RE: 2 Panny juz u mienia ;]

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

2 Panny juz u mienia ;]

Post autor: Telimenka »

uroczyscie oswiadczam ze po wyczerpujacej podrozy Panny trafily do mnie :hoprat:. spia sobie ladnie w kaltce i faktycznie troche nieprzyjemnie pachna ale przezyjemy, nie gryza, jedyne co widze ze problemow z oswajaniem nie bedzie bo w 3/4 chyba juz sa oswojone:smykrat:,narazie za wiele nie moge o nich powiedziec,dalam im tylko picku i amciu i zostawilam by mogly spokojnie wypoczac. reszta (fotkami i opowiesciami) zajmne sie jutro bo dzis Jogi i nie wiem jeszcze jakie drugie imie :-D prosily mnie o spokoj i prywatnosc :-)
Ostatnio zmieniony sob maja 26, 2007 10:01 pm przez Telimenka, łącznie zmieniany 1 raz.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: 2 Panny juz u mienia ;]

Post autor: lxxx »

Zanim sie obejrzysz, przestaną brzydko pachnąć, ich futerko odzyska blask a one zaczną rozrabiać jakby od zawsze były u Ciebie. Ja już jestem na tym miłym etapie.
ps a swoją drogą jak one tę podróż wytrzymały - tyle godzin w taki upał!
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: 2 Panny juz u mienia ;]

Post autor: Telimenka »

pozniej juz nie bylo tak upalnie...mialy zimna wode w transporterku zeby mogly sie tam polozyc a teraz odsypiaja :-). wiem ze tak bedzie bo widac ze sa dzielne :-D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

RE: 2 Panny juz u mienia ;]

Post autor: KaRa »

Dobrze,ze juz sobie odpoczywaja panna kikut i panna uciekinierka
Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: 2 Panny juz u mienia ;]

Post autor: Telimenka »

hehhe Panna Uciekinierka chyba zostanie Panna Uciekinierka :-) ale jeszcze nie wiem,a Panna kikut to Jogi :-D hehe nooo zmeczone Bidulki,jeszcze raz dziekuje Ci Kara... :-)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: 2 Panny juz u mienia ;]

Post autor: lxxx »

Jogusiu pozdrawia Cię ciepło druga interwencyjna Bezogonka /z Białegostoku/.
Nasza miała więcej szczęścia - straciła tylko część ale i tak jest najładniejsza i do tego miziasta.
To wspaniałe, że ją akurat przygarnęłaś - miałaby minimalne szansę na adopcję.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: 2 Panny juz u mienia ;]

Post autor: Telimenka »

heheh :-) no i dlatego ja wzielam a w ogole jest taka kochana ze nie zaluje... jejciu ona zasypia tylko jak sie ja dotkie i tak pragnie do czlowieka... :-).Jogi dziekuje za pozdrowionka i rowniez leniwie pozdrawia :ziewrat:
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”