RE: Moj Fenek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Moj Fenek

Post autor: limba »

Oooo a Fenek na fotach wygladal na agutka, a tu sliczny czarny kapturzasty :D

Bardzo piekne chlopaki, a Fenus moje ulubione gabaryty widze ze przybiera ;)

Czytalam ze musiales usunac hamak. Powies im zamiast hamaka no sitko plastikowe wtedy siuski beda przelatywac...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Moj Fenek

Post autor: fenek11 »

Wlasnie mam taki plan tylko chodze po supermarketach i niemoge znalesc :P, musze jeszcze pochodzic po tycxh mniejszych sklepach.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: Moj Fenek

Post autor: merch »

A to drugie szczurze to husky agutek:)?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
miska
Posty: 213
Rejestracja: czw cze 30, 2005 3:05 pm

RE: Moj Fenek

Post autor: miska »

Gandzak ma niesamowity pasek na grzbiecie. Jeszcze nigdy nie widziałam takiego idealnego:)
Fenek też jest świetny. Wymiętol ode mnie oba:)
za Tęczowym Mostem: Funia['] Gutek['] Mila['] Blacky[']
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Moj Fenek

Post autor: fenek11 »

Przedstawiam Twinera ( mam nadzieje ze nieodejdzie tak nagle jak malutki gandzak :[ )
http://www.wrzuta.pl/film/s68filIBk3/mov00004 mialy byc 3 szczurasy ale , jedne z nich odszedl :[
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: Moj Fenek

Post autor: lxxx »

Śliczny i odważny maluch.
Dbaj o swoje ciurasy Fenku.
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

Twiner i Fred :P

Post autor: fenek11 »

Postanowilem ze postaram sie o kolege dla twinera bo po utracie Fenka stal sie jakis osowialy a oto i one :P
http://www.wrzuta.pl/film/cH7oBmTtvI/twiner_i_fred

W dziale "nasi pupile" każdy z użytkowników ma tylko jeden temat na opisywanie wszystkich swoich zwierząt. Połączyłam z Twoim juz istniejącym tematem, zmieniając mu nazwę na "Twiner i Fred :P" z "Moj Fenek". /Agata
Ostatnio zmieniony czw maja 31, 2007 3:48 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Twiner i Fred :P

Post autor: Telimenka »

słodziaki...szkoda ze nie ma juz Fenka...:-(. wyczochraj ode mnie Ogonki
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Twiner i Fred :P

Post autor: fenek11 »

Ostatnio zmieniony wt cze 05, 2007 4:36 pm przez fenek11, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Twiner i Fred :P

Post autor: Telimenka »

ojojciu jaki maly sliczny ryjek :-),ile Ciurak ma? bo jest malusienki :hoprat: i postaraj sie zrobic foty temu drugiemu tez :-D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

RE: Twiner i Fred :P

Post autor: Afri »

Jakie śliczne :) Twiner wygląda zupełnie jak Gryzia - koleżanka Nitka
A Fredzio jak Nitek :)
Prześliczne ogonki :*
....
fenek11
Posty: 134
Rejestracja: pt lut 02, 2007 1:04 pm

RE: Twiner i Fred :P

Post autor: fenek11 »

Sa zdjecia obydwuch , a co do wieku to zabardzo niewiem na oko to maja ok 8-9tygodnie ? niewiem .. niepytalem sie tzn twiner jest chyba starszy freda wziolem tydzien temu i byl malu , mniejszy troszke od twinera a teraz jest juz odniego wiekszy ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”