Było juz dosłownie wszystko:)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

By?o juz dos?ownie wszystko:)

Post autor: Piotras »

Nio mamy dwa szczuraski, a w domciu jest psisko,sunia Gaja-egoistka kochana, kot dachowiec rodowity z domu Bezdomnych Ulvar,dwa dziki Dosia i Kuba. W ogrodku zyją sobie gronostaje nie mam pojecia ile ich jest i jak dogaduja sie z kotem :lol: przed przeprowadzka 50m dalej w starym domu na strychu mieszkały sobie popielice ktore uciekły z klatki :D bardzo podobne do szcuraskow tyle ze ogon owłosiony i płaski.A tak wogóle to było tego sporo:) jastrząb, sarna....dziki...wszystko :lol: :lol: I dlatego jestem takla skrzywiona..hihih...kazde zwierze przygarne o ile nie ma kogos kto mnie powstrzyma uff wariaci sie rodzą,nikt ich nie tworzy :D :wink:
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

o..

Post autor: martwa »

..jaaa ale fajnie masz! musisz mieszkać w jakiejś dziczy normalnie, przeprowadzam sie :D sarenki, dziki :shock: pozazdroscic, ja w zyciu gronostaja, czy popielicy, a co dopiero dzika - na oczy nie widziałam :D pozazdrościć spotkań 1stopnia i bogatej gromadki :)
czasami po prostu brakuje kamieni
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

Było juz dosłownie wszystko:)

Post autor: Piotras »

Dzieki martwa :lol:
no w dziczy to moze nie mieszkam ale do niedawna w lesniczowce:) a teraz obok(własciwie to moi rodzice ja jestem w akademiku cały czas prawie)
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Było juz dosłownie wszystko:)

Post autor: Mycha »

Szczerze mówiąc to musisz mieć baaardzo wesoło :wink:
Fajnie tak żyć- to jedno z moich marzeń... wogóle w lesie to czas leci wolniej i dużo przyjemniej i jeszcze tyle zwierzaków :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Piotras
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 10, 2004 6:35 pm

Było juz dosłownie wszystko:)

Post autor: Piotras »

zalezy :lol: jaki las :lol: ale jest ok
duzo tych zwierzakow sie przewineło..oj duzoooo
moja mama zawsze powtarzała ze to ostatni kot,ostatni pies...blebleble i tak zawsze były i bedą nastepne :twisted: a ona je mimo to kocha

[quote="Mycha"]Fajnie tak żyć- to jedno z moich marzeń... [/quote]

masz jeszcze czas na realizacje tego marzenia
jak nie na stałe to nawet działka w głuszy wystarczy :wink: na weekend i wakacje itd itp napewno ci sie uda trzymam kciuki
Mod edit
Łączę posty
szczurcie nasza Bella i Emi oraz my Piotras i Rhenata pozdrawiamy..a Beatrice macha do nas z nieba
Gosik
Posty: 414
Rejestracja: wt maja 04, 2004 8:21 pm

Było juz dosłownie wszystko:)

Post autor: Gosik »

Zazdroszczę... i może też kiedyś się dorobię takiego zycia :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”