Szczur gryzie

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Miyako
Posty: 60
Rejestracja: wt sie 22, 2006 10:20 am
Kontakt:

Szczur gryzie

Post autor: Miyako »

Nie powinnaś karmić go z ręki. Szczurek pomyśli wtedy, że jesteś innym szczurem, któremu można łatwo odebrać pokarm i nie będzie traktował Cię, jak kumpla.

Skoro ogonek ma 4-mce, to skąd go wzięłaś? Jego zachowanie może w dużej mierze zależeć od tego, w jakiej atmosferze był dotąd wychowywany!
ula_cz
Posty: 65
Rejestracja: pt gru 30, 2005 12:23 am

Szczur gryzie

Post autor: ula_cz »

no własnie tak postąpiłam. Umyłam ręce, poczekałam aż przestaną pachnieć mydłem, po czym wzięłam oba szczurki i poszłam z nimi do łazienki. Usiadłam w wannie i siedziałam z nimi dobre 30 minut. Pysia mnie nie ugryzła, nawet jak ją łapałam w klatce to jedynie uciekała (strasznie nie lubi być brana) ale ani nie fukała, ani nie pokazywała po sobie że chce zaatakować. Mam nadzieje że to dlatego że myślała, że to jedzonko. Czy już nie będę mogła wsadzać palców do klatki?? Miałam już trochę szczurów ale to zdarzyło mi się pierwszy raz i nie wiem jak postępować.
"Niech mój oddech życia znajdzie się w Twym sercu, kiedy zniszczysz miłość pozwól mi odejść razem z nią"
Miyako
Posty: 60
Rejestracja: wt sie 22, 2006 10:20 am
Kontakt:

Szczur gryzie

Post autor: Miyako »

Ja mojemu szczurkowi też nie wsadzam palców do klatki, a to wszystko przez koty, które czasem go napastują. Ilekroć usiłuję to zrobić, on rzuca się na klatkę i chce się bronić. Jakoś da się z tym żyć. Życzę powodzenia!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”