[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Landrynka »

Myślę,że moźe w niej zamieszkać drugi ogon:)
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Afri »

Eh, nie czytałaś tematu o Nitusiu ? Nitek nie toleruje szczurów, bo był odchowany od 1-dniowego oseska. Nienawidzi innych szczurów
....
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Natalia_1222 »

Proponowałabym kupić większą klatkę, ta nie nadaje się nawet dla jednego :-/ ...
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Afri
Posty: 146
Rejestracja: pt mar 30, 2007 5:35 pm
Kontakt:

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Afri »

z tego co przeczytałam na ratteri jeśli szczur ma 13 godzin biegania dziennie to taka klatka wystarczy, a poza tym Nit i tak ma 30 cm z ogonem narazie...
....
Awatar użytkownika
Nazumi
Posty: 140
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 7:46 pm
Lokalizacja: Ełk

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Nazumi »

[quote="Afri"]
Eh, nie czytałaś tematu o Nitusiu ? Nitek nie toleruje szczurów, bo był odchowany od 1-dniowego oseska. Nienawidzi innych szczurów
[/quote]
Skąd wiesz? Powiedział ci?
A może to ty źle postępowałaś przy łączeniu [o ile w ogóle to robiłaś..]?
Chiba & Chichiro Emerald Moon :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Landrynka »

Afri; coś mi sie o uszy obiło, że miałaś ślepą kluskę, ale nie wiedziałam, że teraz szczurek nie toleruje innych ogonków. Zwracam honor.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Fusher123 »

Co powiecie na taką klatkę w sumie jest ubogo urządzona ale co jakiś czas staram się dodać coś nowego.
[attachment=928]

[attachment=929]


Jestem w trakcie robienia domku top jeszcze dojdzie na dole domek drewniany
Ostatnio zmieniony ndz cze 24, 2007 8:26 pm przez Fusher123, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: 'Asia »

Fusher, wg mnie jest całkiem nieźle :) Wiele dodatków możesz wrzucić do klatki naprawdę małym kosztem. Jeśli chcesz to warto przejść się np. do sklepu AGD. Ja kupiłam tam taki plastikowy kolorowy durszlak/cedzak za 2,50 zł i podwiesiłam na drucikach w klatce co jest bezwzględnym numerem jeden u moich dziewczyn :) Tacki platikowe też się spisują, albo np. taki duży plastikowy koszyk z otworkami - ja kupiłam taki za 3,50 zł, postawiłam do góry dnem i wycięłam tylko w nim wejście :) Otworki pełniły rolę okienek :) Polecam również tunel z rękawa jakiegoś starego dużego swetra (ja w tym celu przeszłam się do second-handu na wagę i kupiłam gruby ciepły sweter w kolorze pasującym do reszty wystroju klatki, z rękawów mam tunele, a z reszty materiału porobiłam hamaki i wyścieliłam nim domek. Niezły hamak jest z kaptura :) Naprawdę mozliwości jest wiele i wcale nie potrzeba do tego sporo kasy ;)

A tak apropos - jakie są wymiary tej dużej klatki i tej małej klatki? Fajne połączenie :) Ostatnio też myślę o dołączeniu małej na górze mojej dużej klatki.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Fusher123 »

duża ma (łącznie z kuwetą)
długość 60 cm
wysokość 55 cm
szerokość 36 cm
mała
długość ok 34 cm
wysokość 15 cm
szerkość 23cm

a tak jeszcze dodam że różne rzeczy z materiału które wsadzam do klatki konczą żywot podzirawione jak ser szwajcarski (ten hamaczek ze szmatki szary jeszczze wisi ale strasznie pogryzony; tylko tego rózowego zbytnio nie gryzą :D moze podoba sie im kolor :D )
Ostatnio zmieniony ndz cze 24, 2007 9:19 pm przez Fusher123, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: 'Asia »

Taką mała klatke tez mam, a ta duza to ma mniej wiecej takie wymiary jak moja :D Moja moze z 5 cm wiecej z dwoch stron. Ech, marze o takie klatce jak ma Telimenka... Jak bylam u niej ostatnio i widzialam ja po raz pierwszy to omal sie nie przewrocilam z wrazenia :shock: Ona jest fantastyczna :loverat: Chcialabym sobie uzbierac na taka... Wlasciwie to nawet nie byloby problemem bo w koncu pracuje i moze sie uzbiera i na klateczke ale w zaden mozliwy sposob nie mam miejsca w pokoju na nic wiekszego niz ta moja :( Ech mam straszny pokoj ;( Ma ksztalt jamnika czyli dlugi i super waski, zagracony wzdluz meblami i gratami tak ze jest w nim jedynie waska sciezka na przejscie :[ A wywalic mebli nie moge bo by mnie zabili w chacie :[ a chcialabym sie pozbyc takiej olbrzymiej szafy ktora niedosc ze nie pasuje do takiego malego pokoju i zajmuje mi jego polowe, to jeszcze szczury (a wlasciwie Mela, bo Zuza i Marie sa normalne ;P ) sie tam bunkruje :[
Ale zaofftopiczkowalam :upsrat:

Jesli chodzi o hamaki to moje dziewczyny jakos dziwnie nie gryza :shock: Choc moje poprzednie gryzly. No chyba ze material jest na bokach jakos postrzepiony to wtedy strzepia go bardziej :P
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Landrynka »

Fusher123: Fajna klatka, ja mam bardzo podobną. ile w niej mieszka szczurków?


