Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

satanka666, ty przewodnicząca jedna, ty nam jaj nie rób żadnych!
Ma być dobrze :przytul:
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

tępa. nie mam pojęcia jak ten cały torrent działa.
zostanę przy emule.

:sciana:
Quod me nutrit me destruit.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Kagero, też kiedyś próbowałam używać torrenta... więc, my tępe istoty łączmy się :D
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

marchewa, bedzie!
Kagero, ja do filmow (mp3 i innych pasci) bitcomet'a uzywam :). Wchodze na stronke http://www.torrentz.com lub jakas inna z torrentami, naciskam, nie zapisuje torrenta na dysku tylko otwieram :) i ciiiaaagnie
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

marchewa, jeszcze założymy klub i co będzie? :niepewny:

satanka, ściągłam go właśnie i... jeeeezu, jak to działa? :szok:
Quod me nutrit me destruit.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: mazoq »

Kagero, właśnie troche trudniej się to obsługuje niż emuły itp. ściągasz ze zwyklej strony plik (bittorrent) który zawiera linki do serwerów hostujących plik który chcesz ściągnąć (np. film), otwierasz go w bitcomecie i dopiero wtedy zaczyna się ściągać :)
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

:sciana2: w życiu się nie nauczę. buuu.
nie ma to jak być ćwierćinteligentem.
Quod me nutrit me destruit.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Kagero, to może założymy ten klub? ;)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

no ale żeby do takiego klubu należeć, to trzeba być jeszcze dare to be dumb (tudzież stupid).

a tak się składa, że ja JESTEM =.=

no ale konkretnie to o czym? dla takich niekumatych? <.<
Ostatnio zmieniony wt lis 14, 2006 1:11 am przez Kagero, łącznie zmieniany 1 raz.
Quod me nutrit me destruit.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

No chyba dla takich niekumatych. Ogólnie dla debili, niezaradnych i tych wszystkich nieudaczników takich jak my ;)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

ja tam jestem niekumaty i nieudaczny debil =.= - jakby co, to zawsze chciałam być członkiem! :jezor:

przeglądam swoje posty. normalnie mogiła. nie dość, że ze wszystkich wynika, że debil, to jeszcze w co drugim są kretyńskie literówki, mimo, że mają całe stada edycji, bo się błędów doszukiwałam. porażka.
Quod me nutrit me destruit.
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Kagero, w najnowszym lisku, 2.0 podkreśla błędy ;) Zainstaluj sobie :) jako i jak zainstalowałam, i już się błędów i literówek nie boję, haaa! :D

Nieudaczny przede wszystkim. I bez krztyny silnej woli. I często niekumaty. I tragicznie leniwy. Debil. Oto marchewa :)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: agacia »

Wrr,jak ja nie lubie wstawac jak ciemno jest :-(
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

:[ nie ma dzis mojej lekarki... do innej nie pojde, bo nie chce mnie przyjac (duzo szczepien malych dzieci bla bla bla), dopiero jutro. Zadne leki przeciw bolowe na mnie nie dzialaja. auuaaa.
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Kagero »

marchewa, to my może bliźnięta różnojajeczne? :jezor2:

satanka :uscisk:

/edit: ech, głupia. :sad3:
Ostatnio zmieniony wt lis 14, 2006 2:23 pm przez Kagero, łącznie zmieniany 1 raz.
Quod me nutrit me destruit.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”