Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: merch »

Nie toto sie nie jezy, ale one sa puchate, a niektore sa puchate w sposob przetrwaly velvetowy :P
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: Maugosia »

merch, Twoje szczurki są takie śliczne! Wchodze tu po prostu, żeby je podziwiać. Cudeńka!
Od słodkości widoku mam próchnicę :)
Obrazek
Obrazek
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: merch »

Twoje szczurki są takie śliczne! Wchodze tu po prostu, żeby je podziwiać. Cudeńka!
Dziekujemy za slowa uznania , niezwlocznie przekazemy je zasłużonym - czyli rodzicom :).

Chyba czas na mała aktualizacje maluchy we wtorek sokonczyly 4 tygodnie dzis lub jutro beda rozdzielone plciami , do 5 tygodni jeszcze troche , ale wydaja sie nad wyraz rozwiniete i jajka maja hmm okazałe :). Zra straszliwie , miska karmy to na jeden dzien podobnie jak 100 ml poidlo picia na jajko i mieso po prostu sie rzucaja. Przyznam sie szczerze ze 11 maluchow to dla mnie za duzo do opanowania, na oswajenie zabierane sa w grupach, poznaly juz ciocie i babcie . Widac ez pierwsze charakterki- najgorsze zakapiory to wielki czarny samiec i samiec aguti oraz jeden z welwetowych samczykow , tluka wszystkich rowno a maly agut tak smiesznie podgryza. szarpia siebie wzajemnie i matke za ogony i uszy czasem tworza smieszny pociag na zasadzie ktos mnie gryzie w ogon , to ja tez kogos pogryze , wszystko to dzieciece przepychanki i poza masa pisku koncza sie bez strat w ogonach. No i chyba najwyzszy czas na zdjecia.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: Nina »

Słodkości *_* małe, białe szczury to normalnie cudoooo :-*
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: Magamaga »

Te nogi wyciągnięte do góry mnie normalnie rozwaliły.
Słodkości :).
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: Karen »

merch, a jak z odbiorem malców? bo pisałaś, że będziesz w weekend w Warszawie, a na forum kurcze nic nie ma i nie wiem co począć :P
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: merch »

Jutro maluszki wylądują U kasiuni- z tamtad po umówieniu z Kasiunia będzie je mozna odbierać . Karen jak wpisać Twoich chłopaków ( znaczy imiona ) jak sie ma nazywać velvetek a jak standartek?
Mamusia juz przedwczoraj sie zbuntowała i przestała pijawki dopuszczać do cyca zreszta wcale jej sie nie dziwie i tak ja nieźle wyssały :P.
W sobote nastapila tez bolesna segregacja płciowa, w nocy maluchy szalały w nowej klatce. Telefon do Kasi podam przez PW.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: merch »

Tak szybko to minęło , malutkie piskacze porosły , wyrosły z nich wielkojajkie żywiołowe chłopy i prześliczne ale również żywiołowe dziewczynki i będą rozjeżdżać się do nowych domków , ech.
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: sachma »

Bardzo istotna informacja dotyczaca tego miotu. http://shsr.szczury.biz/viewtopic.php?p=2470#2470
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: limba »

Mysle ze wszyscy przyszli wlasciciele zostali poinformowani o sprawach najistotniejszych.

A moj klusek juz w Warszawie. ;D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: merch »

temat mozna przenieść do narodzin :)
Wszystkie maluszki mają nowe domki:)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: odmienna »

merch pisze:Wszystkie maluszki mają nowe domki:)
Wszystkie maluszki mają domki, ale nie wszystkie maluszki są już w domkach :( - może i dobrze ;) , wykorzystam te kilka dni na przyswojenie jakiejś wschodniej techniki wzmacniającej siłę woli bo mną już moje obecne chłopaczyska manipulują a wszystko wskazuje na to, że przybędzie mi dwóch Niezłomnych Bojowników o Słuszną Sprawę :P ( strasznie chcę już ich dotknąć...)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: merch »

W piatek juz bedziesz miala dwojke zakapiorow choc , jeden ma anielski kolor wcale sie nie rozni od tego czarnego :) A i nie mam chyba imienia dla czarnuszka?...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: merch »

W piatek juz bedziesz miala dwojke zakapiorow choc , jeden ma anielski kolor wcale sie nie rozni od tego czarnego :) A i nie mam chyba imienia dla czarnuszka?...
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dzieciaczki CELI z Merchowego Pola i ALEXA Chili Lili już są

Post autor: Karen »

słodziaki straszne są :D Moje ucho już zostało spróbowane i widocznie nie nadaje się do jedzenia. Teraz szkraby śpią w swoim polarku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”