Moje małe szkodniki...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje małe szkodniki...

Post autor: limba »

Bo jak nic nie piszesz to co mamy ruszac ;)
Zdjecia jak zwykle super... Szkodniko-smierdziele lejace sie zostaly przylapane w ladnych pozach :D Jak zwykle kilka zdjeci Kasza sobie zachowalam

eee przyjaciel tez fotogieniczny :p
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Odp: Moje małe szkodniki...

Post autor: Magamaga »

Kaszalot przystojny, a ostatnie zdjęcie (samego Kaszalota) bardzo fajne.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

Odp: Moje małe szkodniki...

Post autor: Psia_kostka_1211 »

Limba, a co mam pisac, jak nie ma żadnych odpowiedzi? ;p wiadomo, ze przyjaciel fotogeniczny, inaczej nie byłby uwieczniony na tylu fotach :) chociaz postatnio cuś się kłócimy i już mnie irytuje ;P

szczury zdecydowanie boją się tego aparatu, bo głosny i ma mocniejszą lampę błyskową... :P w styczniu kupuję obiektyw, jakiś tele pewnie... i jak się uda to statyw ^^ nastepne w kolejce sa konwerter makro i lampa błyskowa...
w ogole, teraz mam status szkolnego paparazziego, jakaś akademia jest to latam z lustrzanka po szkole i nic mi zrobic nie moga ^^
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Moje małe szkodniki...

Post autor: Oleczka »

super fotki :)
powinnas zostac profesjonalnym fotografem :)
powinnas do jakis konkursow sie zglaszac, a moze sie juz zglaszalas ?
super :)

Pozdrawiam
i wymiziaj szczuraski :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

Odp: Moje małe szkodniki...

Post autor: Psia_kostka_1211 »

nie zgłaszałam się do niczego, u mnie nie ma konkursów, a jeżeli już to jakieś w kole bialskich fotografów czy jakoś tak, a tam to ja sie bede mogła dostać po 18... taki mój marny żywot :p za to robie dorywczo za fotografa/pożyczanie sprzętu dla jednego radia internetowego ode mnie z miasta... ;p

co wy, moje zdjecia nie są aż takie wspaniałe xP za mało bawie się aparatem, zdecydowanie... ale mi się nie chce i nie ma czego fotografować ;/ brzydka pogoda strasznie...

a szczuraski wymiziane, zwłaszcza Kropka, ona to by się tylko miziała  :D a Kaszalot... oj, on nie lubi za bardzo... własnie wyciągnął się na hamaku i się patrzy tymi swoimi oczyskami ^^

edit:
a macie te oczyska, udało mi sie jakoś tak je cyknąć ;p
http://i5.tinypic.com/86hz3br.jpg

i Kropę z jej już sławną miną a'la 'co się stao?'
http://i3.tinypic.com/8ffdoh4.jpg

jeszcze tak ciapowatego szczura jak Kropa to nie miałam  :D ona ma za mały rozumek jak na szczura ;p
Ostatnio zmieniony pt gru 07, 2007 4:52 pm przez Psia_kostka_1211, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Moje małe szkodniki...

Post autor: Oleczka »

nie badz taka skromna :) ja uwazam ze zdjecia sa robione z wielkim wyczuciem i talentem :) masz To Cos do robienia zdjec :)
a spojzenie powalajace hehe ciapciak tez powalajacy :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

Odp: Moje małe szkodniki...

Post autor: Psia_kostka_1211 »

Kropa ma niezły arsenał min xD tylko szkoda, ze nie udaje sie ich sfotografować :( od zdziwienia do uśmieszków, tylko najlepsze, ze nikt poza mną ich nie widzi... :P
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Odp: Moje małe szkodniki...

Post autor: odmienna »

Psia_kostka_1211 pisze: Kropa ma niezły arsenał min xD tylko szkoda, ze nie udaje sie ich sfotografować :( od zdziwienia do uśmieszków, tylko najlepsze, ze nikt poza mną ich nie widzi... :P
ha!  obserwując Oksymorona, który jest pierwszym albinosem znanym mi osobiście; nie mogę wyjść z podziwu nad jego minami, teraz pomyślałam, że może to właśnie te wrażliwe, tak często mrużone ślepka + białe oblicze "uzdalniają" je do takich sztuczek? Inne szczury takich min nie potrafią wygenerować  ;). Czasami ma minkę tak skacowanego, zlumpionego oszołoma, że gdybym nie była świadkiem jego niewinności palnęłabym mu umoralniające kazanie  :D a ten wyraz niebotycznego zdumienia czy świętej obrazy... Fajnie, że chociaż jedną minkę Kropy uwieczniłaś, a że talent masz wyraźny- liczę na więcej  ;D
( Oksymoron rozumem też nie grzeszy ale co się dziwić: blondynek ;) )
Obrazek
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

Odp: Moje małe szkodniki...

Post autor: Psia_kostka_1211 »

dziś Kaszalot umownie kończy rok, o!

a więc, przebrzydły ty szczurajcu, życze ci wszystkiego naj ;)
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Moje małe szkodniki...

Post autor: limba »

Sto lat w zdrowku dla Kaszalociska  :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Moje małe szkodniki...

Post autor: Paweł69 »

Kaszalotku drogi życzę ci wszystkiego najnajnaj...  ;D
JESTEM KOBIETĄ :)

ZAWSZE z NAMI GUCIO,CEZAR, ŻWIRCIA,MUCHOMORCIA,NIKITA,SHILA,KRUSZYN,JUNIOR, DUDUŚ, POLDEK, JACEK, PLACEK, NEON, IGNIS [ * ]
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Odp: Moje małe szkodniki...

Post autor: Oleczka »

sto lat sto lat sto lat :)
i pociechy z pani :) niech duzo smakolykow daje i duzo puszcza poza klatke :) i nie zlosci sie gdy cos sie napsoci :)
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Awatar użytkownika
Psia_kostka_1211
Posty: 128
Rejestracja: sob kwie 23, 2005 7:29 pm

Odp: Moje małe szkodniki...

Post autor: Psia_kostka_1211 »

jak napsoci to tylko mama krzyczy xD  choć gdy to są moje słuchawki to... uhhh :p

w połowie stycznia gdzies bedzimey "opijać" Kropkowe urodziny ;) właśnie szamocze się cuś przez sen ;p smrody jedne zniszczyły hamak w nocy... trzeba będzie nowy wykombinować... ;p i przy okazji gruntownie wypucować klatkę na święta ^^
Ze mną: Kaszalot i Kropa

Za TM: Myśka (*)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”