panny S

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

RE: panny S

Post autor: Bartek i Ilonka »

Oj tak dawno mnie tu nie było, że aż nie mogłam się odszukać, masakra, ale wstyd :(

I
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

RE: panny S

Post autor: merch »

nie , no.....zagladam szukam wiesci o szczurach a tu....
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: panny S

Post autor: Bartek i Ilonka »

Kto nas jeszcze pamięta i nasze opowieści o szalonych Szczurach?
Po rocznej nieobecności wracamy. Nie bez powodu tutaj nie zaglądałam. Po ostatnich szczurzych chorobach i łzach po stracie malucha, jednego, drugiego i w końcu trzeciego - ostatniego nie bardzo miałam ochotę a radosne historie. Teraz po stadku Panien S zostało wspomnienie, masa wspomnień.
Ale czas leczy rany:) Z każdym dniem jest łatwiej i nowe maluchy, a teraz to już prawie dorosłe panny dostarczają coraz to więcej radości.
Teraz mieszka z nami Gumka i Śróbka. Jak szczurze tytuły podpowiadają Śróbka kręci wałki, a Gumka zaciera ślady :) Coś w tym jest.
Nie wiem skąd to się bierze, ale co nowa szczurza rodzinka w domu tym bardziej szalone pomysły na spędzanie czasu wolnego. Postaram się szczegółowo opisywać szalone poczynania Dwóch bardzo uroczych czarnulek:)
Ilonka
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: panny S

Post autor: limba »

Witam spowrotem :DDD

Juz sie nie moge doczekac opowiesci :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Bartek i Ilonka
Posty: 327
Rejestracja: czw mar 30, 2006 7:36 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: panny S

Post autor: Bartek i Ilonka »

Może zacznę od historii najświeższych.
W dniu dzisiejszym Śróbka zachęcona ostatnim wyjazdem na Mazury postanowiła dalej zasięgać wrażeń i wybrała się na wycieczkę do odkurzacza. Wypad udany, mnóstwo łupów: kawałek drewna i kulka zmiętego sizalu, przy okazji, że była w okolicy odgryzła odrobinkę flizeliny (tak tyci tyci, na kołderkę) Potem zaczęło się zwiedzanie: worek wypełniony kurzem, jakaś dziwna rura do której nie można wsadzić głowy i mieści się tylko ogon, no najwyżej jedno oko i ten ogon........imponujących rozmiarów zakończony dziwna kulką z dwoma mniejszymi ogonkami, hmmmm, ale jak to mówią podróże kształcą, więc nie ma się co dziwić. Po zwiedzaniu wypoczynek, nie długi, ale zawsze można było odetchnąć. Ale najlepsze było na koniec. Wchodzisz dużym wejściem, troszkę się przepychasz, ale generalnie nie ma co narzekać, ale o wyjściu to już nikt nie pomyślał. Ale Śróbka nie jest taka by se nie poradziła, co więcej altruistka tak i o innych zadba. Zakasalo dziewczę rękawki, ząbek nadstawiło, rach ciach ciach i wrota jak malowane, duże przestrzenne, okrąglutkie. Otrzepała się po pracy, łapki wyczyściła i radosnym tuptem, niczym motylek poleciała po koleżankę, by pokazać efekt swojej pracy. Koleżanka by nie być gorszą szybciutko pozbierała efekty uboczne, poddała odpady recyklingowi i zrobiła z nich dywan w przedpokoju:)

Ilonka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”