[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
martini902
Posty: 27
Rejestracja: wt lut 20, 2007 7:43 pm

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: martini902 »

nie umiem wstawiać załączników ale czy pozycja klatka z allegro numer 168600739 wam się podoba i czy ktoś kupował u kprzygod?

chciałabym kupić tą klateczkę ale trochę się boję bo na allegro kupowałabym pierwszy raz, a klateczka kusi, bo fajna do zagospodarowania i tania(przy czym nie zniszczona:))
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: yss »

standardowa szynszylówka, opłaca się bardzo :)
ze sprzedawcami "prywatnymi" jest ten jeden problem, że czasem przesyłka długo idzie. poza tym ten akurat nie ma żadnych pozytywów, ale nie wydaje mi się, żeby wystawiał klatkę i chciał na nią kogoś naciągnąć... najwyraźniej specjalnie po to konto założył, żeby klatkę sprzedać :) nie męczyłby się tak z aktywacją konta, żeby zarobić te 50 zł :D moim zdaniem to niezły pomysł, licytować u niego.
a w ogóle to ile szczurków będzie w niej mieszkać?

[sporo kupuję na allegro (mam 3 niebieskie gwiazdki :D) i tylko raz ktoś mi ukradł kasę i nie wysłał paczki :( ale miał kupę negatywów, co stwierdziłam za późno. a niedługo po tym, jak mu wpłaciłam, zawieszono mu konto :D ]

dodane:
zapytaj najpierw o koszt przesyłki i nie daj się nabrać na większy niż 12 zł :)
Ostatnio zmieniony sob lut 24, 2007 9:41 pm przez yss, łącznie zmieniany 1 raz.
ten się nie myli, kto nic nie robi
martusia7377
Posty: 132
Rejestracja: pn cze 12, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: Tczew k.Gdańska

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: martusia7377 »

NIE DOTYKĆ MI TEJ KLATKI!!! Ja ją szybciej znalazłam:P
...chcę ją kupić...zostawcie mi ją...plisss:*
To na moje dwa ciury które przyjadą z Wrocławia:D
"Ci, którzy są okrutni wobec zwierząt, mają zakłócone relacje z ludźmi.
Możemy ocenić serce człowiake po tym, jak traktuje zwierzęta." -Immanuel Kant
martini902
Posty: 27
Rejestracja: wt lut 20, 2007 7:43 pm

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: martini902 »

na moje dwa ściury też :)

nie chodzi mi oto że chce zrobić komuś na złość,ale ja też na tę klateczkę poluje :)
martusia7377
Posty: 132
Rejestracja: pn cze 12, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: Tczew k.Gdańska

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: martusia7377 »

no prosze...nie jestem sama:)
chyba mamy tak samo na imię:)

...ktoś nas wyprzedził i już zalicytował;/

.jaki masz nick na allegro?? ja taki sam jak na forum:P

Takie dyskusje to prosze na PW przeniesc.
/ mod. Lulu
Ostatnio zmieniony ndz lut 25, 2007 8:16 pm przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ci, którzy są okrutni wobec zwierząt, mają zakłócone relacje z ludźmi.
Możemy ocenić serce człowiake po tym, jak traktuje zwierzęta." -Immanuel Kant
Hailwyn_Hailwey
Posty: 10
Rejestracja: pn paź 16, 2006 8:00 pm

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Hailwyn_Hailwey »

ohh to jeszcze raz ja o klatce ;P
Więc co sądzicie o tej jak ju pisałam dla 2 samców
http://www.krakvet.pl/product_info.php? ... ts_id=8054
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: yss »

moim zdaniem fajna. akurat na dwa. :) i ma w dodatku dobrą głębokość - 40 cm. :)
ja jestem za. odstępy między pręcikami jakie są?
ten się nie myli, kto nic nie robi
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Alices »

U nas w sklepie jak kupowałam szczurka nie było specjalnych klatek dla szczurków więc kupiłam taką dla ptaków :). ( zdjecia w temacie 'wasze klatki') Jak na razie sprawdza się dobrze. Planuję kupno drugiej takiej samej i połączenie ich :)
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
Hailwyn_Hailwey
Posty: 10
Rejestracja: pn paź 16, 2006 8:00 pm

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Hailwyn_Hailwey »

