RE: Sonia, mały aniołek

Koniecznie nas o tym poinformuj. Tu wpisujemy notki, wklejamy zdjęcia. Ogólnie: chwalimy się szczurami i dyskutujemy odnośnie wszystkiego, co Ich dotyczy.
Tsubame
Posty: 34
Rejestracja: czw lut 22, 2007 12:59 pm

Sonia, mały aniołek

Post autor: Tsubame »

Przed weekendem trafiła do mnie śliczna szczurza dama od Yss:-D
Wieczorkiem została zintegrowana ze stadkiem...baaardzo pomyślnie

Dziewczyny troszkę za nią biegały na początku, ale po podaniu specjalnie na tę okoliczność przygotowanej kociej puszki zainteresowanie ogółu znacznie spadło :mykrat:
Potem Sonia pachniała już jak cała reszta... zresztą po takim obżarstwie nikomu już nie chciało się za nią biegać (a jej samej uciekać hi,hi..)
W nocy w magiczny sposób znalazła się w środku sypialnego tunelu dziewczyn:-D
sprzątanie w klatce zniosła dzielnie...nawet podeszła i powąchała moją rękę:-D. Większość czasu spędza ukryta w tunelu, ale jak już coś ją wywabi z ukrycia to szczurza łakomość wychodzi z niej tak samo jak z pozostałych lokatorek klatki...
Cieszę się, bo wygląda na to że mała czuje się dobrze w stadzie. ja też najwyraźniej jej nie przeszkadzam:-D...ani razu nie próbowała mnie skubnąć przed czym mnie ostrzeżono...mimo, że już parę razy miała okazję:smykrat: (jest słodką, subtelną istotką...dogadamy się hi hi)

Yss dziękuję bardzo za małego aniołka...:-D
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

RE: Sonia, mały aniołek

Post autor: odmienna »

Super! :-D jestem przekonana, że bez Sonii, stado prawierekinów byłoby niekompletne :-D
Obrazek
nikitka
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 19, 2007 11:59 am

RE: Sonia, mały aniołek

Post autor: nikitka »

Dobre wieści ;-) mam nadzieję, że moje łobuziary też pokochają i zaakceptują szybko nową szczurzyczkę, nie mogę się juz jej doczekać !
Zablokowany

Wróć do „Szczury już są u mnie”