Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Moja szajka

Post autor: RattaAna »

fantastyczne ciury! na którejś fotce (na tle czerwieni) naliczyłam 10 ogonów, bomba! u mnie ustawić do zdjęcia 4 to już wyczyn, a o zbiorowej mogę sobie pomarzyć; - jak Ci się to udało? wysypałaś wszystkie z transportera czy jak ;D
proszę je porządnie wygłaskać! i niech się zdrowo chowają :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka

Post autor: Nina »

Paskudy mocno wymiziane ;)

Fuksik sie ładnie goi, strupki zaschnięte. Aferkowy ogon ma sie dobrze, zagojony całkowicie :)

Wiecie co, uwielbiam Afere :D To straszna zołza, wredna małpa, jędza, paskuda, gryzelda i w ogóle, ale uwielbiam ją ;D Ma mocny charakter i to mi sie podoba, oprócz tego tylko ona tak na prawde lubi łażenie po pokoju. Reszta owszem, wyjdzie z klatki, połazi po niej, część pójdzie do pudła z polarami, część do stolika, część pod klatke, ale nie żeby chodzić, wolą znaleźć dobą miejscówke do spania :P A Afera? Ona ciągle lata po pokoju jak szalona :) Bawiłyśmy sie ostatnio :P Tzn ja ją zaczepiałam a ona mnie ganiała. Odnosze wrażenie, że obie miałyśmy z tego niezły ubaw :D
Kilka fotek z zabawy, niestety tylko te nadają sie do oglądania, reszta rozmazana, albo załapał sie sam ogon ;)
Obrazek
pogoń za sznureczkiem od aparatu: Obrazek
kolejny sznureczek: Obrazek
nieudana próba ugryzienia mnie w ręke: Obrazek
kolejna próba była już udana: Obrazek

I Mafcik tam, gdzie lubi najbardziej, przy pańci :)
Obrazek
Miiiiziaj: Obrazek
Gniazdko własnej roboty: Obrazek

Reszty stadka niiii ma bom leniwa a one pozować nie chcą :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja szajka

Post autor: Landrynka »

mafia w gniazdku śliczna :D, aferka też :D . swoją drogą bardzo hmm... młodo wygląda.
mizianko dla stada.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka

Post autor: Nina »

Młodo wygląda i młodo sie zachowuje, a ma sporo ponad rok ;)

W środe przyjeżdża do nas nowa lokatorka :)

W zeszłą środe przywiozłam z Wrocka 4 maluszki na tymczas. Dwóch braci i dwie panny. Jedna z panienek wczoraj pojechała do swojego docelowego domku, smutno bez niej, ale wiem, że będzie miała dobrze :)
Losy Milki nadal nie są pewne. Możliwe, że zostanie u mnie, ale nie chce zapeszać, więc ciii.
Bracia czekają na transport, fajne z nich chłopaki, ale strasznie malutkie i przestraszone.
Labinka:
Obrazek
Milka:
Obrazek
Milka i Labinka:
Obrazek
Młody i Okruszek:
Obrazek
Okruszek na Młodym, tak sie śpi:
Obrazek
Okruszkowy brzuszek z dwoma kropkami (teraz są bardziej widoczne, fotka sprzed dwóch dni):
Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Re: Moja szajka

Post autor: Fatty »

Serducho aż mi szybciej na widok Młodego zabiło- toć to takie moje młodociane Ikonito :) , tylko znaczenie na pleckach inne .
Śliczności, te szkrabęsy.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja szajka

Post autor: limba »

No pieknie Cie dziabnela paskudnica ...

Maluszki przeslodkie ... Rozplynelam sie nad kropkami na brzuszku Okruszka :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka

Post autor: Nina »

limba, na zdjęciu to ładnie wygląda ;) na płytkie i mało babrające sie, a było wręcz przeciwnie...

A dzisiaj o nowej mieszkance naszego domu :) Chodzi o tą panią: http://szczury.org/viewtopic.php?f=4&t=19304

Wczoraj ninaczika przywiozła ją do Wrocławia skąd malutka ze mną pojechała do domu :)
Na razie jest przerażona, ale cierpliwości mam pod dostatkiem, więc mam nadzieje, że już niedługo sie dogadamy :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tutaj widać, dlaczego jest wyjątkowa :) :Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Moja szajka

Post autor: yss »

chodzi o ogonek? :)
bo jeśli nie liczyć ogonka, to ona wygląda jak lily.... dbaj tam ładnie o lilopodobnego szczurka :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka

Post autor: Nina »

Tak, o piękny poobgryzany ogonek :) Oprócz braku końcówki ma jeszcze 2 blizny, przez które ogonek wygląda na krzywy i jest uroczy :)
Musimy utuczyć panne i przede wszystkim nauczyć jeść, bo je niewiele, nie potrafi.
Na razie dostała na imie Chance, co oznacza po francusku szczęście :) Nie wiem czy tak zostanie, na razie mówie na nią na przemian Chance i Resztka :D
Ostatnio zmieniony czw mar 20, 2008 6:57 pm przez Nina, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Moja szajka

Post autor: Landrynka »

ma śliczny pyszczek :) . a ogonek rzeczywiście troszkę krzywy. ale w sumie nawet brak połowy ogona za bardzo szczurom nie przeszkadza (przeżyłam to na własnym rękawie :) )/ wiadomo co się z nim stało?

a i w podpisie masz Chanse przez c. chyba, że to tak ma być :) .
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja szajka

Post autor: limba »

Przesliczna panienka. Ma strasznie urzekajaca morduche.
Ogonek podobny do tego jaki ma Pcheł, tylko ta moja paskudnica ma go jeszcze mniej . Moga sobie podac ogonki ;)
oooo ona ma bialy paseczek pod pysiem?!! cudo, cudo :) uwielbiam...

Drapu drapu dla panienki :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka

Post autor: Nina »

Landrynka pisze:ma śliczny pyszczek :) . a ogonek rzeczywiście troszkę krzywy. ale w sumie nawet brak połowy ogona za bardzo szczurom nie przeszkadza (przeżyłam to na własnym rękawie :) )/ wiadomo co się z nim stało?

a i w podpisie masz Chanse przez c. chyba, że to tak ma być :) .
Właściciel miał psa... Podejrzewam, że to on nie przepadał za szczurami...
Tiaa, ma być przez c :P

limba, tak, ma paseczek na bródce :) Tak jak Mysia i Him :P

Wymiziam jak tylko zacznie sprawiać jej to przyjemność ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moja szajka

Post autor: merch »

Nina gratuluje doszczurzenia , tylko juz polapac sie nie moge c przybylo ci na stale , ta szczurzyca ciezarna z trojmiasta i cos jescze i czyj ten krotki ogonek?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka

Post autor: Nina »

Krótki ogonek jest szczurki z trójmiasta :D Na razie tak oficjalnie tylko ona zostaje na stałe.
Nieoficjalnie i nie na 100% zostanie również panienka husky, Milka ;) Gdyby została będzie miała inne imie :P
Albinoska jest już w nowym domu a chłopcy pojadą do Wawy (do znajomej ajlii) w święta :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Moja szajka

Post autor: merch »

No to juz troche wiem czemu miałam , klopot z polapaniem się , spodziewalam się czegos większego po szczurzycy, która juz zaliczyła ciąze a tu takie kapturzaste , krótkoogonkowe maleństwo …:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”