kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: kwarki

Post autor: Nakasha »

No to w takim razie ciągle trzymam kciuki :) :). Niech zdrowieją jak najszybciej! ;D
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki

Post autor: odmienna »

Dolar- to jest (i niech tak zostanie jak najdłużej ) taki szczurek, jaki powinien trafiać do najbardziej zgrymaszonych ludzi :P
w porównaniu z Darem – rozbójnikiem i prowokatorem, jest wręcz grzeczny; nie znaczy to wcale- że ciapa, czy spolegliwe ciepłe kluchy- nie. Jest po prostu bardziej stonowany. Śliczny i słodki, bystry, ufny i kontaktowy.
Pierwszy, znany mi osobiście szczurek, który kupki robi w zasadzie „w miejscu do tego przeznaczonym” 8) . Do ideału brakuje mu, żeby precyzyjniej mył ogonek, ale jest przecież jeszcze dzieckiem a dziecko szczęśliwe- nie może być zbyt czyste i grzeczne ;) .
Wczoraj Dolarek... przytulił się do mnie na kila minut :P (ze trzy-cztery)! Normalnie- zamarłam, boż to jeszcze wszak trzech dni brakowało do trzymiesięcznych urodzin.
Żal mi tylko trochę, że wyrasta z piszczałkowatości- na początku pędziłam na złamanie karku, żeby go ratować, ale szybko okazało się, że taka jego uroda: piszczałka i już; teraz mi tego brakuje (dalej- jak ktoś piska- to najpewniej on, ale zdecydowanie rzadziej).
...........
wczoraj, pierwszy raz Darek obsiusiał mi rękę. Nie wiem jednak, czy to już hormony, czy sok brzozowy z żurawiną :D
no i niestety, obaj już przyswoili, że miejsce chrupek z karmy jest w ściółce :-\ ...
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: kwarki

Post autor: zalbi »

W sumie.. moj pies też uwielbia wyszarpywać bebechy ze wszystkiego, z czego tylko się da.


to w takim razie dalej kciukam mocno, pilnuj i rozpieszczaj Twoje futrzaste szczęście.
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki

Post autor: odmienna »

Będzie offf ... ale nie mogę się powstrzymać:
Przeczytałam kiedyś(dawnooooooo) historyjkę, chyba autorstwa ks, Malińskiego. Nie pamiętam dokładnie, ale sens był taki:
był sobie chłopczyk Jurek. To był bardzo niegrzeczny Jurek. Największy łobuz w szkole. Ze wszystkimi miał na pieńku: dokuczał dziewczynkom, bił się z kolegami, nie odrabiał zadań, nie mył rąk przed jedzeniem, nie zbierał surowców wtórnych, co się dało- niszczył, a jak pyskował! Panie Nauczycielki na myśl o nim były bliskie histerii... Któregoś dnia, w szkole zjawił się Nowy Wychowawca. W czasie lekcji i podczas przerwy, nie odrywał oczu od Jurka. Patrzył.... w końcu, wściekły chłopak nie zdzierżył: „ no i co się tak pan na mnie gapi?!!” wychowawca odpowiedział: „ nie mogę się na ciebie napatrzeć, bo wiesz, tam gdzie byłem do tej pory, był chłopczyk bardzo podobny do ciebie... wyobraź sobie, też miał na imię Jurek... bardzo za nim tęsknię, to najmilszy i najlepszy chłopczyk jakiego znałem, a ty jesteś taki do niego podobny... no dokładnie. Tylko, wiesz- on miał niebieskie oczy a twoje są brązowe...
W domu, Jurek ku rozpaczy mamy, z hukiem zatrzasnął drzwi swojego pokoju i nie chciał wyjść... po kilku godzinach wyszedł, podszedł do mamy i poprosił: „ przyjrzyj mi się, ale tak dokładnie” –„ o co chodzi synku, wyglądasz normalnie” „ale popatrz uważnie, no popatrz czy...czy moje oczy nie są choć troszeczkę niebieskie???”