[quote="aska4art"]
Ech, marze o takie klatce jak ma Telimenka... Jak bylam u niej ostatnio i widzialam ja po raz pierwszy to omal sie nie przewrocilam z wrazenia :shock: Ona jest fantastyczna :loverat:
[/quote]
Jaką ona ma tą klatkę, że aż się prawie przewróciłaś:shock:?
[quote="aska4art"]
w zaden mozliwy sposob nie mam miejsca w pokoju na nic wiekszego niz ta moja :( Ech mam straszny pokoj ;( Ma ksztalt jamnika czyli dlugi i super waski, zagracony wzdluz meblami i gratami tak ze jest w nim jedynie waska sciezka na przejscie :[ A wywalic mebli nie moge bo by mnie zabili w chacie :[
[/quote]

Skąd ja to znam...:/

PS Link w twojej sygnaturze nie działa.
Ostatnio zmieniony pn cze 25, 2007 6:26 pm przez Landrynka, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Fusher123
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 24, 2006 2:49 pm

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Fusher123 »

[quote="landrynka"]Fusher123: Fajna klatka, ja mam bardzo podobną. ile w niej mieszka szczurków? [/quote]

Mieszkają dwa szczurki ;] i wiecej nie bedzie niestety już. 1 to juz obowiązek a jakby były 3 to już wogóle. najbardziej dobijają bójki i piski jak Salsa próbuje wleźć na Tequillę lub ja iskać to starsza drze sie na cały dom :P
Ostatnio zmieniony pn cze 25, 2007 10:18 pm przez Fusher123, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: 'Asia »

Fusher, eee tam, ja nie widze jakiejs wiekszej roznicy w obowiazkach miedzy opieka dwoma szczurami a trzema :P Powiem szczerze nawet ze nie wyobrazam sobie teraz by miec mniej niz 3 szczurki! Wydaje mi sie ze 3 to takie optymalne rozwiazanie ;P i chyba zreszta wiekszosc osob na forum tyle wlasnie ma. (OT - i'm sorry :upsrat:)

Landrynka - Telimenka ma po prostu fantastyczna klatke!! Jest dluuuuuuga, szerooooka, i duza ^^ Mniej wiecej jak 3 moje polaczone na dlugosc i jeszcze troche wyzsze :shock: No ale dala za nia 200 zl (co za taka klatke to naprawde dobra cena) i sporo sie naharala nad wyposazeniem ^^ Teli - napisz jej wymiary :hoprat:
Co do PS. - jak to nie dziala? :> Mi dziala :P

A teraz moja nowa "produkcja" ^^ Wreszcie to zrobilam bo moja klatka tak jakos na 3 szczury ledwo ledwo wg mnie, wiec juz od dawna myslalam o powiekszeniu jej. A ze jedyna mozliwosc powiekszenia to "pojscie w gore" to wczoraj meczylam sie nad tym w nocy i w koncu to zrobilam i bardzo sie ciesze bo moim dziewczynom sie strasznie spodobalo !! Dzis nawet spaly w trojke na samej gorze, tylko na szmatce!! :loverat: Juz mowie o co chodzi - polaczylam z moja klatka (okolo 60x40x55) taka nieco mniejsza dwupietrowa u góry, o wymiarach 35 (wys) x 30 (glebokosc) x 50 (dlugosc). Na razie wrzucam fotke bez urzadzenia tej gory jeszcze, ale to tylko kwestia czasu ^^ Planuje wyjac jedno pietro (juz sprawdzalam - idzie latwo :) i tam zawiesic hamak ktory dostalam w prezencie od Elly :hoprat:
A oto i konstrukcja:

http://img209.imageshack.us/my.php?imag ... 837xn7.jpg

I jak?? I jak?? Co sadzicie?? :smykrat:
Ostatnio zmieniony wt cze 26, 2007 12:24 am przez 'Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Landrynka »

aska4art: Zazwyczaj połączone klatki wyglądają brzydko, ale twoja jest świetna.:D
Ja chyba bym zlikwidowała jedno pięterko w małej.Szczurki miałyby więcej miejsca.

Sorry link jednak działa. Może po prostu długo się wtedy ładowało.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: [Klatka] - Wasze klatki

Post autor: 'Asia »

Landrynko, dzieki! :D Ja tez nigdy nie lubilam polaczonych klatek. Ale jak juz pisalam - nowa klatka to nawet nie problem funduszy, ale miejsca - na dlugosc. A pietro juz wyjelam ^^ I zamiast niego wstawilam Ellyskowy hamak :) Wstawie zdjecia jak wroce z pracy.
Ciał :)
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”