FIRANKOWE Łobuziaki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

RE: Moje Łobuzy

Post autor: gżybek »

zupełnie zapomniałam o tym temacie...
ale postanowiłam zacząć pisać dalej:D

na początek chciałam opisać losy Kaya i Madam.
niestety już nie ma ich ze mną, Madam zmarła ze starości, bardzo zabolała ta strata, choć wiedziałam, że ze względu na jej wiek, to nieuniknione...
Kay odszedł przez chorobę, 2 miesiące temu. Zapalenie płuc, niestety nie udało się go uratować:-(

nie udało się też ich połączyć, może dlatego ze oba szczurki od malutkiego były same, a może dlatego, że ja źle do tego podeszłam, nie wiem... w każdym razie musiały pozostać w osobnych klatkach...

Gerdzia- myszka o której pisałam, również już nie żyje, koleżanka której ją oddałam stwierdziła, że szkoda jej pieniędzy na leczenie myszek(obie zachorowały), skoro za marne pieniądze może mieć nowe:-?
nie będę komentować...

po śmierci Kaya powiedziałam NIE, już nie chcę patrzeć jak umierają zwierzęta które tak bardzo kocham, bo to nie na moje siły...

Ale miłość zwyciężyła. Domek znalazło u mnie 3 chłopaków z TOZu.

ich pierwsze tygodnie ze mną opisane są >>tutaj<<

teraz będę pisać w tym temacie:hmmrat:

w zeszły poniedziałek zmuszona byłam pojechać z chłopakami do weterynarza, okazało się że chłopaki prawdopodobnie mają świerzb. dostałam preparat w którym miałam wykąpać chłopaków. już wydawało się że nie będzie to konieczne, bo wszystkie objawy ustąpiły i chłopaki wyglądali na zdrowych, ale dziś zauważyłam, że znowu coś jest nie tak. więc jutro chłopaków wykąpie...

poza tym, że chłopcy znowu się drapią zauważyłam, że od wczoraj dość dziwnie się zachowują, Uzi jakby czasem miał problemy z oddychaniem:-( choć w poniedziałek był osłuchiwany i było wszystko ok, Eddy siedzi cały czas w domku, tylko Pupcia zachowuje sie normalnie... wiec prawdopodobnie czeka nas kolejna wizyta u weta, już druga w tak krótkim czasie... może chłopaki się przeziębili, podczas tej podróży...
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

RE: Moje Łobuzy

Post autor: gżybek »

wiec, ze świerzbem nadal walczymy, ale to nie przeszkadza chłopakom w rozrabianiu :)

nowe fotki Łobuzów:
ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek
i kwiatek dzisiejszego wieczoru:
Obrazek
Ostatnio zmieniony śr kwie 11, 2007 8:56 pm przez gżybek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
gryzaj
Posty: 461
Rejestracja: czw lis 11, 2004 8:23 pm
Kontakt:

RE: Moje Łobuzy

Post autor: gryzaj »

ale chlopcy wydorosleli!
uz po pyszczolcach widac :>

ale dopiero co sama dalam stare i nowe zdjecie sniffa

kwiatek przedni!!!
Ostatnio zmieniony śr kwie 11, 2007 9:00 pm przez gryzaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Moje Łobuzy

Post autor: Elly »

LOL :D Jakby break dance tanczyl :D:D a co tak w ogole wtedy robil? :smykrat:
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moje Łobuzy

Post autor: limba »

[quote="Elly"]
LOL :D Jakby break dance tanczyl :D:D a co tak w ogole wtedy robil? :smykrat:
[/quote]

o ... albo capoeire ^^

Cudo chlopaki ...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

RE: Moje Łobuzy

Post autor: gżybek »

Gryzaj, rzeczywiście, właśnie przeglądałam pierwsze fotki chłopców, aż trudno uwierzyć że to tak niedawno było :)

Elly oni się bili
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
Dana
Posty: 34
Rejestracja: ndz lut 11, 2007 9:30 am

RE: Moje Łobuzy

Post autor: Dana »

:D jak akrobata na ostatnim zdjęciu! Bardzo urocze szczurki!
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Moje Łobuzy

Post autor: Telimenka »

sliczne Maluchy, znaczy w sumie nie takie Maluchy bo juz duze sa :D zazdroszcze Ci takich duzych Ciurów..moje takie małe wszystkie :-( ale i tak je kocham :D:D.Cudeńka :D.drugie zdjecie mi sie podoba bardzo, nie wiem co to za Ciur ale sliczny
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
gżybek
Posty: 256
Rejestracja: czw lut 09, 2006 7:52 pm

RE: Moje Łobuzy

Post autor: gżybek »

Telimenka to Uzi, największy przytulak, a szczury rosną jak na drożdżach, pamiętam jak wczoraj, jak je przywiozłam do domu, takie małe kuleczki, a teraz... wielkie chłopy :)

ale nie pozbyli się nawyku picia jednocześnie :) ==> pokrzywa z miodem :)
Obrazek Obrazek Obrazek

a tu ich ulubiona zabawka :D
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony pt kwie 13, 2007 7:33 pm przez gżybek, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
O_K_R_U_S_Z_E_K
_______________________________________________
ze mną: Uzi, Eddy i Pupcia :), w serduchu:[*]Nazumimi, [*]Maciek, [*]Kay.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”