Weselnik :>

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: mazoq »

marchewa, dla mnie oni trochę przeginają, a ich nuta jest nudna ;) choć fakt faktem dobrze się przy nich robi pogo (jak pseudo-metale z gimnazjum nie przeszkadzają). co ciekawe ja właśnie słów nigdy nie mogłam dosłyszeć, ale kiedyś się z misterem Z posprzeczałam o to na ich forum, czyżby wzięli sobie moją poradę na poważnie? :hihi:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: sauatka »

mazoq, hyhy ja tez chce miec takiego nauczyciela :D mrauu ...

wesele sie:
dzis siostra sprzata cale mieszkanie :D nabrudzila / niech sprzata :D
hyhyhy
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Mryhyhym, kupiłam sobie (za pieniądze rodzicieli) 2 staniki, bluzkę i sztruksową torbę. Oprócz tego kupę żarcia i Pronto do drewna. To znaczy, że jutro wyjeżdżam i znowu mnie mama kocha :jezor2:
I mam pierwszą roślinkę do swojej chałupy - białego storczyka;]
Wzięłabym wreszcie mojego benjaminka, ale się o niego normalnie boję. Taki już duży jest i ładny, a benjaminki podobno nie lubią zmiany miejsca :drap:
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Weselnik :>

Post autor: Maugosia »

[quote="zona_braunera"]a benjaminki podobno nie lubią zmiany miejsca [/quote]
Też tak słyszałam, ale ostatnio dostałam benjamina od kolegi (sabatara - kiedyś marudził, ze o nim nie wspominam, to teraz wspominam ; ) - dosyc sporego - zmiana mniejsca była znacząca, z jego mieszkania do mojego (calkiem inne klimaty) i o dziwo benjamin puszcza mlode listki. Moze mój stary "patykowaty" benjamin tak na niego działa, bo stoją obok siebie ; ).
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Weselnik :>

Post autor: Sileas »

Do mojego skromnego domostwa biednie prowadzonego przeze mnie i Deirina, zawitała moja babcia i dziadek z dalekich stron. Szalenie się cieszę z ich obecności, a najbardziej mnie cieszyło - dziewczyny od razu babcię zaakceptowały! Pierwszy kontakt, od razu lizanie dłoni i wchodzenie na rękę. Byłam w szoku - zwykle do obcych zachowywały rezerwę :)
Ale od dziadka już uciekały :D
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Weselnik :>

Post autor: Layla »

Odeszłam z pracy, która mnie wykańczała... A jutro zaczynam nową, mam nadzieję, że będzie super :)
Obrazek
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Weselnik :>

Post autor: an »

sciagnelam sobie film "kate and leopold" i zamierzam sie dzisiaj slinic do hugh jackmana :] mrrrrr
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Podłączyłam sobie Internet za 50 groszy i płacę tylko 21,85 zł miesięcznie;]
No i mała zmiana planów - dzisiaj czekamy na Teklunię, nie na Fifola. Obiecałam małżonkowi - to będzie piąty i ostatni szczur w tym roku akademickim. Przynajmniej ostatni na stałe, tymczasowe mogę jeszcze brać;)



Nu, i jest Teklunia, Pani Szczurowa położyła ją dwa razy na łopatki i nowa zaakceptowana. Tamtadam, mam 5 szczurów:)
Ostatnio zmieniony wt paź 03, 2006 5:02 pm przez zona, łącznie zmieniany 1 raz.
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Weselnik :>

Post autor: Layla »

[quote="zona_braunera"]Tamtadam, mam 5 szczurów:)[/quote]

Gratuluję :) :klask:
Obrazek
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Weselnik :>

Post autor: zona »

Layla, ja nie wiem czy jest czego gratulować. Małżonek nie jest zbyt zadowolony, na razie i tak mu kit pocisnęłam, że Tekla jest tymczasowo na jakieś 2-3 tygodnie :jezor2: O moich rodzicach w ogóle nie wspominam; Manchę ukrywałam równo rok, więc myślę, że Enigmę i Teklę też przynajmniej tyle dam radę. Na szczęście z domu mnie nie wyrzucą, bo mam swój;]
No ale fakt niezaprzeczalny - cieszę się. Psa mi na studia nie chcą oddać, to się 5-szczurowym stadkiem pocieszam;]

Poza tym nowa radocha - mój nieślubny mąż wreszcie dostał umowę o pracę :flex:
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

Weselnik :>

Post autor: KasiaGdańsk »

[quote="Layla"]Odeszłam z pracy, która mnie wykańczała... A jutro zaczynam nową, mam nadzieję, że będzie super :)[/quote]

Gratuluje, oby było dużooo lepiej Laylo :) :klask: :klask:

[quote="an"]sciagnelam sobie film "kate and leopold" i zamierzam sie dzisiaj slinic do hugh jackmana :] mrrrrr[/quote]

Nietylko ty tak masz, ja mam ten film od 2 lat i co jakiś czas też musze się poślinić ... :zakochany:
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Weselnik :>

Post autor: Layla »

Zapomniałam napisać, że 25 września moja siostra urodziła córeczkę :D Mój 4 letni siostrzeniec szaleje z radości, a ja już w sobotę jadę do mamy i siostry i zobaczę malutką Maję :hihi:

PS Kasiu, jestem zadowolona jak diabli z tej pracy ;) Zona_braunera, załóżmy klub bibliotekarek, co? :jezor2:
Ostatnio zmieniony wt paź 03, 2006 9:57 pm przez Layla, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Weselnik :>

Post autor: Vella »

dlaczego bibliotekarek?

A Bibliotekarz to co? :jezor2:



a tak w ogóle to :haha:
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Weselnik :>

Post autor: Maugosia »

Bardzo lubie przebywać w bibliotece, jakbym mogła to całe dnie... tylko jakoś tak panie bibliotekarki... zawsze mają jakies ale :jezor2:
Obrazek
Obrazek
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Weselnik :>

Post autor: Layla »

zawsze mają jakies ale
Wypraszam sobie, ja nie mam żadnych ale :jezor2: Byle studenci nie wynosili książek pod pachą ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”