Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Nina »

Babcia już pare dni po operacji. Lekarze mówią, że spodziewali sie, że będzie gorzej, byli bardzo pozytywnie zaskoczeni. W poniedziałek prawdopodobnie wyjdzie ze szpitala. Teraz czekamy tylko na wynik badań i decyzje czy będzie naświetlanie czy nie (tylko w 5% przypadków nie ma naświetlania, to jakby forma zabezpieczenia) Mam nadzieje, że będzie dobrze :)


Za godzine nie będzie już ze mną Labinki... Strasznie polubiłam tego maluszka :(
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

Moja mama ma fochy i tak jak sie umowilysmy o psa to powiedziala
ze moge sie w d pocałowac i nie bedzie :-\ :-\ . Fajnie..


edit:a podlogi byly na blysk
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Ania »

Nina Teściowa miała chemioterapię "dla upewnienia, że wszystko wyginie" a naświetlania "profilaktycznie". Jak nie ma chemioterapii, to pewnie sytuacja wygląda lepiej, niż u mojej Teściowej, która nota bene ma się świetnie.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Smutnik :(

Post autor: szpaczek »

a mi znowu chce sie ryczec po kolejnym(czyzby 4 ?) ogladnieciu "historii kopciuszka"...w ogóle gdy ogladam te filmy młodziezowe to często chce mi sie ryczec..
eh
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Smutnik :(

Post autor: odmienna »

zaraz się zastrzelę! rozplakatowałam osiedle ok. 20- toma plakatami o poszukiwaniu mojej koteczki i dopiero teraz widzę, że podałam numer telefonu wzięty z księżyca !!!!!!!!!!!!!!!! komórkowy jest dobry....
no i nie mam się czym zastrzeliiiić! nie ma w domu broni palnej....
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: limba »

Zle, zle, zle...

Tak mi strasznie, strasznie nie tak :((((
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Smutnik :(

Post autor: Agata »

Hej, limbuś, co się dzieje?
Trzymaj się kobito, będzie dobrze... Obrazek
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

Re: Smutnik :(

Post autor: Pajton »

dawno tu nie pisałam... aż dziwne...
no ale od dzisiaj znowu jestem "do wzięcia", za to grono meskich przyjaciól sie powiększyło ;/
kurde czy ja nie moge trafić w końcu na jakiegoś normalnego faceta - bez, żony, narzeczonej, czy bylej którą wciąż kocha ? :| Najgorsza jest chyba świadomość, że będąc ze mną kochał cały czas tamta i nawet co sie dzisiaj okazało, nosił jej zdjęcie w portfelu...
ehh życie.. zero facetów od dzisiaj :P
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Nina »

Nie ma to jak 'super' początek dnia. Właśnie pod moim domem przez pół godziny reanimowali człowieka. Nie wiem czy sie udało. Zabrali go na sygnale do szpitala.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Nina »

Stwierdziłam, że najgorzej jest zasłabnąć koło przychodni lekarskiej :-\
Moja sąsiadka widziała całe zajście o którym pisałam rano. Facet nagle upadł a że mieszkam 40metrów od przychodni, ktoś pobiegł po lekarza. Przyszła jakaś młoda lekarka z pielęgniarką, stwierdziła zgon i poszła ??? Po chwili przyszedł drugi lekarz, również stwierdził zgon i poszedł :-X
Oni sie nazywają lekarzami??!! Nawet przypadkowy świadek ma OBOWIĄZEK udzielenia pierwszej pomocy a co dopiero lekarz...
Chyba jednak serce ruszyło. Trupa nie mogą zabrać do karetki ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: limba »

Boze jaka ja jestem naiwna...

Az mi siebie samej zal, stara a taka glupia :/
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Smutnik :(

Post autor: Sheila »

pisze referat o stresie srodowiskowym z ukierunkowaniem na zatrucia - noworodek - i jego srodowisko. i wstyd mi za te glupie baby ktore wypisuja brednie 'kieliszek wina nie zaszkodzi', 'nie dajmy sie zwariowac, raz czy dwa', 'pijaczka urodzila zdrowe dziecko to mozna pic'....... plakac sie chce, podwiazalabym im jajowody ://////////// doooooooooołek....
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Karen »

Źle, smutno i beznadziejnie, do niczego i w ogóle dno totalne. Chciałabym, żeby nie było sprawy, żeby to co mówię miało jakieś znaczenie, ale nie. Nie ma, a szkoda. W dodatku mam inwentaryzację w pracy, więc czeka mnie noc w Auchan (ale to bardziej do marudnika). Idę spać dalej. ech... nawet nie mam siły już płakać i nic mówić :(
Joanka
Posty: 340
Rejestracja: pt maja 27, 2005 4:08 pm

Re: Smutnik :(

Post autor: Joanka »

Powinien być specjalny temat, w którym osoby w mojej sytuacji żaliłby się i dostawały wsparcie duchowe. ;)

Chce mi się szczurów. Dwóch maleńkich samiczek. Problem tylko w tym, że akurat TERAZ na forum nie ma ani jednego ogłoszenia o niechcianych maluchach we Wrocławiu, za to jest kilka pod tytułem "Wrocław - przygarnę dwie dziewczynki". A sklepy kuszą, oj kuszą. :(
Niech mnie ktoś kopnie w tyłek, bo nie wytrzymam...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Nina »

Joanka ale jaki to problem? Wystarczy załatwić transport a miotów na forum mnóstwo.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”