Moje Chrupki :D :D :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: 'Asia »

Telimenka pisze: tam jest napisane jedno slowo. nie wiem o co chodzi.zapytam jutro  :P zeby ktos to rozszyfrowal...
Heh, kiedys mialam podobnie (pewnie to nabazgrał ten asystent, co sie zachowuje jak automat, nie wiem jak on sam siebie odczytuje ::) Wiecznie miałam problemy z przeczytaniem jak on coś pisał...) więc zeskanowałam tę karteczkę i wstawiłam obrazek na forum :D Wszyscy się głowili i w końcu ktoś "znający się" na antyiotykach skojarzył niektóre w miarę wyglądające literki z nazwami leków dotyczących tamtej dolegliwości i trafił ;)
yss pisze: (...) niestety dostępu do przestrzeni za kuchenką nie miałam żadnego i co tam zgromadziła [a przez jakiś czas tam mieszkała bo przegryzła się z kibelka] nadal tam jest! na szczęście ja już tam nie mieszkam :)
LOOOL ;D Najlepsze jest to że u mnie w pokoju też jest jedno takie miejsce, pod taką wielką szafą, gdzie za nic w świecie nie można się dostać ani nawet zajrzeć tam, a wiem że Lola czasem tam znosiła swoje łupy... ::) No i również najprawdopodobniej są tam nadal!!! A mnie ciągle przechodzą dreszcze na myśl o tym że przytulne gnizado uwiły tam sobie już tysiące wszelakich bezkręgowców, gdzie ja na widok jednego takiego dostaję ataku paniki... Brrrrrrrr ::) ;)

Wracając do Telusi, to u Loli też się kiedyś zrobił taki guzek. Okazało się ze to był jakiś stan zapalny i też został szybko wyleczony antybiotykami. Z dnia na dzień się zmniejszał i w końcu zniknął, jak u Lili. Tyle że był dosyć miękki i jakby płynny (ale wielkości dosyć sporego guzka) no i powstał w miejscu gdzie wcześniej miała wycięty faktyczny guz... A u Teli to "coś" jest miękkie czy raczej twarde?

Trzymamy ciągle kciuki i dalej przesyłamy dużo ciepłych myśli ;)
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

kurde pamietalam ale mi penis przed oczami wyskoczyl i zapomnialam...  :-\ Theracol czy jakos tak. no ten drugi "guzek" juz sie zmniejsza  ;) a bazgral sam dr.Czerwinski  :P :P :P :P
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Elly »

Telimenka pisze: Theracol czy jakos tak
Theranecron - wyciąg z jadu tarantuli. Dee Dee też to dostawała. Trzymam kciuki za operacje, ktora pewnie się niedługo odbędzie. Telimenka musi dać radę. Pozdrawiamy ;]
Ostatnio zmieniony pt wrz 21, 2007 7:29 pm przez Elly, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

tak,wlasnie to  ;D wkurza mnie juz ten lek... bo znowu w czwartek mam isc zeby podal go...nie wiem to takie odwlekanie wg mnie...i denerwuje sie ciagle...juz bym chciala miec za soba... :( :(. masakra...w czwartek na zastrzyk i poznie zobaczymy juz dzis mialo byc zobaczymy..ehhh. reszta stadka ma sie dobrze. w przyszlym tyg przyjada do mnie samcolki Malagi..opczywiscie na razie w osobnej beda klatuni  :D i zoabczymy... wszyscy mowia ze ja sie na tymczas nie nadaje. dostana ciach po nabiale i zostana...ale wszystko sie wyjasni pozniej. na razie nie mam czasu na fotki..moze w weekend  :P :P ale jak mysle o moim super szybkim necie 56kb/s to az mi sie odechciewa  ::)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

wiec mama byla dzis z Telimenka... bo ja wlasnie gnije na informatyce...  :-\ :-\ mozecie mi wspolczuc  ;) hihihihi...

