Marudnik vol. 2

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

[marud] [marud] <- dźwięk mojego umysłu o.O
Obrazek
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: ESTI »

Maugos' - whats up baby?
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: ESTI »

[quote="Patha"]
buuu... zawsze mam pecha. ściągałam sobie photoshopa i już już prawie był koniec instalacji i tu mi wyskakuje te głupie okno a tam pisze że niema jakiegoś pliku blablablabla... a ten program jest mi bardzo potrzebny
[/quote]

Jak bardzo chcesz to Ci moge przeslac pliczek z idealna wersja. :>
Daj znac na PW jakby cus.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

Esti, moj umysł albo ma naderwany 6 zmysł podpowiadający, że faceci nie są do końca prawdziwi*,
albo to tylko złudzenie spowodowane sesją, ktora ogranicza kontakty z tymże facetem jak i ze znajomymi,
którym moglabym sie wygadac.



* - okreslenie potraktowane bardzo skrótowo ; )
Obrazek
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: ESTI »

Hyhy, co ja mogiec powiedziec...
Ja wiem jak to jest, ale trza sie trzymac teorii, ze dobry facet nie jest zly. :>
Obrazek
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Czerwonaona »

O nareszcie nie jestem sama i tez bym pomarudziła.Tylko nie wiem czy tak wypada marudzić,że się ma faceta bo wsumie jak by nie było to jest ale z drugiej strony to jest jakby go nie było.troche pokręciłam no ale kurde szczuraski już mnie słuchac nie mogą tyle się do nich ogadam.No ale to przez to,że nie mam do kogo marudzić.
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Maugosia »

No wlasnie, nie wypada marudzic (niestety to moja specjalnosc),
ale... ja sie bardzo ciesze, ze on jest, ale... ja chce pomarudzic : S.

[size=xx-small](bezposrednie) wyslawianie sie na forum jest czasem dla mnie klopotem ; ). [/size]
Obrazek
Obrazek
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

Ech ja chcę pomarudzić na życie, jako takie:/ za 4miechy matura, po co ja brałąm matmę rozszerzoną, skoro na zootechnikę podstawowa wystarczy..:/ już nie moge zmienić deklaracji:/ na faceta marudzić nie będę, bo nie mam :/ wszyscy uciekają....ech, ech....z sierką dzisiaj się pożarłam, ostro bardzo...dobrze, że noży nie była na podorędziu....dolina...tak ogólnie:/ z angilka mam śmieszną kartkókę z bagatela 200 słówkek:] nie mam z kim iść na naleśniki, nikt mnie nie kocha....oprócz dziewuszysk moich ogoniastych...
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Agata »

Marudzić, maruuuudzić!
Kompletnie_całkowicie_totalnie_wcale NIE chce mi się iść jutro do szkoły. To po pierwsze.
Po drugie, nic mi się nie chce robić, więc nic nie robię, a skoro nic nie robię, to mi się nudzi. I kółko się zamyka.
Jako trzecie warto wymienić, że na prawdę nie chce mi się po raz n-ty pisać jutro kartkówki z irregular verbs, jak również nie chcę spędzić kolejnych 45 minut w towarzystwie osób mi ubliżających na WoSie, który nb. robi się nudny.
Cztery. Ferie się zapowiadają ciekawe, nawet bardzo, tylko, kwa, ja sobie je zaplanowałam kompletnie inaczej. :/ Niby fajnie, cieszę się, że przyjedzie Aga itd. Tylko ja też chciałabym mieć ferie i zrobić to, co na nie zaplanowałam, ew. iść gdzieś z Anką albo chociaż pogadać. Bo w obecnym układzie jest to raczej ograniczone.
Pięć. Aaaaaaaa! Musze sobie powrzeszczeć, bo mnie zaraz szlag trafi. Nie lubię niedzieli.

Ja? Ja marudzę? Ależ nie, skądże znowu...
Ostatnio zmieniony ndz lut 04, 2007 1:09 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: sue »

Co do szkoły to się zgadzam. W tym tygodniu trzy sprawdziany. =='
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: magda18 »

łaa...ja mam maturę za 3miechy....po jasną cholerę brałam matmę rozszerzoną....jak druknęłam sobie arkusiki maturalne z lat poprzednich, to się załamałam. Nie mam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać.....:/ a mam 4+ w mat-fizie...nic mi się nie chce....przeglądam sobie forum, ruszyć się nie mogę, bo Fufa zasnęła mi na kolanach...jutro mam niemiecki, na który nic a nic nie umiem, nawet ksiązki jeszcze nie kupiłam;] znajome na eski nie odpowiadają, ufff.....nuuuuudnooooo
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Awatar użytkownika
Eruntale
Posty: 1089
Rejestracja: pt maja 21, 2004 1:18 pm
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: Eruntale »

jutro egzamin z logiki i teorii mnogosci, a ja mam cos w rodzaju anginy, plus pierwszy dzien okresu == everyday fun!
"Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"

Do what thou Wilt, but harm none
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

to ja wam pomarudzę, że nadal jest zima. chcę, żeby przyszło słońce, bo zimą nawet jeść mi się nie chce. ani pić. zagładzam się, odwapniam, wyniszczam, awitaminozuję. i jest mi ciągle zimno. mogłabym dosłownie hibernować...
i nic mi się nie chce - niby jakoś szła ta praca dziś, ale jutro pewnie przestanie :> a już jestem tydzien po terminie, ahahaha. wkurza mnie wszystko :/ w dodatku mój humpa pousprawniał swoje talie i teraz z nim ciągle przegrywam!!!
ten się nie myli, kto nic nie robi
illu
Posty: 68
Rejestracja: wt gru 05, 2006 3:38 pm

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: illu »

bo zimą nawet jeść mi się nie chce.
Ja bym to napisała w "weselniku" ;)
A ja mam jakieś dziwne uczulenie na nogach, znowu robi mi się coś na oku i w ogóle całe mnóstwo problemów na tle zdrowotnym... Dżizys jak ja nienawidzę chodzić do lekarza...
I jeszcze się martwię , że to uczulenie to na szczury...
One big illusion.
A. S. Puszkin II Wielki , Lilak aka Czarny Bezz . = sweet destruction :]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: Marudnik vol. 2

Post autor: yss »

illu nooo brawo :> na nogach???
a weź pod uwagę, że jak nie jem, to psuje mi się mózg... pomijając, że łapki robią się takie chude... a i tak nie są wzorem krzepkości. mam odwieczny problem z zapominaniem o jedzeniu, ale teraz jest gorzej, bo większości moich ulubionych potraw nie moge jeść ze względu na aparat :/ i jeszcze bolą mnie zęby!
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”