maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Gryska »

przeciez Gryzaj powiedziała że ma samice karmiącą
czemu więc piszesz, że szukasz?
skontaktowałaś się z Gryzaj???

Moim zdaniem jesteś "lekko" niepoważna
Postaram się powstrzymać od dalszego udzielania się w tym temacie a najlepiej to, żebym nie zaglądała... bo gotuję się w środku :zlosc:
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
Dory
Posty: 1268
Rejestracja: sob lut 04, 2006 3:38 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Dory »

[quote="szczurzynka"]nie bo nie sciemniałam :sciana2: poprostu/ort dała mi mówiąc że to szczur ! jezu już bym się przyznała :roll: :roll: :zlosc: [/quote]

Mówiłam coś o gruncie wymykającym się spod nóg ;) ?
Grubasy zapraszają do galerii -> http://szczury.org/album_personal.php?user_id=2925
Ami (07.05.2006) ze mną od 12.06.2006
Caspuś (07.09.2006) ze mną od 11.10.2006
Docencik (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Dziekaniątko (ok. 06.01.2006) ze mną od 13.04.2006
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: maua_czarna »

SZCZURZYNKA skroc im meki, bo to co im fundujesz, to sa meki.
jestes niepowazna.
nie szanujesz zycia.
nie chce juz nic mowic, bo po prostu mnie to przeraza,ze sa tacy ludzie jak ty. (ty z malej litery,celowo)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Fea
Posty: 676
Rejestracja: śr lut 02, 2005 2:05 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Fea »

[quote="szczurzynka"]moja koleżanka a raczej jej brat ma szczury ... ogony rozmnożyły się (parka w jednej klatce :cry: ) nie były najwyraźniej karmione bo samica podobno pożarła samca i dzieciaczki mądra mamusia kazała oddać samiczkę z 2 maluszkami[/quote]

Gdzie tu u diabła mowa o myszach? Kupiłaś oseski, sama nie wiesz jakiego gatunku. Żenujące łgarstwo. Wstyd.
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 6:26 pm przez Fea, łącznie zmieniany 1 raz.
Nikogo nie potrzebuję, mam zęby. :>
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: tygrys1985 »

ech, miałam więcej się nie odzywać w tym temacie, ale cytat, który przytoczyłaFea, mnie trochę zastanowił...
Czy samica może "pożreć" samca swojego wzrostu, wagi...stado może ale ona sama??????
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: maua_czarna »

ech, miałam więcej się nie odzywać w tym temacie, ale cytat, który przytoczyłaFea, mnie trochę zastanowił...
Czy samica może "pożreć" samca swojego wzrostu, wagi...stado może ale ona sama??????
tez mnie to zastanowilo,ale ja juz zgubilam sie w gaszczu prawd,polprawd i klamstw.
mysle,ze moze go zaatakowac - broniac gniazda,ale tez nie musialaby tego zrobic.
gdyby rzucila sie na niego z pewnoscia by sie bronil...moglaby ugryzc..moze,ale pozrec...
dla mnie to wyssane z palca,chyba ze sie myle, i takie przypadki znacie, to przepraszam.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: sue »

No i w każdym razie samica jest wycieńczona ciążą i raczej pierwszego juz dnia, co wynika z tego co mowila szczurzynka to nie miałaby nawet siły o ile to w ogóle mozliwe..
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Doma »

Mnie sie wydaje to mało możliwe. Prędzej po prostu samiec umarł z jakiś przyczyn( może był stary), a samica mogła sie nim pożywić.
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 7:10 pm przez Doma, łącznie zmieniany 1 raz.
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: szczurzynka »

jeju nie wiem poprostu taką bajkę mi sprzedałą nie ponosze za nią winy :sciana2:
A z maluchem się już żegnam jutro będzie u znajomej mamuśki która ma w podobnym wieku maleństwa (4 więc spokojnie wykarmi) tyle że starsze o z dwa dni...
Będzie mi barkowało tego małego kluska jedżacego co dwie godziny :sad2:

[quote="Gryska"]przeciez Gryzaj powiedziała że ma samice karmiącą
czemu więc piszesz, że szukasz?
skontaktowałaś się z Gryzaj???

Moim zdaniem jesteś "lekko" niepoważna
Postaram się powstrzymać od dalszego udzielania się w tym temacie a najlepiej to, żebym nie zaglądała... bo gotuję się w środku :zlosc:[/quote]

tyle że Gryzaj ma szczura szczura !!!
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 7:16 pm przez szczurzynka, łącznie zmieniany 1 raz.
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: sue »

Jak to.. jednego tylko dajesz? ..
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Spanky »

za chwile ci szczurzynka powie ze tylko jednego miala.... caly czas przeciez mowila ze byl tylko jeden o co ci wogole chodzi... a tak serio to pewnie juz umarl albo postanowila sobie jednego zostawic bo przeciez jej z nim "swietnie" idzie :/
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: maua_czarna »

to zostala ci jedna mysz(osesek)?gdzie druga? i chcesz ja dac szczurowina wykarmienie? bo ja tak to rozumiem??
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 7:26 pm przez maua_czarna, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Doma
Posty: 339
Rejestracja: czw paź 05, 2006 5:55 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Doma »

[quote="szczurzynka"]7. Co z tym mlekiem w brzuchu bo nie miały tego białego :/ [/quote]
troche późno pisze. :) Mleko w pierwszych dniach życia przebłyskuje przez rózową skórę na brzuszkach jbc.
/ nigdzie nie napisała, że oddaje ją szczurowi na wykarmienie.
Pewnie oddaje jedną, drugą zostawia sobie ( bez komentarza :| )
Szczurzynaka a możesz zrobić jedno zdjęcie dwóm myszkom ( jesli to myszki)
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 7:37 pm przez Doma, łącznie zmieniany 1 raz.
"Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość."
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: sue »

jeśli to prawda.
Nie możesz skontaktowac sie z tamtą dziewczyną? Powinna wiedziec jakiego zwierzaka miała... Mysz czy szczura.

Co z tym drugim oseskiem?!
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 7:35 pm przez sue, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

maluchy ocalały z kanibalizmu ?/

Post autor: Spanky »

ej a moze to jakas prowokacja jest no bo przestaje wierzyc ze mozna byc az tak Egoistycznym (ze zeby zaspokoic swoja zachcianke wziela osesy) I/LUB az takim sciemniaczem I/LUB az tak, zeby nie powiedziec dosadnie.... zje.... hmm... glupim??
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 7:39 pm przez Spanky, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”