[Wrocław, Rawicz] Adoptuję szczurka...

Tu pisz, jeśli możesz wziąć na stałe, mieszkasz w Warszawie, bądź masz transport.
stefa
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 23, 2007 9:36 pm

[Wrocław, Rawicz] Adoptuję szczurka...

Post autor: stefa »

Witam:) Jak tylko dowiedziałam się o szczurzym forum, tak zaraz się zalogowałam i oto jestem. Składa się tak szczęśliwie, że planuję zakup szczurka... Mam jednak niewątpliwy problem ze znalezieniem albinosa, a właśnie na takim mi najbardziej zależy... Są po prostu cudowne! Jeżeli jeszcze na dodatek mogę uratować jakieś stworzonko z opresji będę okrutnie szczęśliwa.
Będzie to mój pierwszy szczurek na wychowaniu, więc liczę na pomoc... Nie chce żeby to zabrzmiało egoistycznie, ale chciałabym by był możliwie jak najmniejszy, tak żebym mogła sobie poradzić z jego oswojeniem i żeby mógł być ze mną jak najdłużej... Nie wiem też czy płeć wpływa na temperamencik szczurków... Na początek będzie mi łatwiej z samcem czy z samiczką? Z góry dzięki za odp i czekam na info dotyczące adopcji. Mogę odebrać jedynie we Wrocławiu albo Rawiczu:(
Pozdrawiam:) Stefa
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

Odp: [Wrocław, Rawicz] Adoptuję szczurka...

Post autor: lxxx »

Witaj Stefo.
Na początek musisz wiedzieć, że adoptować szczurki powinnaś dwa. To zwierzęta stadne i okrucieństwem  wobec nich  jest skazywać je na kontakt tylko z człowiekiem, który nigdy nie zapewni mu tego co da mu szczurzy kumpel czy kumpelka. Pojedynczo trzymać można chomika, nigdy szczurka.
Jeśli nie zmienisz zdania, oto numer do gryzaj  505 143 764 - osoby, z którą należy kontaktować się w sprawie adopcji. Transport do Wrocławia zdaje mi się widziałam już na 9 września. A tymczasem przysiądź i postudiuj forum pod kątem wiedzy o szczurkach i opiece nad nimi. We Wrocławiu mieszka już sporo szczurków interwencyjnych i wszystkie wg mojej forumowej wiedzy są rozkoszne i dobrze się chowają.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: [Wrocław, Rawicz] Adoptuję szczurka...

Post autor: limba »

Witaj.
Z interwencji zostalo jeszcze troche wacikow ;) (albinosow) takze jest do adopcji sporo dziewczynek z labolatorium.
Za transportem sie rozejrzyj (ten dzial, a takze "zwierzaki" - szczurzy serwis adopcyjny) zawsze predzej czy pozniej jakis transport sie znajdzie. I od razu bym polcala wziazc dwa szczuraski (oczywsicie tej samej plci) jak iz sa to zwierzaki stadne, i do szczescia potrzebuja towarzyszy wlasnego gatunku :) a tak samo oswaja sie dwojke jak i jedynke, a czesto nawet latwiej.
http://szczury.org/viewtopic.php?t=17460.0 tu link do dziewczynek z lab :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
stefa
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 23, 2007 9:36 pm

Odp: [Wrocław, Rawicz] Adoptuję szczurka...

Post autor: stefa »

Dzięki wielkie Wam za inf:) Niestety okazuje się, że z adopcją będę musiała się wstrzymać do roku akademickiego, bo mojej mamie nagle nie odpowiada szczur w domu...:| Wcześniej niby wszystko ok, ale jak przychodzi co do czego to wiadomo jak jest z rodzicami:/ Przed przygarnięciem szczurzej parki, bo krzywdzić nie mam zamiaru(dzięki za pomoc:)) solidnie się zapoznam ze wszystkimi wątkami na forum:D Zostałam więc skazana na czekanie...:( Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przyjmę na stałe”