Strupki na nosie

Wszystko, co dotyczy problemów z nią związanych. Kwestie ogólne i szczegółowe (uszy, oczy, pyszczek - w tym i zęby).

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: STRUPKI !!!

Post autor: fenek11 »

IVA a ten Ivomec to gdzie dostane mozna go zakupic w aptece czy tylko u weta ?? i ile mniejwiecej kosztuje ????
quagmire
Posty: 49
Rejestracja: wt sty 17, 2006 5:26 pm

RE: STRUPKI !!!

Post autor: quagmire »

Wiecie, ja byłam z Syriuszem u dorktor Wojtyś. Też maiła czasami takie strupki, co prawda małe, ale zawsze. Pani doktor powiedziała, że jest to spowodowane tym, że w warstwie tłuszczyku na skórze rozwijają się grzybki (czy generalnie jakieś drobnoustroje). Syriusz jest niewykastrowanym rocznym samcem i ma duuużo hormonów.

Poleciła na to po prostu kąpiele w Nizoralu (na początek raz na 3 dni, a później tylko czasami tak zapobiegawczo). Po drugiej kąpieli jego skóra wyglądała już znacznie lepiej.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: STRUPKI !!!

Post autor: limba »

quakamire: z samcami (czasem samiczkami) i tak zwanym "pomaranczowym lupiezem" to inna historia ;). W tym przypadku faktycznie Nizoral dobrze sie sprawdza.


fenek: twoj szczur z tego co widze w innych tematach ma podawany lek. Dowiedz sie jaki, bo mozliwe ze wlasnie lek zawierajacy ivermektyne czyli np Ivomec, Baymec.
Ostatnio zmieniony pt lut 16, 2007 1:49 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: STRUPKI !!!

Post autor: fenek11 »

Aham bo myslem ze te zastrzyki to co innego aten Ivomec to terz co innego ale jak bede szedl na 3 szczepienie to sie zapytam
siteczka
Posty: 33
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 12:04 pm

RE: STRUPKI !!!

Post autor: siteczka »

Słyszał ktoś o podawaniu Hexiderm'u szczurkom? Wet kazał mi smarować strupka tym, tylko co będzie jak mała to zliże?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Głowa”