Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Smutnik :(

Post autor: limba »

Karen ... od dluzszego czasu czytam jak zycie Ci sie powalilo...i mam ochote z Toba pogadac... po babsku...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Karen »

Limba, tak mi się powaliło, że nie wiem już jak mam sobie z tym wszystkim poradzić. Staram się jakoś trzymać. Czasem się udaje a czasem nie. Ciągle wracam do tego, co było. Może nie potrzebnie. Zadręczam się tylko. Przez to wszystko są momenty, że nie potrafię się skupić. Dodatkowo o 5ej muszę do pracy wstać, a jakoś nie widzę zupełnie tej nocy :(
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Smutnik :(

Post autor: Babli »

Przeczytałam.. na tym 'drugim forum'.. Igusia nie żyje!... :( Mam doła.. czemu?dlaczego? :'( :'(
Awatar użytkownika
Itka
Posty: 172
Rejestracja: pt cze 13, 2008 9:25 am
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: Itka »

Właśnie przeczytałam na shout box'ie , że jakaś niepoważna dziewczyna musi jak najszybciej oddać szczurki, bo jeśli nie będzie chętnych na adopcję, to wypuści je na pole (!)
Ogarnął mnie taki smutek i jednocześnie taka wściekłość, że się popłakałam. Jak tak można?!
W domu malował rysunki szczytów gór ze sobą na samym szczycie..


Za Tęczowym Mostkiem: Tiili, Hanna, Vega, Tova, Vinga, Siggy i Nymeria. :*:*:*:*:*:*:*
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Karen »

Duxik mi się pochorował nie wiadomo czemu.. Nie ma przeciągów, czyściutko zawsze, zawsze wszystko świeżutkie a musiało się coś przypałętać.. I to pewnie neurologicznego ;(
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Nina »

Z mojego kursu wychowawców nici. Łudziłam sie, że wystarczy skończona 18-tka ale sie myliłam, drugim wymogiem jest wykształcenie średnie... A mi zostały 3 lata do skończenia szkoły.
Na prawde bardzo mi na tym zależało. Aż mnie jakiś cholerny smutek dopadł...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Smutnik :(

Post autor: Landrynka »

mam urodziny. zamiast sie cieszyć leżę i ryczę...
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Filipw »

Zawsze oragnąłem mieć 3 szczury... teraz jak już gdzieś pisała Agata mam 3 za TM
Tosia [*]
Tekla [*]
Ryjek [*]

Ryjek nie przeżył kastracji... [/b] :'( :'( :'( :'(
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Smutnik :(

Post autor: Agata »

Kurna, Filip tak mi cholernie przykro...
Na prawde nie wiem, co mam powiedzieć, nie przypuszczałabym w najczarniejszych scenariuszach, że to sie tak skończy. Nie tak miało być.

Trzymaj się, chłopie kochany.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Smutnik :(

Post autor: Babli »

:'( :'( Mam błahe powody ale jednak. Mam mnóstwo zadań z matmy, a tego kompletnie nie umiem. Na koniec podstawówki miałam trzy, dużo chorowałam i nic nie umiałam. A teraz mam zrobić na jutro 53 przykłady i nic nie umiem. To wydaje się być łatwe, ale i tak NIC mi nie wychodzi. Brat się ze mnie nabija, że nic nie umiem zamiast pomagać.. A rodziców dzisiaj nie będzie.. i źle mi z tą wredną matmą.. :(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

:( :( :( ...

wszystko idzie nie tak..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Smutnik :(

Post autor: yss »

czyli znów złoczas.
wczoraj tir rozwalił nam samochód, czekaliśmy 4h na policję, a policja orzekła naszą winę [kilka dowodów które przedstawiliśmy, jako poszkodowani, bo jechaliśmy zgodnie z przepisami, policyjne buce skomentowały "nono, proszę nie wymyślać" "czemu szkło jest na zjazdem? a skąd mam wiedzieć? tu mi szkło upadnie i tu je będę miał, to nie jest argument, proszę się nie wykłócać, jak się pan ze mną nie zgadza możemy się spotkać w sądzie" itd, natomiast hasełka faceta który nas rozjechał brzmiały np tak: "no nie patrzyłem, patrzyłem w lewo [nie wiem po co], ale przyspieszyłem, bo myślałem że przede mną nikogo nie ma [gratulacje]" i były przez policję łykane aż miło. nas ciągle łapali za słówka, mówiliśmy 3 razy to samo a oni uznali bez żadnych podstaw, że sobie sami przeczymy [!] i cokolwiek mówiliśmy, kwitowali "możemy się spotkać w sądzie".
podejrzewamy że facet dał im w łapę albo po prostu ich znał.

to mamy jeszcze trochę do dozbierania :( bo nasz samochód ma zmasakrowany cały bok i naprawa będzie kosztować jakieś 3 tys, pan tirek miał tylko reflektory pobite. a to on na nas wjechał. nienawidzę policji. są gorsi od dowolnego bandziora jaki może na nas napaść na ulicy. bandzior zabierze mi komórkę i 200 zł, a policjant 3 tys - bo tak mu się akurat uwidziało. aha, dostaliśmy też mandat i upomnienie ze pękniętą szybę.

mój p. planował sobie tydzień wolnego, żebyśmy pobyli sensownie razem, ale teraz musi brać więcej zleceń i zarobić na naprawę samochodu.

oprócz tego szynszyl ma guza. trzeba go szybko wyciachać. a kasy akurat mamy w bród...
:/

jest bardzo przykro i w ogóle. nie mogę spać.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Smutnik :(

Post autor: pin3ska »

Nie myslalam, ze tak szybko napisze swoj temat w dziale "Odeszły"...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Re: Smutnik :(

Post autor: sopocianka »

Odwiedziłam stare miejsca: niniejsze forum oraz forum SPS-u... i się popłakałam: znalazłam zdjęcia moich kochanych ogonków, swoje stare posty... Jeszcze rok temu miałam trzech chłopaków, dwóch najmilszych odeszło w grudniu, ostatni w marcu. Wciąż za nimi tęsknię! :,(
Sprawiłabym sobie nowe szczurki (to byłoby antidotum na ból po ostatnich ogoniastych), lecz moja obecna sytuacja nie pozwala mi na to.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Smutnik :(

Post autor: merch »

No wlasnie , dawno Ciebie nie widzialam sopocianka, nie do konca pamietam tez historie Twoich szczurkow, jeden byl od Krwiopijki...
Trzymaj się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”