Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka - Solisia chora - nowy domownik

Post autor: Nina »

Cudna agutka :) Jeszcze ma mięciutkie futerko, dziecinne. Dziecko będzie miało dzieci... Smutna jest. Zawsze mieszkała z siostrami a teraz nagle została tylko ona i jej brzucho. Właśnie próbuje wydostać sie z klatki, piłuje pręty. Zajęłaby sie lepiej budowaniem gniazdka :P
Ide spać bo nadal chora jestem. Mam nadzieje, że rano zastane jeszcze jednego szczura, nie gromadke, musze podkarmić przyszłą mame, bo brzuch ma, owszem, ale można sie na niej uczyć szczurzej anatomii, tak chuda jest...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja szajka - Solisia chora - nowy domownik

Post autor: limba »

Ta przyszla mamusia nawet nie wie ile ma szczescia...


;D Nina kolejny wielgachny uklon dla Ciebie i dla Twojej mum....
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moja szajka - Solisia chora - nowy domownik

Post autor: Telimenka »

Skadzes Ty wystrzasnela co Cudenko?:)
Mamusia zostaje u was? Heheh wszystkie fasolki tez pewnie zostawisz ;D
Swirnieta..trzymam kciuki za mamusie..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka - Solisia chora - nowy domownik

Post autor: Nina »

Telimenka pisze:Skadzes Ty wystrzasnela co Cudenko?:)
Mamusia zostaje u was? Heheh wszystkie fasolki tez pewnie zostawisz ;D
Swirnieta..trzymam kciuki za mamusie..
Ze sklepu dostałam :P Nie wiem czy mamuśka zostanie, dzieciak jakiś też wątpliwie. Czekam na 2 rasowce, więc musze być twarda :P
Te kluchy są niesamowicie cudowne ;D
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=30&t=19798
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moja szajka - Solisia chora - nowy domownik

Post autor: odmienna »

Nina pisze: ... więc musze być twarda :P
:D - próbuj, próbuj, jak Ci się uda żadnego nie zostawić- to Cię będę za przykład niezłomności charakteru podawała ;)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka - Solisia chora - nowy domownik

Post autor: Nina »

odmienna pisze:
Nina pisze: ... więc musze być twarda :P
:D - próbuj, próbuj, jak Ci się uda żadnego nie zostawić- to Cię będę za przykład niezłomności charakteru podawała ;)
Nie zostane przykładem ::)
Moje złotko:
Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moja szajka - Solisia chora - nowy domownik

Post autor: odmienna »

dobrze widzę? gwiazdka??? :-*

... i tak jesteś godna podziwu, że potrafisz wybrać :D
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Moja szajka - Solisia chora - nowy domownik

Post autor: Anka. »

Jaka kluska! To będzie husky czy cośik podobnego?
Mamusia też zostaje? ;)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka - Solisia chora - nowy domownik

Post autor: Nina »

Malutka jest husky albo....blazed :) jak by nie było, zostanie. To miłość od pierwszego wejrzenia :-*
Mamusia, nie wiem. To sie okaże.


Mam ostatnio strasznie mało czasu dla mojego własnego stada :( Bynajmniej nie przez ilość szczurów, ale przez ilość stad. Obecnie jest 12 moich szczurów, Fart i Bracia, Siostry i Bąbla z dziećmi. Ciężko zająć się czterema stadami tak, żeby nikt nie był pokrzywdzony, zwłaszcza, że moje paskudy są przyzwyczajone do codziennego biegania a tu nici. Za bardzo pchają sie do klatki Bąbli a w pokoju obok, gdzie przygotowałam im wybieg (nawet ich ukochaną szafke przeniosłam) nie chcą biegać, zaszywają sie w szafce i śpią... Dzieciaki pochłaniają mase czasu, teraz gdy już słyszą, będe musiała spędzać z nimi sporo czasu, żeby miały jak najlepszy start. Z mojego domu mają wyjść ufne, przyjacielskie i proludzkie szczurki a nie strachulce. No i Bąbla, jeśli chce jak najszybciej przenieść ją do większej klatki, musze poświęcać jej czas, żeby ją całkowicie oswoić, musi mi zaufać w 100%.
Echh, ciężka sprawa, więc tym bardziej ciesze się, że w łikend Siostry trafią do nowych domów, odpadnie jedno stado :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moja szajka - Solisia chora - nowy domownik

Post autor: Karen »

Śliczna mała. To znaczenie na główce wygląda na krzywego husky :P mój Aresik taki paseczek miał :P właśnie tak po skosie ;) ale mała jest piękna ;D
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moja szajka - Solisia chora - nowy domownik

Post autor: Nina »

Soliśka – pierwsza, wybłagana, upatrzona. Moje słoneczko. Zmieniła moje życie o 180*. Dzięki Niej mam teraz szczury, moje kochane perełki. Zawsze była alfą w stadzie a nigdy nie używała siły, ograniczała się do jednokrotnego wywrócenia nowego na plecy i już znał swoje miejsce.
Niedawno mój jeżyk chorował, na szczęście chyba udało nam się wygrać :)
Obecnie Solisia traci pozycje alfy, osłabła, schudła, oczka stały się mętne i wyłupiaste. Wczoraj wykryłam u niej stwardnienie pod paszką. Ale nadal jest piękna i dostojna, prawdziwa dama, jak zawsze :)
Słoneczko, obyś była z nami jak najdłużej w dobrym zdrówku :-*
Moje maleństwo dziś kończy 2 latka. Kiedy to minęło?
Obrazek

Co do zmiany koło łapki, dziś pójdziemy to skonsultować. Trzymajcie kciuki aby był to tylko powiększony węzeł.
Prosze o zmiane tytułu na: Moja szajka - Soliśka ma 2 latka
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moja szajka - Solisia chora - nowy domownik

Post autor: Magamaga »

Solenizantka jest przecudnym szczurasem - niech się nie wygłupia i jeszcze długo, w zdrowiu z Tobą pozostanie.
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moja szajka - Soliśka ma 2 latka

Post autor: limba »

Najlepszego dla Soliski, a najwiecej zdrowka, zdrowka :)))

Stooo lat, stooo lat :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Moja szajka - Soliśka ma 2 latka

Post autor: Babli »

dla Soliśki życzenia, sto lat ;)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moja szajka - Soliśka ma 2 latka

Post autor: Telimenka »

STUU LAT!! ;D Trzymaj sie Laseczko w zdrowku
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”