TRAGEDIA!!!!!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

TRAGEDIA!!!!!

Post autor: zmijka24 »

dzis zauwazylam ze Stuarcik ma dziure w uchu!!!to to chore uszko jest
jakby naderwane i ma duza dziure w srodku!!boze nie wiem co robic
jutro od rana lece do weta nie moge patrzec na niego tak mi go zal :cry:
moja biedna kochana myszka :cry:
oszaleje do jutra:((( nie wiem co mam robic:(((
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

TRAGEDIA!!!!!

Post autor: lajla »

wszystko bedzie dobrze! wet przemyje rane i jakos sie zagoji :) a ty bedziesz mogla mu kolczyka wsadzac wiesz jaka bedziesz mial orginalna mysz ;)

napwnobedzie dobrze!! :)
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

TRAGEDIA!!!!!

Post autor: zmijka24 »

no na pewno orginalan bo juz nie ma dziurki po prostu polowa uszka odpadla:((
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

TRAGEDIA!!!!!

Post autor: lajla »

hmmm nie masz zadnych lecznic ktore sa otwarte w niedziele napewno jakas jest... a calkiem nie wem co to moze byc bo piwrwszy raz o czyms takim slysze.... wiec zobacz w ksiazce telefonicznej i podzown jakas lecznica musi byc otwarta...
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

TRAGEDIA!!!!!

Post autor: zmijka24 »

znam lecznice u siebie i zadna nie jest otwrta a o przypadkach tracenia uszu przez myszki juz slyszalam
na arzie ze stuartem ok wiec poczekam do jutra a Stuart czuje sie dobrze siedzi w misce i je
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

TRAGEDIA!!!!!

Post autor: AniaP »

Hehe Trochę w żarty to obrócę, może Żmijko stworzymy nową odmianę myszek bez uszek ;)

A poważnie, to niestety widzę, że podobnie jak u mojego myszola. Idź koniecznie do weta i nie zrażaj się tym, że na początku pewnie rewelacji nie będzie i uszka będą jeszcze jakiś czas hmm... niezbyt ładnie wyglądały, będą strupki, będą dalej dopadały, ale w końcu się zatrzyma i poprostu to co zostanie się zagoi. Teraz Pan Mysz już nie traci uszek tylko ma czerwone i jak tylko widze że bardziej drapie zaczynam smarować. Tydzień już smaruje tym Pimafucortem i chyba powoli jest lepiej. Mam nadzieję, ale leczenie to długi, długi czas. Wszystkie te skórne paskudztwa długo się leczą...
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

TRAGEDIA!!!!!

Post autor: zmijka24 »

widze jak to postaepuje bo po poludniu mial dziurke a teraz zew czes juz odpadla prawdopodobnie z powodu niedorkwienia ale tak to uszko ladnie wyglada drugie na szczescie sie zagiolio bo na poczatku mial chore dwa uszka tzn zadrapane
jutro od samego rana lece do wet na szczescie mieszka blisko
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
zmijka24
Posty: 125
Rejestracja: pn lut 23, 2004 1:10 pm

TRAGEDIA!!!!!

Post autor: zmijka24 »

od rana pobieglam szybko do wet wysmarowal mu uszko jakas mascia i kazal przyjsc po poludniu moze wtedy wiecej sie sowiem podobno wdala sie martwica!!na szczescie stuart jest taki jak zawsze:))opieprza wszytkich na okolo jak mu nie pasuje:))i lata i robi balagan w klatece(a wierzcie mi potrafi moje dwa szczury robia mniejszy balagan niz on sam :))) )
pozdrawiam
Kasia - szczurki:Golum&Zgredek i myszka:Stuart
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”