No nie wiem właśnie, ale zadzwonie i zapytam, bo klatka tania i wydaje mi się że dobra^^Bo szczuraki napewno będą, ale najpierw staram się im załatwić wszystko, żeby weszły do umeblowanego "pałacu'' xD
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Alices »

Wszystkim którzy mają przynajmniej 4 szczury i mieszkają w Szczecinie polecam klatkę, która znajduje się w centrum handlowym Galaxy ... klatka ooogromna z pełnym wyposazeniem: hamak, dwie plastikowe półeczki, miski, pidełko oraz rura zamontowana w klatce z dużą srednicą. Jest to klatka dla fretek, ale ma malutkie odstępy między prętami (ok 1 cm) i jest na prawdę duża :). Ja na razie takiej nie potrzebuje, ale zainteresowanym tylko mówię gdzie można znaleźć fajną klateczkę :). Jest niestety położona w zoo w niewidocznym miejscu, ale mi ją ekspednientka pokazała ;D ( tak w tajemnicy, bo sama chce ją sobie kupić ;D). Ale uwaga, jest kosmiczna cena... prawie 900 złoty... warto za taką klatkę, ale jednak trza się wykosztować ;P.
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: yss »

alices hmmm woliery 146 cm wysokie kosztują 350 zł... podwójna woliera, 146x144x56 kosztuje 640... musisz być szalona, żeby się rzucać na taką klatkę za 900 :) jakie ma wymiary? poza tym już wszyscy wiemy, że ekspedientka to tsubame :P
ten się nie myli, kto nic nie robi
Alices
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: Alices »

wymiarów to ja nie znam, bo by z tej wysokiej półki mi jej nie ściągała ;P.
Ale ogólnie to klatka jest idealna dla gromadki szczurków, bo: wielka, z wyposażeniem i różnymi zabawkami dla nich ;).
Ale ja nie chce sobie kupować tej klatki tylko ta ekspednientka chce, bo ona ma chyba 6 ogonków ;D. Ja nawet o niej nie myśle póki co ;P. Kobieta zna się b. dobrze na szczurkach i wiele mi doradziła :).
Maciuś [*] dożył zaledwie 2 lat...
Guci[*] dożył niecałych 9 miesięcy...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: yss »

klatka ptasia, ale na 8 szczurków, bardzo wielka, za 100 zł:
http://www.allegro.pl/item173369256_wie ... czna_.html

dział "wyszperane na allegro" nadal działa :D ale a nuż komuś się przyda....? ma chyba jakieś durne małe drzwiczki, ale może da się zamontować własne, większe... cena w sumie niezła :) polecam odwiedziny w wyżej wspomnianym dziale. są też wystawione spore szynszylówki.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Kamillo
Posty: 47
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:12 pm
Lokalizacja: Wąchabno

dobra?

Post autor: Kamillo »

znalazlem na allegro klatke i prosze powiedzccie czy ladna i czy sie oplaca plssss
tu klatka >>KLIK<<

Scalone z tematem juz istniejacym.
Przed zalozeniem nowego tematu prosze sprawdzic czy dana kwestia nie byla juz na forum poruszana i jezeli okaze sie, ze tak to prosze pisac w istniejacym juz temacie.
/ mod. Lulu
Ostatnio zmieniony czw mar 15, 2007 7:54 am przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
robie co moge ale za moje bledy ort nie recze Zakochalem sie w szczurkach juz dawno ... i wreszcie moje mazenie spelnilo sie ... mam swojego wlasnego ogonka xD
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

RE: [Klatka]- wybór klatki

Post autor: yss »

do moda/admina: dlaczego niby szynszylówka ma orta?

kamillo: ładna. opłaca się. tylko musisz jeszcze zajrzeć do tematu o impregnacji półek :) bardzo fajna klateczka, może być na 3 szczurki :) sprzedawcę też polecam :)


[quote="yss"]
do moda/admina: dlaczego niby szynszylówka ma orta?[/quote]
yss, troche cierpliwosci :) na forum trawaja prace i skrypt zaznaczajacy orty wariuje. Do starej bazy byl wpisany wyraz
's z y n s z y l' (niepoprawa wersja slowa 's z y n s z y l a') i teraz po zmianach niestety zaznaczaja sie wszystkie wyrazy, ktore maja w sobie zawarte cos co do starej bazy bylo wpisane.
/ mod. Lulu
Ostatnio zmieniony czw mar 15, 2007 7:52 pm przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”