RE: Moja małe pannice

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
apsik
Posty: 18
Rejestracja: pt cze 01, 2007 7:17 am

Moje małe pannice

Post autor: apsik »

Chciałam się podzielić moją ogromną radością. W sobotę 7 lipca przyjechały do mnie z Bydgoszczy moje małe pannice. Były trochę zestresowane podróżą i trochę błądziły w nowej klatce. Teraz śmigają jak szalone. Mają swoje ulubione dwa koszyczki, w których śpią i czują się bezpiecznie oraz załatwiają swoje sprawy WC :-(. Zaczęły korzystać z zawieszonego rękawa. Na razie korzystają z dwóch górnych pięter. Na sam dół nie schodzą.
Uwielbiają słonecznik, danie z kurczakiem Gerbera a na pokarm szczurzy "kichają".
Pamalutku poznajemy się. Zasypiają wtulone w dłonie. Lubią być głaskanie.
A to kilka zdjęć trochę kiepskich bo miały drzemkę pośniadaniową :-)
moja Coco
Obrazek

i Gabi mojego faceta ;-) czyli i tak moja
Obrazek
Ostatnio zmieniony czw lip 12, 2007 9:27 am przez apsik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

RE: Moja małe pannice

Post autor: koopa »

śliczne dziewczyny, oby się chowały zdrowo :)
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

RE: Moja małe pannice

Post autor: lxxx »

Wiesz Apsiku z tym podziałem na mój i twój są czasem problemy.
U nas to wygląda tak: kto zjadł kabel od myszki, klawiatury, wygryzł dziurę w poduszce albo prześcieradle, obsikał komórkę, czy pożyczoną z biblioteki ksiażkę. Nie mój, na pewno twój. Takie dysputy często przychodzi nam prowadzić. No i bez przerwy licytujemy, która ładniejsza, mądrzejsza. Ja tam zawsze uważam, że moja. :-D
A panny masz rzeczywiście urocze i na dodatek nie ciężarne, oswojone, zdrowe. A tą adopcją nie napędzasz popytu sklepom zoolologicznym.
apsik
Posty: 18
Rejestracja: pt cze 01, 2007 7:17 am

RE: Moja małe pannice

Post autor: apsik »

No że są dwie ogoniaste, to usłyszałam "to jedna będzie moja". Na początku robiłam podchody, bo nie było zgody na zwierzaka. Przytargałam duża klatkę, zrobiłam wszelkie zakupy do niej i oznajmiłam, że będą szczurki i już. Jestem uparta i tyle, przecież nie wymelduje nas....Z rana biegnę i robię porządki, wywalam zasiusiane papierowe ręczniki itd. co by nie śmierdziało. Przeniosłam małą kuwetkę na pięterko koło jedzenia, bo zauważyłam, że tam lubią się załatwiać i jest rezultat. Korzystają z niej. Są milusińskie, Coco bardziej rozrywkowa, chętna do zwiedzania. Gabi rochę bojaźliwa i wielki śpioch. Ale obżartuchy obie. Wciskają w siebie ile się da :-)
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Moja małe pannice

Post autor: RattaAna »

śliczne panny, za chiny ludowe nie zdecydowałabym, która piękniejsza; Coco - te uszyska! Gabi - to futerko! obie śliczne!
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
marrrtina
Posty: 149
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:19 pm
Lokalizacja: Łódź / Włocławek

RE: Moja małe pannice

Post autor: marrrtina »

moja, twoja... tez tak mialam;) skonczylo sie na tym ze wszystkie szczury sa moje i koniec kropka:-) piekne masz myszole:-) pozdrawiam serdecznie:-)
" All the world's a stage and all the men and women merely players. They have their exits and entrances and one man in his time plays many parts..."
KEN-KON
Posty: 386
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Zawichost

RE: Moja małe pannice

Post autor: KEN-KON »

Bardzo ładne szczurki Apsik :-)
Korzystaj z każdej chwili swojego życia.Bo niewiadomo kiedy możesz odejść z tego świata.
7818944:-)
apsik
Posty: 18
Rejestracja: pt cze 01, 2007 7:17 am

RE: Moje małe pannice

Post autor: apsik »

[quote="KEN-KON"]
Bardzo ładne szczurki Apsik :-)
[/quote]
apsik
Posty: 18
Rejestracja: pt cze 01, 2007 7:17 am

RE: Moje małe pannice

Post autor: apsik »

