guz

Tutaj piszemy o WSZELKICH podejrzeniach związanych z zaadoptowanymi szczurkami - o zachowaniu, wyglądzie, chorobach.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: guz

Post autor: odmienna »

u Sokolego Oka dziadostwo pięknie się wchłania. Wet mówi, że można już odpuścić sobie czarny scenariusz, bo nowotwór nie wchłonął by się w ciągu 48 godzin  :D. Chyba jednak było to początkowe stadium ropnia i antybiotyk wstrzyknięty prosto w "cel" załatwił sprawę. Dzisiaj dostał drugą dawkę sterydu i jeszcze jutro idziemy "na" gentamecynę- pozostanie jeszcze śmieszna łysinka- ale SokO i tak jest przystojny.
-teraz trzymamy kciuki za Kuzynki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Odp: guz

Post autor: Vella »

u Kanalii też wet podejrzewa ropień, ale nie było żadnego nakłuwania, ani zastrzyku w sam guz.
Dostała jeden zastrzyk w kuperek i codziennie antybiotyki dopyszcznie, ale nie zmalał bydlak nawet o milimetr :(
Może nawet ciut urósł? I ...stwardniał?

:(

A jutro operacja ...





Dopisane o godz. 08:03:53
cholera jasna, odwołałam rano, a wieczorem zapisałam się ponownie :/


więc jednak doktor Bielecki, zobaczymy co jutro powie, czy zaleci operację czy nie...
Znów jestem w punkcie wyjścia... 
Ostatnio zmieniony wt wrz 04, 2007 7:40 am przez Vella, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Awatar użytkownika
Astaroth
Posty: 74
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 11:57 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: guz

Post autor: Astaroth »

U dr Lewandowskiej musialam odwolac bo okazalo sie ze w piatek musze isc do pracy,na wczoraj bylam umowiona z dr Wojtys ale sie rozchorowala,wreszcie dzisiaj pojechalam do dr Seweryna i okazalo sie ze to ropien,na szczescie. U tej drugiej prawdopodobnie tez bo guzek sie wchlonal. Wiec wszystko ok.


Vella trzymam kciuki za Twojego ogonka.
Ostatnio zmieniony czw wrz 06, 2007 10:40 pm przez Astaroth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Odp: guz

Post autor: Vella »

Słuchaj, a Lewandowska to gdzie, w Oazie? I kiedy? Dziś może? Może ja bym wskoczyła na Twój termin? Kiedy odwoływałas?
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Coś nie tak dzieje się z zaadoptowanym szczurkiem!”