RE: Temat poświęcony moim zwierzakom :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
lahjabanse
Posty: 121
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 11:02 am
Kontakt:

RE: Temat poświęcony moim zwierzakom :)

Post autor: lahjabanse »

Idź z obiema do weta. Mogłaś pasożyty przenieść nawet na ubraniu, a i mogły zaatakować psa. Cholernie ciężko jest to później wytępić.
1 wesz w ciągu dwóch miesięcy składa 500 jaj.
Może mieć też wszoły, które nie - jak wszy - piją krew, tylko jedzą naskórek i to powoduje świąd.
Powodzenia.
Obrazek
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Temat poświęcony moim zwierzakom :)

Post autor: PaulinaK »

Jednakże ja myślę, że to wszy, ponieważ, gdyby to były wszoły, to mała by się drapała, a tego nie robi, przynajmniej jakoś w nadmiarze. Po niedzieli lecę do weta. Jeżeli chodzi o psa, to bodajże, te pasożyty, które są na szczurach nie mogą przejść na inne zwierze/człowieka, podobno...
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Temat poświęcony moim zwierzakom :)

Post autor: KEN-KON »

Wszystkie są bardzo ładne.
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Temat poświęcony moim zwierzakom :)

Post autor: PaulinaK »

dzięki :) Ja się tylko martwię teraz, co z nimi zrobie jak będę miała do Anglii na stałe wyjechać, mam nadzieję, że uda mi się je tam przetransportować :(
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Temat poświęcony moim zwierzakom :)

Post autor: PaulinaK »

Czas na rewelacje. Po pierwsze primo; zdjęć jeszcze długo nie będzie, bo jak wszyscy wiedzą, albo i nie mój komputer jest niewpełni użytku. Po drugie primo; Dziewuchy są już wyleczone z insektów. Po trzecie primo; Nadal nie wiem co z nimi zrobie, jak będę jechać do Anglii i czy da się je przetransportować jakimś cudem :( Po czwarte; szczurzyny nadal nie są razem i mam przęswity mózgowe, że nigdy się już nie pogodzą (Gaja nadal mieszka w mikrej klatce :()

kiepściutko jednym słowem.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

Odp: Temat poświęcony moim zwierzakom :)

Post autor: PaulinaK »

Na wstepie przeprosze ze nie bylo mnie taki kawal czasu, poniewaz najpierw mialam popsuty komputer a niedawno wyprowadzke do Anglii. Niestety moich malenstw nie dalo sie zabrac poniewaz doszedl jeszcze taki problem ze w mieszkaniu, ktore wynajelismy nie wolno trzymac jakichkolwiek zwierzat. Jestem bez nich juz ponad miesiac a nawet sobie nie wyobrazacie jak tesknie za ich malymi pysiami, dlugimi ogonkami i cieplymi brzusiami ;( Zrobilabym wszystko, zeby byly przy mnie, ale niestety, nic nie da sie zrobic. Jak bede miala juz swoj komputer (a to nie nastapi szybko, narazie siedze w bibliotece, i stad brak polskich znakow) to dam ostatnie zdjecia, ktore udalo mi sie im zrobic... do jutra.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”