U mnie to jest stadko:)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

U mnie to jest stadko:)

Post autor: Gucio »

moje stadko to naprawde jak na moje podwórko i mieszkanie to jest duże. No więc: suczka Tosia, druga suczka Nina (mieszanioec ratlerka), piesek Sajlor (mieszaniec owczarka niemieckiego), króliczka Małpa(to od charakteru[baran angielski]), druga króliczka Kinia i jej potomsto 7 maluchów(one takie zwykłe "pasztetowe"), oraz Tequilla (najprawdopodobniej szczur sniady ale niejestem pewna pewne jest to że agouti) oraz jej śliczne jednodniowe potomstwo składające się z 12 maluszków :lol: :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

U mnie to jest stadko:)

Post autor: Mycha »

Czekamy na zdjęcia :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

U mnie to jest stadko:)

Post autor: Gucio »

Jak mi sie uda to postaram sie wkleić, albo do albumu ale jakos mi to kiepsko idzie:( W alnbumie powoli sie ładuje ponad 15 minut to mnie coś trafia a nie wiem jak na jakąś stronke fote wkleić;)
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

U mnie to jest stadko:)

Post autor: olka »

Śliczna szczurcia - szkoda, że nie masz więcej fotek, w tym fotek maluszków;)
Olka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”