Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Olimpia
Posty: 146
Rejestracja: czw lut 02, 2006 6:56 pm

Odp: Moje smrodziuchy...[']Frytulek dolaczyl do Kluś..[']/ nowy domownik..

Post autor: Olimpia »

Uch... Dawno tu nie pisalam. ;)
Widze ze duzo sie zmienilo, ale to co mnie chyba jakos podswiadomie tu sciagnelo to Imbirek...
Trzymam za niego razem z bratem mocno kciuki coby bylo wszystko w porzadku! 8)
Gizmus jak narazie (tfu tfu odpukac) zdrowy i grzecznie sobie zyje z dziewczynkami.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: limba »

Hej Olimpia :) ciesze sie ze Gizmowaty miewa sie dobrze.

Chlopcy juz od godzinki w domu. Guz Imbira niestety nie wyglada na tluszczaka ale na szczescie byl slabo ukrwiony, i ladnie odzielony. Odpowiedz bedzie jak beda wyniki badan hist-pat. Na cale szczescie nie bylo problemow. Kamien wielki gruchnal mi z serca. Chlopy jeszcze skolowani, ale juz trochu serka lizneli.
Teraz poprosimy o kciuki zeby szwy wytrzymaly, i za wyniki Bira.
Jednak to duzy plus dostawac juz bardziej przytomnego zwierzaka do domu, zmniejsza to zdecydowanie stres wlasciciela no i potworki sa dluzej pod obserwacja weta.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: 'Asia »

Ciesze się wszystko przebiegło sprawnie :D Przesyłamy wraz z moimi dziewczynkami dużo ciepłych myśli i czochranko dla obu chłopaków ;)
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: Elly »

Super, ze wszystko się ułożyło. Teraz Eliot będzie mogł poznawac nowych przyjaciół :) Trzymam kciuki za wyniki Smoczusia i jego szwy :)
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: limba »

Chlopakom apetyt dopisuje. Strasznego focha na mnie strzelili ale wlasciwie im sie nie dziwie. Na przekupstwo dostaly bananka z miodem.

O a to najnowszy jeszcze beimienny domownik ;)
Obrazek
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: Agata »

Kiiiiciaaaa! :}

Siostro Przełożona! Pacjent spod dwójki prosi o kaczkę! ;]

Trzymam kciuki za szybką rekowalescencję Smrodków. :)
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: limba »

Pacjent spod dwojki prosi o dropsa :} i masaz ogonka... ;)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: Telimenka »

tak jak Agata trzymam kciuki za rekonwalescencję  ;D

czochranko dla stadka  ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: Agata »

W takim razie proszę dać dropsa, pomasować i powiedzieć, że tu o nim ciepło myślą. :)
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: odmienna »

Oj, Dziewczyno, Dziewczyno; mało Ci było stada tych paskudnych, śmierdząco- zębiasto- ogoniastych, szkodników ? Jeszcze się w Takie Rude wrobiłaś... Koty, zwłaszcza takie, są prawie tak okropne jak szczury i w dodatku są wredne! Wiem co mówię(piszę znaczy się) bo patrz: Obrazek
oto Rudy-
przygarnięty kiedyś przez nas w pracy- gdy mi go koledzy przynieśli miał poobrywane po jakiejś bójce uszy, paskudną chorobę skóry i urwany kawał ogona- szybko się rozpanoszył i zanim dokonał żywota (był już stary, kiedy do nas trafił), rozstawiał wszystkich po kątach  ;D! ...Jedyny z niego pożytek  taki, że miał piękne dzieci i był (jak na kocura- hulakę) dosyć odpowiedzialnym ojcem. No ale co tam Tobie gadać, skoro Ty wyraźnie rozsądku masz nie więcej niż ja. Ale, jakby co, to ostrzegałam! (bo już widać, że to-to się też rozpanoszy) :-*

- wielka ulga, że Chłopaki tak ładnie dochodzą do siebie.Podrap ich za uszkami od odmiennej- bo dropsów na dzisiaj dosyc! :D
- kciuki trzymane- i za szwy i za wynik histo...
Obrazek
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: koopa »

jakie kicie śliczne !! a jak dorosłe bądź nie to to  rude ;) jest??

i ja trzymam kciuki :)
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: limba »

odmienna ... toz to pociecha normalnie  ;D A to male paskudztwo juz sie panoszy, wszedzie lacznie z poslaniem mojego psa, wlazeniem na czlowieka po nodze uzywajac bardzo sprawnie pazurkow i takie tam ;) Co to rozsadku..hmmmm juz nawet nie pamietam co to takiego  ;D

koopa to to ma ok 2-3 miesiecy i zaraz ide mu dawac druga dawke odrobaczenia... moze mnie sasiedzi nie pozwa za znecanie sie nad zwierzetami ;)

Clopcy sie rozruszali bo babskie stado wypadlo z klatki i paraduje bezczelnie im przed nosami. Zero wstydu w tych szczurach. Musze Keniowi dac sie z Birem powachac bo smutny samiutki...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: merch »

>:(Ojoj , Limba tos Ty na głowe upadłas :) - a rude to widze ,ze mało ze wredne to jakieś farciaste jest ( o tym ze sliczne nie pisze bo widać ;)) a za rekonwalescentów oczywiście trzymam kciuki.
A ze rude to farciaste, to wiem również od taksówkarza, bo jak mu powiedziałam o szczurkach to on powiedział o kotkach no i powiedział ze miał i ze  szybko domki znalazły  - ja sie zdziwiłam i mówie może rude - a ten no tak rude .
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: Telimenka »

i kiedy wyniki hsit-pat? hehe przebrnelam przez caly temat!! jestes ze mnie dumna  ::) ::) ale ja glupia jestem  :P :P :P. sliczna Kicia,mizianko dla stadka a szczegolnie dla Kenia  ;D ;D
oraz buziaczki od Panienek :-* :-* :-* :-*
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Odp: Moje smrodziuchy... Mala sala pooperacyjna w domu...

Post autor: sauatka »

ojacie! RUDE! <333 zazdraszczam :P
miziaki dla szczurasów *mizimizmi*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”