Lublin (2 szczury)

Tu pisz, jeśli możesz wziąć na stałe, mieszkasz w Warszawie, bądź masz transport.
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Lublin (2 szczury)

Post autor: Izabela »

Muszę to z siebie wyrzucić :-)
Mamy 3 szczury, 2 papugi i 1 legwana. Nie powinniśmy mieć więcej zwierząt. Po dwóch dniach walki rozumu z sercem wygrało... serce :shock: Będziemy mieć 5 szczurów :-D :loverat:
Ostatnio zmieniony pn maja 14, 2007 7:46 pm przez Vella, łącznie zmieniany 1 raz.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

RE: Lublin (2 szczury) [???]

Post autor: Izabela »

Te znaki zapytania z tematu można wyrzucić. Tak, potwierdzam - daję stały dom dwóm warszawskim szczurciom, po kwarantannie przebytej u Krwiopijki. Już są w Lublinie :)
Ostatnio zmieniony pn maja 14, 2007 5:09 pm przez Izabela, łącznie zmieniany 1 raz.
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
ala_grechu
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 05, 2007 5:38 pm

RE: Lublin (2 szczury) [???]

Post autor: ala_grechu »

Ja muszę oddać szczura mojej koleżanki w dobrę ręcę prawie 6-miesięczny samiec husky i mieszkam w warszawie. Może byś się skusił ? ;)
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

RE: Lublin (2 szczury) [???]

Post autor: Izabela »

No jaaasne, tylko mi do tej gromadki brakuje samca :-D
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Zablokowany

Wróć do „Przyjmę na stałe”