o wlosach i fryzurach ;)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Seidhe
Posty: 41
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 11:06 pm
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Seidhe »

ja postanowiłam sobie zrobić coś niegrzecznego na głowie.niestety nie dogadałam sie z moją fryzjerką i teraz wyglądam nie dość,że na 15/16 latke, to jeszcze słodką uczennicę liceum katolickiego:P jeśli chcecie zobaczyć to proszę(ale to wersja zaraz od fryzjerki,ja niestety nie umiem ich tak układać:P)
http://snapeobsession.w.interia.pl/Foto-0123.jpg
http://snapeobsession.w.interia.pl/Foto-0125.jpg
http://snapeobsession.w.interia.pl/Foto-0126.jpg

uwaga- zdjecia tylko dla dorosłych (są wielkie i jakościowo tak dobre,że neistety widać każde-a jest tego wiele-niedoskonałości mojej cery:P)
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Ania26 »

heh... tez się z moją ostatnio nie dogadałam i wyglądałam jak stateczna matrona :sad2:
Wkurzyłam sie niesamowicie i obciachałam się sama.
Jest git, wyglądam co najmniej "niestandardowo" 8)
Ostatnio zmieniony pn paź 23, 2006 10:04 am przez Ania26, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Ayumi »

a ja sobie sciełam włoski... :flex:
Ostatnio zmieniony pn paź 23, 2006 10:20 am przez Ayumi, łącznie zmieniany 1 raz.
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Sileas »

A ja nadal zapuszczam.. puh, wyglądam jak jędza - ni to krótkie, ni długie. Okropny stan rzeczy :)
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Matylda »

jaki okropny? poprostu srednie :D
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: marchewa »

Ojj, ja sobie nie chcę nawet przypominać siebie z początku zapuszczania włosów... Tragedia, tragedia i jeszcze raz tragedia. Już były na tyle długie, że nie można ich było jakoś sensownie ułożyć, a na tyle krótkie, że nie wchodziły do kitki. Tragedia. :sciana2:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: AngelsDream »

Ja mialam wlosy za lokiec, scielam...
Ładnie scieniowalam, zapuszczam od nowa i tym razem nie ma co, nie odpuszczę.
Wyjątki i dwa psy.
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Fatty »

[quote="Sileas"]A ja nadal zapuszczam.. puh, wyglądam jak jędza - ni to krótkie, ni długie. Okropny stan rzeczy :)[/quote]
mam coś takiego na głowie - a do tego kręcone i strasznie się puszące, bez starannego przyklepywania ich co rano , mam wrażenie,że w drzwiach się nie zmieszczę ;)

Jedynie dużo ludzi mówi mi,że taka długość jest dla mnie odpowiednia bo zasłania mój podbródek (noo... po prostu mam taki,że mój profil z lekka przypomina kształtem rogalik .. :jezor2: )
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: ESTI »

Viss, dziekuje. :przytul:
Bylam tam, ale kurka wodna tam tez nie maja takich farb... nic mi innego nie pozostalo jak isc znowu do fryzjera, wybulic majatek i podpytac gdzie te farbke moge kupic... :sad3:
Obrazek
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: mazoq »

tadaammm, mazoq sie chlapnęła rubinową szamponetką i powiewa rudym rozbłyskiem jak za dawnych czasów. wreszcie koniec z pożółkłymi od sońca włosami :flex:
herneith
Posty: 94
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:27 am
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: herneith »

po tadaaamm powinno być zdjęcie:P

a mi zaczynają po głowie chodzić dziwne myśli.. a to że blond platynowy, a to że może znów mhroczna czerń? a może najlepsiejszy jest mój oczoDAJNY rudy.. aga nie wie aga ma odrosty i jak zwykle problem z podjęciem decyzji:P
Ostatnio zmieniony czw paź 26, 2006 7:50 pm przez herneith, łącznie zmieniany 1 raz.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: mazoq »

zdjęcie będzie, co więcej, będzie w całym osprzęcie kendockim bo niedługo robię sesję chłopom ( i przy okazji sobie :hihi: )

a później chyba sobie zrobię czarno-czerwony balejaż :flex:
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: falka »

mazoq - fotkę :)

a falencja się zrobiła na kolor mango :jezor2: proszę zdjęcie:

me

tylko nie patrzcie jaki mam wytrzeszcz - sama sobie robiłam zdjęcie ;) czy wy też widzicie jaki ja mam ogromny nochal :| ?
herneith
Posty: 94
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:27 am
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: herneith »

czarno czerwony ano:) też mi po głowie chodziii. nie-na-wi-dze wybierać farby do włosów wrr
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: sauatka »

[quote="herneith"]aga nie wie aga ma odrosty i jak zwykle problem z podjęciem decyzji:P[/quote]ja dokladnie taki sam problem...

zastanawiam sie czy wrocic do naturalnego, czy moje znow czerwnoy :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”