Wracając do mojej ślicznoty..w srode bedzie miala operacje. ten drugi guzek niby sie zmniejszal ale teraz urosl...doktor wytnie jej obydwa i zobaczymy....trzymajcie kciuki bardzo Was prosze...bo denerwuje sie potwornie.... :-\

reszta stadka miewa sie dobrze jedza jak słonie  ::) ::) hhihi...masakra
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: limba »

Kciuki beda trzymane bardzo mocno.
Wspolczuje gnicia.... ;) na informatyce ;)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
mala__76
Posty: 161
Rejestracja: ndz sie 05, 2007 2:47 pm

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: mala__76 »

hej Telimenka ja tez bylam z moja szczurcia u tego weterynarza z guzem mojej rocznej samiczki i tez miala co chwile zastrzyli i odwlekana byla operacja,ale wkoncu w srode sie odbyla i udalo sie,ale to byl guz rakowy:(i moga byc pozniej przezuty ale nie musza tez sie bardzo boje.Jak bylam to slyszalam jak mowili cos o szczurku z dwoma guzami to pewnie o twoim
ze mna :) Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

a jak ja bylam to mowil o jakims Ogonku w srode na 12 ;) pewnie o Twoim. jak z dwoma guzami to o Teli, bedzie operowana rowniez w srode  ::) ::). nerwy straszne..... :-[ :-[ hehe no z tymi nawrotami to wiesz...Teli miala dopiero po 8 miesiacach wiec w sumie to chyba dobry wynik nie?  ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: 'Asia »

Trzymam mocno kciuki :) Lola miała wprawdzie nawrót guza po miesiącu, ale ona pierwszego miała jak skończyła 2 lata i 7 miesięcy więc nie wiem jak to z Teli będzie... Ale przesyłam wraz z moją bandą duuuużo ciepłych myśli ;) I czochranko dla Telusi ;)

PS. Tak z ciekawości pytam, bo z Elly właśnie przeglądamy Twój temat i nagle zdębiałyśmy :D Oświeć nas proszę o co Ci chodziło w tym tekście:

[quote="Telimenka"]kurde pamietalam ale mi penis przed oczami wyskoczyl i zapomnialam... [/quote]

;D ;D ;D
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

no bo ej... ide sobie wawrzyniaka w kierunku tramwajku zadowolona a tu jakis burak idzie sie wysikac pod kiosk i juz 50m przed ta budka wyjmuje interes ze spodni.... bleeee ::) ::) ::)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
mala__76
Posty: 161
Rejestracja: ndz sie 05, 2007 2:47 pm

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: mala__76 »

tak to moja miala w srode a miala miec w poprzednia i tak sie przeciagnelo.Dlatego te antybiotyki zeby ten guz sie bardziej rozwinal w Lulki przypadku stwardnial i latwiej im operowac zeby nie uszkodzic jakiegos naczynka.NIe moglam na nia patrzec tak fatalnie wygladala,ale juz dzisiaj lepiej i jeszcze trzy dni po operacji na antybiotyk bedziesz musiala przychodzic.A juz oddzielilas ja od innych szczurkow?
ze mna :) Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

ona ma operacje w ta srode, na poczatku oddziele zeby jej nie zjadly szwow. wiem ze bede musiala  ;). to nasza drga operacja  :). hehe no te zastrzyki nie wiem po co..  ;) ale co tam
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
mala__76
Posty: 161
Rejestracja: ndz sie 05, 2007 2:47 pm

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: mala__76 »

to jej druga operacja?po jakim czasie?a ile masz teraz szczurkow?i w jakiej klatce?wszystkie razem?ja juz mam trzy,ale jedna jest osobno bo jest samotnikiem i pitbulem dla innych a teraz kusi mnie czwarty niebieski kaptur z zoolandu
ze mna :) Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: Telimenka »

pisalam juz ze po 8 miesiacach  :P :P. mam 5 ale chyba bede meic 7 bo dojda do mnie dwa samce Malagi tylko najpiew kastracja. wszystkie razem. w klatce wys:80 cm,szer:60,dł:metr  ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
mala__76
Posty: 161
Rejestracja: ndz sie 05, 2007 2:47 pm

Odp: Moje Chrupki :D :D :D

Post autor: mala__76 »

aaaa rzeczywiscie jakos to przegapilam.MNie tez sie podobaly te samczyki i to bardzo.
ze mna :) Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Nasi pupile”