczególnie myszkę od kompa :roll: Jak tylko uda jej się wskoczyć na biurko, nie ma szans żeby myszka nie została oblana, a jakie akrobacje przy tym wyczynia...łącznie z siuśkaniem w trakcie skoku :shock:
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Siusianie

Post autor: Vella »

No własnie, myszka.
U mnie też najczęściej znaczona jest myszka i moja ręka na tejże myszce spoczywająca.
Może to zazdrość?
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

Siusianie

Post autor: Matylda »

[quote="Vella"]No własnie, myszka.
U mnie też najczęściej znaczona jest myszka i moja ręka na tejże myszce spoczywająca.
Może to zazdrość?[/quote]
hehe, tez mysle ze to przez zazdrosc!! Wkoncu lapa jej/jego panci "glaszcze" jakiegos gryzonia! :khihi:
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Mary
Posty: 71
Rejestracja: śr cze 28, 2006 8:02 pm

Siusianie

Post autor: Mary »

Chyba macie rację z tą zazdrością. Ja się tylko dziwię, ze przy takiej ilości znaczeń jakie ta myszka "przeszła" jest jeszcze w stanie normalnie funkcjonować...
Gosiea
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 8:21 pm

Siusianie

Post autor: Gosiea »

Fajnie nie być odosobnionym ;)
Moje maleństwo też zostawia mi kropelki na dłoniach i wygląda na to że bardzo jej się to podoba heh. Ale dużej plamy jeszcze jej sie nie zdarzyło zrobić :)
Czy jednak możliwe jest że po czasie kiedy już wystarczająco kogoś oznaczy to przestanie? Przecież po umyciu te jej zapachy na mnie znikają?
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Siusianie

Post autor: Vella »

[quote="Gosiea"]Przecież po umyciu te jej zapachy na mnie znikają?[/quote]
I dlatego trzeba oznaczyć ponownie ;)
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
nefretete
Posty: 244
Rejestracja: śr lip 05, 2006 9:33 pm

Siusianie

Post autor: nefretete »

ja jak u mnie był Czarli i Bieluch, to biurko, regał i inne megle musiałam myć co jakieś 2-3 dni, bo smrud był ogromny, wiec nie ma co kompinować, tylko sprzątać :khihi:
nefretete
awa
Posty: 18
Rejestracja: sob kwie 29, 2006 12:22 pm

Siusianie

Post autor: awa »

wlasnie mialam napisac ostatnio na ten temat do kredka zaczela znaczyc mnie:D moj komputer itd.;p
Wampiria
Posty: 60
Rejestracja: pn sie 07, 2006 10:12 pm

Siusianie

Post autor: Wampiria »

U mnie siusia jedynie Kicia, tzn zostawia pare kropelek.
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

Siusianie

Post autor: bonsai »

U mnie Asta czasami troszkę znaczy... Ale nie tylko... potrafi się też pięknie zlać na mnie... np. dzisiaj spała mi słodko na ramieniu, obudziła się na chwilę, przytuliła mi się tyłeczkiem do szyi i.... :zlosc: no cóż... i tak ją uwielbiam :zakochany:
Mam nadzieję, że Noname nie zacznie znaczyć, bo już cała mokra będę biegała.. teraz pewnie jeszcze nie znaczy, bo jest jeszcze malutka... Taki maluteńki aniołek z niej... :zakochany:
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Siusianie

Post autor: Guślarka »

Mój Szasiek znaczy hmmm... dość porządnie. Przejdzie mi po ręce i zostawia nie kropelkę, ale długą smużkę moczu, paskudnik :? Za to Fuf teraz w ogóle nie znaczy - przedtem znaczył, ale naprawdę minimalnie.
Ostatnio zmieniony sob lis 11, 2006 1:29 pm przez Guślarka, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Siusianie

Post autor: Layla »

Dziewczyny znaczą bardzo dużo, zwłaszcza Aria. Natomiast Cyrus zamiast moich rąk woli znaczyć myszkę, komórkę, pilota, torebkę oraz kanapę ;) Znaczy tak samo jak przed kastracją 8) Nigdy mi to nie przeszkadzało ;)
Obrazek
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Siusianie

Post autor: MANIAK90 »

Heh to ja chyba mam dobrze...moje indywidualistki na mnie nie sikają...jedyne co się zdarza Cookie to czasem pozostawi na mnie kropelkę ale sporadycznie... :hihi:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Awatar użytkownika
marttrzec
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 26, 2006 7:49 pm

szczurze sikanie...

Post autor: marttrzec »

mam pytanie- czy to normalne, że moja szczurka zostawia za sobą non stop kropelki moczu? niemal na każdym kroku- gdzie zaczepi, tam pojawia się mocz...

czy to może być związane z okresem płodnym itp., czy jest to objaw zupełnie codzienny i normalny?

bardzo proszę o odpowiedź

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Pon Lis 27, 2006 4:59 pm ]
Scalone z tematem juz istniejacym. Przeczytaj posty powyzej a sytuacja powinna stac juz sie dla Ciebie jasna.
/ mod. LuLu
myszka145
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 17, 2006 12:53 pm

Siusianie

Post autor: myszka145 »

Właśnie,właśńie ...moja Frania tez namiętnie zostawia wszędzie po kropelce, pozostałe trzy ciurki tego nie robią. Myślę,że taka jej uroda i ,że znaczy sobie ściezki w ten sposób. Od czasu do czasu biegam za nią z papierowym ręczniczkiem :).
Mysza
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”