Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: yss »

a próbowaliście jeść kanapkę, gdy na drugim jej końcu wisiał szczur?...
ja tam przegrywałam w zapasach ze szczurem. diablo silny jest taki szczur jak mu na czymś zależy, nieprawdaż? :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Akemi
Posty: 209
Rejestracja: pn cze 12, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wrocław

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: Akemi »

[quote="Lady Ant"]cyrk była jak chłopcy grali jak Hannibalek biega l po pokoju i nagle sie okazywał ze jednostka która miała dokonać bohaterskiej szarży leży wytarzana w trocinach w klatce... [/quote]


haha dobre :khihi:
Awatar użytkownika
Niuniak
Posty: 154
Rejestracja: pt kwie 14, 2006 10:51 pm
Lokalizacja: Wrocław

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: Niuniak »

mój pierwszy szczuras był uczony (bo to jedynak byl) że wszystko jest dla niego :P i tak: co było na talerzu - to jego
co bylo w kubku - to jego
co bylo w misce psa - to jego
co bylo w mojej buzi - to jego
to ostatnie skonczyło się w miarę upływu czasu, bo raz oglądając tv nie zauważyłam, że chciał mi zabrać coś z buzi i ugryzłam mu łapkę :P nie tak mocno...ale wystarczyło żeby się nauczył, że
co było w mojej buzi - to jego .... ale jak ładnie poprosi a nie ukradnie :P
Bo szczuraki tak jak i dzieci dzielą się na : czyste i ...... szczęśliwe ;)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: odmienna »

[quote="nev!"]za to właśnie cenię szczury tak bardzo, że nie przymilają się jak koty, żeby coś dostać, tylko po prostu kradną... [/quote] też mi się ta cecha bardzo podoba- choć bywa kłopotliwa :drap:
ale sa to w końcu rzeczy niezbedne im do sensownego życia; tai np, papier toaletowy czy Gazeta Wtborcza, a jedzenie w cudzym talerzu czy kanapce na pewno jest lepsze niz to we wlasnej miseczce :)) a ukraść trzeba, bo czy taki homo sapiens rozumie cudze potrzeby ?
Obrazek
shrek
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 02, 2007 12:31 pm
Kontakt:

RE: Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: shrek »

mój szczurek Shrek zabiera wszystko co popadnie np. taśme klejacą, płatki śniadaniowe, chipsy, itp. To mi sie podoba ale nie zawsze bo kradnie jak biega po biórku nawet płyty CD. Ale jaki Pan taki Kram
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: Czerwonaona »

No to ja juz rozpracowalam pewne zachowania.Jak moj urwis za szybko leci to juz wiem ze cos jest nie tak i szukam zdobyczy za klatką.Na szczescie sa ta male rzeczy bitelek jeszcze nie probowal targac do klatki.Jak czytałam o tym papierze toaletowym to sama poplakalam sie ze smiechu:)Jakie te maluchy maja pomysly ale ile przy tym radosci dają:)
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
zoil
Posty: 100
Rejestracja: czw sty 25, 2007 4:37 pm
Lokalizacja: czestochowa

RE: Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: zoil »

babsztyl wlasnie usiluje zaciagnac za szafe 1.5l butelke [cale szczescie lusta] po mineralce;]

ale i tak najbardziej to mnie wczoraj rozwalila, gdy obwiescila w nocy koniec nauki [dzis w samo poludnie mialam exam z ltt -kto byl na anglistyce, ten wie;p] zabierajac jedna z najwazniejszych kartek z moich notatek [niech zyje xero!!] i zmykajac w pospiechu do swojej kryjowki..
LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

on the dark side of the moon: baba['], zdzislaw[']

500208988
shrek
Posty: 2
Rejestracja: pt lut 02, 2007 12:31 pm
Kontakt:

RE: Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: shrek »

mój szczurek Shrek zabiera wszystko co popadnie np. taśme klejacą, płatki śniadaniowe, chipsy, itp. To mi sie podoba ale nie zawsze bo kradnie jak biega po biórku nawet płyty CD.
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

RE: Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: sue »

A mi kiedyś zawinęły 50 zł z biurka.. Obraziłam się ;D
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: maua_czarna »

[quote="shrek"]
mój szczurek Shrek zabiera wszystko co popadnie np. taśme klejacą, płatki śniadaniowe, chipsy, itp. To mi sie podoba ale nie zawsze bo kradnie jak biega po biórku nawet płyty CD.
[/quote]
Moze meloman?;) a tak serio,trzymaj go z daleka od czipsow, chrupek itp;) Bo gotow sie roztyc jak prawdziwy szrek!:P
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: Czerwonaona »

Moja mała dzisiaj ukradła parówke ....komicznie wygladala wlekąc ja do klatki:)Takie małe rozrabiaki one zawsze cos wynajdą co sie nadaje do zaciągniecią do domku:)
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Awatar użytkownika
casie
Posty: 344
Rejestracja: pn sie 08, 2005 3:16 am
Lokalizacja: Łódź/Skierniewice

RE: Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: casie »

Mój Bundy jest tylko zainteresowany kartkami i gazetami, większymi i mniejszymi... zawsze mam ubaw, gdy próbuje wciągnąć do klatki cała gazete... nie wyczaił, że jest szersza niż drzwiczki i zawsze sie mocuje!
Kartki pojedyncze udaje mu się wciągnąć, jeszcze nie rozumiem po co je wciąga na górę.. no ale to już jego tajemnica :D
"Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić"
Już odeszły: Scream, Guti, Albi, Bundy, Marcel, Rati, Snowi i Winky
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

RE: Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: magda18 »

..jakiś czas temu chwaliłam dziołchacze, że nie kradną niczego innego prócz jedzenia...
Coś im się zdecydowanie odmieniło...:D
Kartki, karteczki, zeszyty, repetytoria (ogrooomne), notatki, i wszystko inne co ma związek z papierem, misie, bryloki, frotki, zdjęcia, jaśki (na ogół są tylko do połowy wciągnięte) lądują wciśnięte na półce, gdzie za starych, przedszczurzych czasów trzymałam kompakty. Obecnie ich tam nie trzymam, bo były regularnie wyrzucane przez Czarną, która upatrzyła sobie to miejsce na sypialnie..:/
Na Wigilię dostałam Wrzosowego Szczura od kumpla. No, Czarnulla ma silny instynkt terytorialny...tak silny, że obgryzła intuzowi wąsiki, a potem tryumfalnie zaciągneła go do swojej sypialni:D
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”