Ogonki i bezogonek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Zdjęcia miały być ;) , trochę chaotycznie ale proszę bardzo:
Interwencyjna Dixi - najbardziej miziaste stworzenie na świecie
http://pl.youtube.com/watch?v=SXLXcouF8ws
ObrazekObrazek
tak moje waciki "majowe" traktują gości:
Obrazek
Daisy, rasowa piękność, wielki żarłok i miziak do potęgi:
ObrazekObrazek
Stokroty wychodzą:
Obrazek
Ruda Tiksi i Dixi:
Obrazek
Obrazek
i dla tych co pamiętają, Jackie - Mikołaj:
Obrazek
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: Anita »

Jeju... Tiksi jest CUDOWNA :)

Pozdrów ją ode mnie i jej rodzicielki. Zyta zrobiła się ostatnio poważniejsza (czyli w końcu normalnieje, do tej pory z zachowania to było szczurze dziecię.. ;)), obrosła troszkę w tłuszczyk, a teraz jest zapoznawana z młodą koleżanką agouti, która jest bardzo upierdliwa, więc ma wesoło ;)
Zanim mała przybyła Zyta wydawała mi się drobna i młodziutka, a teraz, w porównaniu z młodą to stateczna seniorka.. Czas leci, w sumie to będzie miała za jakiś czas dwa lata.. w ogóle po niej tego nie widać :) w dodatku nie choruje, biega i wyczynia różne akrobacje jak młodzik ;)
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Anita, ucałuj Zytę, ucałuj mocno... powiedz jej, że ma super córcię i że jej bardzo za nią dziękuję i Tobie też dziękuję... to już będzie niedługo 2 lata, Tiksi skończy 2 pod koniec lipca, a zachowuje się i wygląda jak półroczny szczurek.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: merch »

helen powiedz jak to dalej jest w tym Twoim stadku , pamietam, jak sledzilam na poczatku losy
wacikow - moglam je poznac osobiscie jako okolo 4 tygodniowe malenstwa -to napisalas cos takiego ze twoje panny podzilily sie wacikami , dalej tak zostalo?

Przyznam ,ze pierwszy i jak do tej pory ostatni raz spotkalam sie z takim zachowanie ze szczury przestaja sie kumplowac zgodnie z wyznacznikiem kto kogo dluzej zna.
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

W sumie to nadal tak jest, chociaż są i inne konstelacje, jednak najczęściej Pixelka (wacik) śpi z Daisy w hamaku, tak.. to najczęstszy widok. Druga biała, Dixi, najchętniej śpi sama w rurze, tam z kolei prawie nigdy nie zapuszcza się Daisy. Tiksi albo śpi sama, albo z Dixi w rurze. Bywa, że śpią wszystkie razem w hamaku. Jednak zdecydowanie najwierniejszy zestaw to wacik Pixi + czarna Daisy. Daisy nie zdarza się spać samej z drugim wacikiem, w sumie zestaw czarno-rudy też jest rzadkością, chociaż znają się najdłużej. Zanim przyjechały waciki, czarna przyjaźniła się z nieżyjącą już Kropką. Trochę namieszałam, ale reasumując : tak, podział trwa nadal, z małymi zawirowaniami. Duet wacik-Pixi+czarna-Daisy jest cudowny i niezniszczalny, a pozostałe dwie mają swoje humorki.
edit:
W sumie to taki podział nie jest chyba wynikiem wyboru starszych dziewczyn, został on... hmmm lekko narzucony i wymuszony przez małą, namolną waciczkę Pixi, która uparcie szukała towarzystwa Daisy, co widoczne jest na wielu zdjęciach. Wstawię później kilka. Na potwierdzenie podziału mam słowa mojego chłopa ("źródło niezależne"):
Ja: Czy zauważyłeś jakieś utrwalone hamakowe zależności? Kto z kim śpi itd?
On: No, jeden wacik z jedną drugi z drugą.
;D jak on zauważył, to tak jest.
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
;D ;D ;D
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: merch »

Jaki piękny deseń , biało pomarańczowe futrzate paseczki , nie no w futrach nie moze być nic złego :P :)

A rudziak to w ogóle chyba kawał baby..., za to waciki jak cudownie trzymają linię :)
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Rude tak dziwnie wyszło na zdjęciach, a w sumie to jest drobniutka, niewiele większa od wacików.
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Na dniach moje interwencyjne białaski skończą rok, rok zdrowego, wesołego, pełnego wzruszeń i uśmiechu dla nas życia, z tej radosnej okazji fotkowe wspomnienia ze słodkiego wacikowego dzieciństwa:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: Magamaga »

zdjęcia 1, 3 i 4 w ostatnim rzędzie są obłędne
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Ruda Tiksi przyjechała do nas dzięki temu forum, to było prawie 2 lata temu. Dziś moja piękność kończy 2 lata
Obrazek
bądź z nami jeszcze długo ślicznotko :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: limba »

Duzo zdrowka dla slicznej Tiksi :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: pin3ska »

Popieram. Wszystkiego najlepszego dla solenizantki :D
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
strup
Posty: 937
Rejestracja: pn cze 30, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: wołów/wrocław

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: strup »

Sto lat.! ;D
ruth. oktawia. mela. fibi. odetta. bit. box. bletka. blesss ya. puff. bella. dorotka.
(*) hera. schizma. kryszna. kometa. sziwa. freya.

Obrazek
helen.ch
Posty: 329
Rejestracja: pn lip 24, 2006 4:25 pm

Re: Ogonki i bezogonek

Post autor: helen.ch »

Dziękuję w imieniu rudzinki :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”