2 samiczki u mnie szukają domu!

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

2 samiczki u mnie szukają domu!

Post autor: Angua »

4 dziewuszki sa u mnie na przechowaniu tymczasowym. Są śliczne: jedna czarna z biała łatką na brzuszku, jedna chyba aguti (taka "dziko" brązowa ;)) , jedna biała i jeden kapturek aguti. Mieszkają u mine na szafie w dwoch klatach. niestety nie mam osobnego pokoju, zeby je rozdzielić, wiec mają z koniecznosci ograniczoną swobode - nie chcę zarazić reszty mojego stada. W każdym razie dziewczynki sa przeurocze i ciekawskie, chyba otrząsneły sie juz z pierwszego szoku; choc nadal niezbyt im sie podoba, jak sie je wyjmuje z klatki, ale ciekawie zerkają w dól, kiedy tylko słyszą jakis ruch w pokoju :) Fotki wrzuce, jak bede miala aparat.
Ostatnio zmieniony czw maja 24, 2007 2:36 pm przez Angua, łącznie zmieniany 1 raz.
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

RE: 4 samiczki na tymczas u mnie

Post autor: Viss »

KOLEJNĄ DAWKĘ IVERMECTYNY MOŻNA PODAWAĆ W TEN PIĄTEK, SOBOTĘ, NIEDZIELĘ, CZY PONIEDZIAŁEK.
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Dwie już znalazły dom, dwie czekają

Post autor: Angua »

Albinoska i kapturka agouti znalazły dom u Telimenki z forum; do wzięcia jeszcze dwie śliczne, ciemne szczurcie:
czarna - mały diabełek, najodważniejsza i najbardziej przyjacielska ze wszystkich, szybko się oswoi
agutka - śliczny, mały dzikus; trzeba bedzie nad nią troche popracowac, ale zapewniam, ze warto :)
Obie szczurcie są zaprzyjaźnione i fajnie byłoby, gdyby zostały razem
Ostatnio zmieniony czw maja 24, 2007 2:36 pm przez Angua, łącznie zmieniany 1 raz.
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: 2 samiczki u mnie szukają domu!

Post autor: Angua »

Fotki:
Ostatnio zmieniony czw maja 24, 2007 2:39 pm przez Angua, łącznie zmieniany 1 raz.
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”