Wrocław - dam klatki (pod warunkiem transportu do Wwy)

Tu dajemy ogłoszenia odnośnie klatek, zapotrzebowania na różne produkty - tutaj również informujemy innych, że możemy im coś przekazać na stałe, bądź udostępnić czasowo. W TYM DZIALE NIE SPRZEDAJEMY!
Alispo
Posty: 473
Rejestracja: śr sty 14, 2004 10:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wrocław - dam klatki (pod warunkiem transportu do Wwy)

Post autor: Alispo »

Gdyby ktos jechal z Wroclawia-prosze o kontakt.Moge przekazac stare bo stare ale 2 klatki +mini klateczke i pewnie cos tam jeszcze wynajde.I moze dalabym tymczas gdyby byl transport..problem w tym,ze nie bardzo moge na biezaco sledzic sprawe,gdyby ktos bardziej w temacie pamietal ze we Wrocku jest taka Alispo co moze a noz sie przyda to bylabym wdzieczna.powodzenia!postaram sie wyslac jakies pieniazki.
zostaly tylko koty i papugi....
[']: Rocky,Gaja,Gryzelda,Maja,Doti,Arka i Tosia
http://tailending3.blog.pl
http://www.empatia.pl
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

RE: szczury z interwencji - potrzebna pomoc !!! (Warszawa)

Post autor: Nina »

[quote="Alispo"]
Gdyby ktos jechal z Wroclawia-prosze o kontakt.
[/quote]
Przyłączam się do prośby. Mam niewielką klatke, z małym rozstawem prętów, dla maluchów by się nadawała bo dla starszych nie za bardzo.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

RE: Wrocław - dam klatki (pod warunkiem transportu do Wwy)

Post autor: Viss »

WSZYSTKIE KLATKI I DODATKI PROSZE WYSYłAC NA MóJ ADRES, JA NIE JESTEM W STANIE PISAć DO KAżDEGO MAILI I ZBIERAć INFORMACJI Z 6 FOR.
Justyna Frankowska
Garibaldiego 4/257
04-078 Warszawa
tel. 604-123-634 po 15h!!
I am not from your tribe.
Zablokowany

Wróć do „Mam do pożyczenia / oddam / potrzebuję na jakiś czas / kupię”