Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: tygrys1985 »

przyłączam się
nie zdać przedmiotu 3 razy ucząc sie wykładów na pamięć trzeba być zdolnym...
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

Wiecie co, może rzeczywiście jakiś klub nieudaczników życiowych? ;)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

[quote="Juni"]Idąc do pokoju wyrżnęłam się jak długa... [/quote]
ja tak ostatnio szłam przez przedpokój, nie zauważyłam psa i wleciałam pod stół do pokoju rodziców ;) Na prostej drodze się wywracam, na pielgrzymce do Częstochowy wpadłam do...studzienki. Szczęściem było tam mnóstwo rur, a więc nie wpadłam całkiem ;) Wszystko rozlewam,rozsypuję rozbijam, schodząc z parapetu podarłam sobie spodnie, podarłam sobie bluzę zahaczając o klamkę,nie tak dawno gdy siadałam pękły mi spodnie na tyłku, w zimie ślizgając się po chodniku wjechałam na butach za psem do rowu -oł tak jam nieudacznik stuprocentowy! :D
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Juni »

Fatty, o taaaak! Dokładnie... Jakbym widziała siebie.

Nie mam wątpliwości co do pokrewieństwa ;)
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

[quote="Fatty"]podarłam sobie bluzę zahaczając o klamkę[/quote]
Jedną? Tylko jedną? Ja nie zliczę ile par spodni i bluzek darłam zahaczając się o klamki, o kanty i o różne inne rzeczy :D
Kiedyś na prostej drodze tak się wyrżnęłam, że sobie naderwałam mięsień, innym razem skręciłam nogę w kostce na zjeżdzali wodnej i takie tam różne przygody...
Pokrewieństwo jest nie do ukrycia :)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: sauatka »

ja kiedys zjechalam po blotnej gorce :/ pies mnie pociagnal i pojechalam :D caaala brudna a do domu z 500m :jezor2:
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: AmericanIdiot »

ostatnio mam wieczego doła... :sciana2:
A ja to jestem chodzące nieszczęście :P Blizny, siniaki... :hihi:
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Marudnik vol. 2

Post autor: marchewa »

satanka666, AmericanIdiot, siostry! :D
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

[quote="satanka666"]ja kiedys zjechalam po blotnej gorce :/ pies mnie pociagnal i pojechalam [/quote]
ja tez,ja też! I to jeszcze....na brzuchu :lol2: Ooo jak mi się marzyło aby myknąć do domu kanałami, no ale nic, zacisnęłam zęby, ogarnęłam buzię z błota(maseczka błotna-samo zdrowie,ni? :hyhy: ) i jak najprędzej pognałam przez miasto do domu :jezor2:

kuuurcia, jutro matura próbna a ja nemo. Oczywiście uczyć się nie będę :) , ale fajnie byłoby nie być posiadaczem najmniejszej ilości punktów, co z moim anty-humanistycznym czerepem , możliwe jest wielce.
Ostatnio zmieniony wt lis 14, 2006 8:11 pm przez Fatty, łącznie zmieniany 1 raz.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: AmericanIdiot »

marchewa, nom :P Ja zawsze mam jakiegoś siniaka. Nawet o deske klozetową umię sobie rozwalic noge... :shock: Plastikową... :shock:
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

[quote="AmericanIdiot"]Nawet o deske klozetową umię sobie rozwalic noge... Plastikową...[/quote]
oj bo mnie na wspomnienia bierze! :khihi: Kiedyś w szkole, przed kimś uciekałam,zamknęłam się w łazience i aby wyjrzeć czy zagrożenie minęło postanowiłam wejść na kibelek i spojrzeć górą . Plastikowa decha się załamała i prawie noga mi wpadła :oops:
:haha:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: AmericanIdiot »

buhaha :P To ja rozwaliłam niedawno drzwi do kibla... :P A w szkole wywaliłyśmy w 6 klasie i potem chłopcy wkładali :P
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: Fatty »

[quote="AmericanIdiot"]To ja rozwaliłam niedawno drzwi do kibla... [/quote]
ja też , ale w podstawówce :P

Ogólnie to w podstawówce miałam jakiś talent do zacinania się w kibeliniu, a więc mimo,że zwinna nigdy nie byłam, to wychodzenie górą, pod koniec 6 klasy miałam opracowane perfekcyjnie ;)

I ostatnio wychodzę z klasy, idę przed siebie i w połowie korytarza się zorientowałam,że klamka mi w dłoni została... :jezor2:
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Marudnik vol. 2

Post autor: AmericanIdiot »

hahaha :P
Ja te drzwi to w domu rozwaliłam. A że reszta drzwi ma jakieś takie dziwne szyby i nie idzie znalesc podobnych to mamy tam teraz papier :P
To nie, ja się w kiblu nie zaciełam :P
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Juni
Posty: 534
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 11:01 am

Marudnik vol. 2

Post autor: Juni »

Oj siostry... A ja kopem z półobrot rozwaliłam takie coś na papier... Było na wysokości mojego pasa. Było... :roll:

Drzwi łazienki? Zwaliłam jedne. Sobie na pięte.

Okno w łazience? Spadło mi jedno na głowę... :sad3:
Dyrekcja ZOO ogłasza:
Prosimy nie karmić Trolli!
Sezon polowań na Trolle rozpoczęty! 8)


***
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”