[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: szpaczek »

tak? nie widziałam nigdy takiego...
a co do pretów to ja nic nie dałam,bo jak brat mi przyczepił"wykładzine" ze ścierki to nie dosć ze była cała w okruchach i cała obsiusiana

velista;jak ty wstawiłaś te fotki wkoncu?
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
velisita
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 14, 2007 8:53 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: velisita »

Korzystamy z uslug fotosik.pl Zakladasz tam konto i bez problemu mozesz dodac fotki z kompa. Przy kazdym dodanym zdjeciu masz opcje - "pozostale kody" Klikasz nan i pojawiaja ci sie gotowe do wklejenia adresy obrazka min: "pelny format", "miniaturka na forum (po kliknieciu otwiera sie w pelnym formacie - ta opcje my stosujemy) itp. Wybierasz taka jaka ci odpowiada i zwyczajnie wklejasz do notki na forum. Sorki za taki opis ale nie wiem jak to sie wszystko fachowo zwie :D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nina »

velisita klatka świetna!! I czy dobrze mi sie wydaje że za hamak robi pampers?? Kapitalny pomysł :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: szpaczek »

Czarna +-mi też sie zdaje że to pampers:] i jeśli sie velista zgodzi pozwolę skopiować ten pomysł:]
velista: nic nie rozumiem :D
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
velisita
Posty: 21
Rejestracja: śr lut 14, 2007 8:53 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: velisita »

Ano robi robi ;) Dokladniej opisane pieluchy typu pampers tylko tanszej tu - http://szczury.org/viewtopic.php?t=1719&page=last :D
Kopiujcie do woli, bo to fajna i wygodna sprawa choc ciagle w fazie testow ;)

Szpaczek - no to ja juz nie umiem tego inaczej wyjasnic ;) Moze sprobuj zwyczajnie zalaczyc plik do wiadomosci? To forum akurat ma taka mozliwosc ;)
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: szpaczek »

velista-fajny pomysł:]
zapozycze kilka pampersów od znajomej mamy:]
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: PaulinaK »

PS. Swietny patent na domek wymyslilas Mozemy podkrasc? ;>
oczywiście, że tak :)
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: PaulinaK »

A przede mną kolejny remont (czyt. wszystko od nowa), już się boję... :D
Ostatnio zmieniony sob mar 24, 2007 7:12 pm przez PaulinaK, łącznie zmieniany 1 raz.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: 'Asia »

Achhhhhhh, nareszcie mogę się pochwalić :D :D

Tak więc oto klatka moich dziewczyn. Mieszkają w niej od dwóch dni :> Wcześniej przez okres około połtora miesiąca dziewczęta mieszkały w pozyczonej od Elly małej klatce, bo przeciskały się w dużej przez pręty. Teraz jest fantastycznie i mogłam sobie poszaleć przy urządzaniu :>

Obrazek

Najbardziej ukochane miejsce to domek z plastikowego koszyczka odwróconego do góry dnem, z wyciętym wejściem (u mnie w Samie za 2 zł), który miały jeszcze w poprezdniej klatce. Jest o tyle fajny że ma dużo otworków - okienek :) To zielone coś, na górze z lewej to plastikowy durszlak/cedzak (kupiony w Samie za 2,50 zł), który bardzo lubią Maja I Zuzia (aktualnie drzemie w nim Zuz :> ). Tunel spiralny dostałam od Elly bo jej ciury się już nie mieszczą :> Tunel z rękawa (ten niebieski; Mela czasem ucina sobie w nim drzemkę :) ) oraz cały ten niebieski materiał, którym pokryte są piętra, wyścielane domki i inne sedziska to kupiony w second handzie za 2,50 zł olbrzymi sweter :D Jeszcze chcę z jego kaptura zrobić hamak, ale to potem.
A absolutnym numerem jeden ostatnio jest to coś w tle, za tym czerwonym spiralnym tunelem, pod niebieskim tunelem z rękawa, czyli hamak zrobiony z siatki na dno zlewu, kupionej też w Samie za całą złotówkę :) Jest ona złączona 3 bokami i przymocowana do prętów, a jeden wolny bok tworzy wejście. Szczególnie lubi go Mela. Wygląda on z bliska mniej więcej tak (z Melą w środku :> ):

Obrazek

A to domek z bliska:
Obrazek

I co sądzicie?? :smykrat: Proszę o komentarz bo to dopiero pierwszy zamysł i pewnie ulegnie jeszcze modyfikacjom :> Przy okazji jeszcze raz bardzo tu podziękuję Elly za polakierowanie mi pięterek :*

velisita - z pampersem super pomysł!! Muszę to przemyśleć :> PaulinaK, domek faktycznie fajny :>

PS. szpaczek, możesz wrzucić fotki również tu: http://www.imageshack.us Kliknij na przycisk "wybierz..." i wybierz fotkę z Twojego kompa, a potem kliknij przycisk "host it!". I poczekaj trochę aż się załaduje. A jak się załaduje to pokaże się taka strona, z której skopiuj calutki kod z jednej z tych ramek, przy której pisze po prawej stronie: "Thumbnail for forums (1)" lub "Thumbnail for forums (2)" i wklej do swojego posta :> Proste? Czasem IS się wiesza co prawda, ale to mi bo ja mam słabe łącze :P A nie trzeba się rejestrować :>
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Telimenka »

ok to ja sie pochwale choc chyba nie ma czym :) moimi klateczkami.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/132 ... a46e1.html (jedna czesc)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/959 ... f5310.html
chcialabym kupic troche szersza i dluga na metr z kawalkiem :D ale na razie jest ta
Ostatnio zmieniony ndz kwie 08, 2007 2:05 pm przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: RattaAna »

W mojej klatce największym powodzeniem cieszy się właśnie taki domek z plastikowego koszyczka (do góry nogami) z wyciętym wejściem. Jak nie biegają po pokoju, to siedzą w nim non stop. A zaraz na drugim miejscu króluje hamaczek z polara :-)
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Agatka94
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 06, 2007 3:04 pm
Kontakt:

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Agatka94 »

małą mam :(((

Obrazek
7 grudnia 2007r. Stiuartessa pierwszy raz puszczona wolno po pokoju :-)
Awatar użytkownika
Nazumi
Posty: 140
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 7:46 pm
Lokalizacja: Ełk

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nazumi »

Agatka94, a jakie wymiary ma ta większa klatka?
Chiba & Chichiro Emerald Moon :D
Obrazek
Agatka94
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 06, 2007 3:04 pm
Kontakt:

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Agatka94 »

razem z kuwetom 52x34x57 (szer x głęb x wys)
7 grudnia 2007r. Stiuartessa pierwszy raz puszczona wolno po pokoju :-)
Awatar użytkownika
Nazumi
Posty: 140
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 7:46 pm
Lokalizacja: Ełk

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nazumi »

E, no to nie taka mała ta klatka ;)

P.S. Fajna ściana ;D
Chiba & Chichiro Emerald Moon :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”