Kobitki rosną aż miło patrzeć. Coraz większe. Bardzo ciekawskie. Lecą do drzwiczek jak tylko pojawię się w pokoju. Już coraz chętniej wchodzą na rękę z klatki. Gabcia nie ma z tym problemu w ogóle, Coco jeszcze się czasami zastanawia, ale robi postępy. Natomiast urwisy jedne wyczaiły, że moja bluza polarowa to niezła kryjówka i chodzą mi pod tą bluzą po plecach itd. Gabcia włazi na głowę bo przecież lepszy widok. Już nie kulą się na widok ręki czy placa tylko się rozpłaszczają albo nastawiają na mizianie.
Dzisiaj zrobię im sesję zdjęciową. :-)
apsik
Posty: 18
Rejestracja: pt cze 01, 2007 7:17 am

RE: Moje małe pannice

Post autor: apsik »

Zrobiłam małą sesję zdjęciową ale laski wystraszyły się i nie chciały pozować.
Coco jest taka bardziej delikatna i chyba drobniejsza, taka troszke zastraszona....Natomiast Gabcia w dotyku jest taka nabita, jak tylko się otworzy drzwiczki to od razu kombinuje jakby się wdostać na rękę, a potem jakby tu przedostać się na podłogę i troche pobiegać. Jest szybka i upierdliwa :) Taki mały urwis z niej co w miejscu nie potrafi usiedzieć.
Coco z makaronem
Obrazek
Trzeba się uwijać bo Gabcia zaraz przyjdzie i wyrwie jedzenie
Obrazek
Marchewkę też lubię
Obrazek
Masz coś jeszcze fajnego?
Obrazek
Gabcia wywęszyła otwarte drzwiczki
Obrazek
Jestem bardzo głodna
Obrazek
Mały odpoczynek i nabieranie sił przed.......
Obrazek
...bójką
Obrazek
Coco się schowała
Obrazek
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

RE: Moje małe pannice

Post autor: Basial »

Prześliczne, cudo. Mizianko dla księżniczek.
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Karolina19x
Posty: 32
Rejestracja: wt maja 29, 2007 6:35 pm
Kontakt:

RE: Moje małe pannice

Post autor: Karolina19x »

Bardzo się cieszę, że szczurcie trafiły do Ciebie na pewno są bardzo szczęśliwe :-)
Całe rodzeństwo dzieli sie albo na szalone urwisy albo na bardzo spokojne i trochę strachliwe, nie ma pośrednich :mykrat: Ty trafiłaś na mieszankę :P
Jak zobaczyłam zdjęcia małych to aż się wzruszyłam :cryrat:
Dopiero teraz jak małe już podrosły mogę stwierdzić, że niespodzianka jaką zrobiła mi Pixa jednak była miła :loverat: Przez te maluchy wszyscy u mnie w rodzinie polubili szczury.
Mam nadzieję, ze maluchy będą zdrowo rosły przyniosą właścicielce dużo radości :-)
Wyściskaj je ode mnie i od rodzeństwa :loverat:
apsik
Posty: 18
Rejestracja: pt cze 01, 2007 7:17 am

Odp: Moje małe pannice

Post autor: apsik »

Wróciłam z tygodniowego wypadu w góry. Panny zostały z moimi rodzicami. One też miały wakacje nad jeziorem  ;). Wczoraj w końcu do mnie dotarły z całym sprzętem. Okazało się, że rękaw pogryziony, udało im się dorwać skarpetkę i koszulę taty-przystroiły  w piękny abażur. Wciągnęły kawał niebieskiego worka platikowego i zrobiły sobie konfetti w klatce. No ale jak zobaczyłam małe po tygodniu to oniemiałam. Ale urosły-już nie są małe.To są już kluski dwie, które kosztują swoimi ząbkami wszystko co napotkają. Coco zaokrągliła się-co mnie cieszy-chyba mama sterydy podawała. Dostały takie większe mordki. Dalej wesołe, ruchliwe i ciekawskie.
A to kilka fotek z wczoraj, trochę kiepskie ale już było ciemno, a ja podekscytowana ich widokiem.
Coco
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Gabcia
Obrazek
Coco i Gabcia
Obrazek
Polaczka
Posty: 127
Rejestracja: wt sie 01, 2006 5:58 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Moje małe pannice

Post autor: Polaczka »

Sliczniaste dziewuchy  :)  ;D
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Odp: Moje małe pannice

Post autor: Guślarka »

Miłe szczurkowe pannice :) Jedna piękniejsza od drugiej (cóż, zawsze kochałam husky ;) ).
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”