Marokko and CO.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: jokada »

ale przystojne chłopaki :D
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: limba »

:zakochany: Madus Marunio nie wyglada zle... :przytul: (szczerze powiem duzo gorzej juz sobie wyobrazalam).
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Nie źle nie wygląda, ale widać że mu starość dokucza.

Ma futro bardzo przerzedzone no i źle oddycha. No i zrobił się strasznie przytulaśny.
Kochany szczuras
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Marokko and CO.

Post autor: Guślarka »

Piękne chłopy :zakochany: A Ike z pychola do mojego Fufka podobny :)
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

NIe wiem z czego to wynika ale Marokko czuje się dziś średnio. Podejrzewam że to związane jest ze zmianą leku.
Mało się rusza a jak juz próbuje to przychodzi mu to z trudnością. W klatce nic nie chce jeść ani pić, dopiero jak siedzi ze mną to da się skusić na Nutri Drink oraz różnego rodzaju papki. Nawet jego ulubione dropsy nie smakują mu.
Zaczynam się bać...
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Marokko and CO.

Post autor: merch »

trzymaj się Mada

jeśli przyczyną złego stanu Marocca jest niewydolność krązenia mozna mu spróbować dawać enalapril ale to lek na receptę takze trzeba by porozmawiać z wetem, co gorsza na działanie tego leku trzeba trochę poczekać.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

Moze powrocic do poprzedniego leku?
Albo podawac na raz jesli to wskazane... sama nie wiem.
Kurcze on nie moze sie poddac... :(
Obrazek
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Poprzedni lek Esti był nie dobry bo powodował obniżenie ciśnienia krwi i do tego spowodował odwodnienie organizmu. Dlatego ten Vetmedin jest najcelniejszy w działaniu bo pomaga właśnie w sytuacjach kiedy jest problem z krażeniem, czyli po prostu usprawnia działanie serca.
Myślę że po 2-3 dniach powinnam już wiedzieć czy jest lepiej czy gorzej. Dzisiejszy dzień był beznadziejny pod wzgl ciśnienia dlatego może Maruś nie czuł się najlepiej. (Z resztą ja też nie, ale to nie tylko ze wzgl na pogodę ale na fakt że jakiś matoł zabił - rozjechał mi kota, o którego życie i zdrowie tyle czasu walczyłam, :cry: )
Ostatnio zmieniony czw paź 05, 2006 7:18 pm przez Mada, łącznie zmieniany 1 raz.
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

[quote="Mada"]Z resztą ja też nie, ale to nie tylko ze wzgl na pogodę ale na fakt że jakiś matoł zabił - rozjechał mi kota, o którego życie i zdrowie tyle czasu walczyłam, :cry:[/quote]
Ktorego? :-(

Znowu kotek...
Obrazek
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

Kiedyś na forum dawałam ogłoszenie o takiej ładniutkiej szarej kotce - z takim dosyć ciemnym umaszczeniem...
Mam nadzieję że umarła natychmiast.
Nawet nie wiedziałam że w takim zwierzaku może być tyle krwi. To bardzo przykre zbierać z jezdni swojego zwierzaka i do tego w takim stanie...
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Marokko and CO.

Post autor: merch »

:(
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Marokko and CO.

Post autor: limba »

Boziu :-(
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Mada
Posty: 745
Rejestracja: sob mar 22, 2003 12:08 am
Kontakt:

Marokko and CO.

Post autor: Mada »

U nas dziś jest lepiej. Chyba ten wczorajszy dzień był jakiś nieciekawy.
Maruś chętnie zjadł dropsiki, ogóreczka, winogronko no i oczywiście gerberka. Popił Nutri Drinkiem.

A Gretka jeszcze trochę grucha ale chyba jest lepiej bo tez się ożywiła. Wcześniej była taka ospała,a teraz znów łobuzuje. Oby tak dalej :lol:
...Tusia, Dziuba,Kruffka,Beza biały aniołek w sercu....Kreciu kocham Cię :( Wybacz; Nikita,Fredziulek, Marokko, Greta wredotka
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Marokko and CO.

Post autor: ESTI »

No wreszcie jakies dobre wiadomosci. :klask:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”