RE: Czy mogę podać musli dla koni

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Frankfurterka
Posty: 66
Rejestracja: pt mar 02, 2007 7:31 am

Czy mogę podać musli dla koni

Post autor: Frankfurterka »

Mam pytanie odnoscie karmienia..
Czy moge podać szczurkom musli przeznaczone dla koni ?

Skład: Orkisz (25%), jęczmień, płatki pszenne spęczniane, otręby sojowe omałej zawartości białka, mąka pszenna, lucerna, pszenica, kukurydza, kukurydza spęczniana (niemodyfikowana genetycznie), węglan wapnia, kawałki marchwi, chlorek sodu, tlenek magnezu.

Szczurom oczywiscie podaję ich szczurze jedzenie, ale chciałam im je urozmaicić czymś więcej niż gerberami, smakołykami i owocami.
*** Born to shop ***
Jorgi TD [']
Obecnie szczury: Koks i Killer
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Czy mogę podać musli dla koni

Post autor: Telimenka »

wg mnie sadzac po skladzie mozesz :-). nie ma zadnej chemi a skoro koniska o wrazliwych zoladkach jedza i nic im nie jest to Szczurkom tez nic nie bedzie
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
apsik
Posty: 18
Rejestracja: pt cze 01, 2007 7:17 am

RE: Czy mogę podać musli dla koni

Post autor: apsik »

To całkiem niezły pomysł, tymbardziej ze musli końskie wygląda apetycznie. Osobiście polecam musli z firmy Pavo, Hoveler lub Eggersman. Nie pylące, super zapach i brak śmieci w środku. A cena też niczego sobie. Podstawowe musli 20-25 kg za ok 50-60 zł. Jak jużbęde miała ogonki, to podbiorę trochę musli swojemu kopytnemu :-D
Pituophis
Posty: 221
Rejestracja: pn lis 21, 2005 8:49 pm

RE: Czy mogę podać musli dla koni

Post autor: Pituophis »

Moje szczury jadły to jako jeden z niewielu produktów zbożowych i bardzo im smakowało. Nie jadły jedynie granulatu z lucerny, który był tam dodatkiem.
Frankfurterka
Posty: 66
Rejestracja: pt mar 02, 2007 7:31 am

Odp: RE: Czy mogę podać musli dla koni

Post autor: Frankfurterka »

apsik pisze: To całkiem niezły pomysł, tymbardziej ze musli końskie wygląda apetycznie. Osobiście polecam musli z firmy Pavo, Hoveler lub Eggersman. Nie pylące, super zapach i brak śmieci w środku. A cena też niczego sobie. Podstawowe musli 20-25 kg za ok 50-60 zł. Jak jużbęde miała ogonki, to podbiorę trochę musli swojemu kopytnemu :-D
Ja podaję Pavo Nature's Best, za worek 20 kg płacę  11,30 Euro.
*** Born to shop ***
Jorgi TD [']
Obecnie szczury: Koks i Killer
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”