Ta urocza historyjka jest o ludzkich dzieciach ale, popatrzcie uważnie: Obrazek
widzicie ? jak jego oczy nie są trochę błękitne , to ja nie jestem odmienna ;) ;D
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: kwarki

Post autor: zalbi »

Dla mnie są niebieskie jak niebo..
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: kwarki

Post autor: Anka. »

Odmienna, Ty to jesteś pozytywnie kopnięta ;)

Jureczek ma oczęta błękitne niczym bezchmurne, letnie niebo ;D
ObrazekObrazek
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki

Post autor: odmienna »

Anka. pisze:Odmienna, Ty to jesteś pozytywnie kopnięta ;)
...trudno zaprzeczyć, ale (hihihi...) za to w dobrym towarzystwie jestem :D , sama przyznajesz, że błękitne a zalbi nie lepsza.... ;)
może by tak rozpisać ankietę:
„ czy z powyższego zdjęcia wynika, że Jerzol ma błękitne oczy?
I cztery odpowiedzi do wyboru:
- tak
- nie
- a bo ja to wiem?
- lecz się kobieto”
muszę też rozważyć, czy nie warto pomolestować modów o zmianę tematu na:

kwarki- szczury niebieskookie ;D ;)

Moderatorka zadecydowała - warto. Dziękować nie trzeba. :P/Agata
.......
Oksymoronek od jutra przechodzi na antybiotyk dopyszcznie- bidulek, jakiegoś pecha ma; pani dr. dwa razy robiąc zastrzyk trafiła w naczyńko i krwiaki się zrobiły
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: kwarki

Post autor: Telimenka »

Bidulek.. Telimence tez tak pan doktor trafil i bolala nozia, a mamie telimence bylo przykro :'( :'(

Hmm a oczka.. blekitne niczym... niczym nie wiem co. Nie chce mi sie myslec. Ale blekitne ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
kla.kier
Posty: 169
Rejestracja: sob sty 26, 2008 1:55 pm
Lokalizacja: Dąbrówka Młyn

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: kla.kier »

Niech się trzyma dzielnie Oxymoron
Oczy błękitne jak,. hmm szafiry? ;)
________________
DeVaki Pui, Jack Daniels| Kana, Liza [`].

`Życie jest jednym wielkim rozczarowaniem.` O.Wilde
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: zalbi »

już wiem..

oczy niebieskie jak węgielki =P
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

odmienna pisze: muszę też rozważyć, czy nie warto pomolestować modów o zmianę tematu na:

kwarki- szczury niebieskookie ;D ;)

Moderatorka zadecydowała - warto. Dziękować nie trzeba. :P/Agata
Skoro nie muszę dziękować powiem tylko, że to baaaardzo miłe :)

Zalbi: dokładnie ;D
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Telimenka »

Noo zdecydowanie pasuja do nich te niebieskie oczka.
I tytulik inspirujacy ;D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: lxxx »

Odmienno, na kolana przed moda w podzięce.
Twój wątek pobije teraz rekordy popularności. Każdy zechce zobaczyć niebieskookiego szczura ;D ;D ;D.
Zresztą, idź na całość, zakladaj hodowlę niebieskookich i zacznij wreszcie taplać się w luksusie i zbytku. ;D
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: grzesia »

Bardzo inspirujący ten tytuł, oczywiście zajrzałam żeby zobaczy niebieskookiego szczuraska i się nie zawiodłam ;D czarnuszek z niebieskimi oczkami to jest dopiero coś!
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Fajnie, że się podoba , ale tak naprawdę inspirujące, są Jerzolkowe plecki – rozczulają mnie sterczące kudełki Ludojada, nieustająca zadziorność, by w chwilę po pyskówce- pchać łaciaty tyłeczek w już i tak napchany koszyk...( Obrazek )
(no i ks. Maliński- niech mi wybaczy, ale to prawda: każdy ma choć trochę niebieskie oczy ;) )

Jednak lxxx... z luksusów nici :D . Gdybym chciała rozmnażać kwarki- to właśnie popełniłam marketingowego samobója :-\ .
Przecież, nawet jeśli ktoś zaintrygowany wizją błękitnookiego szczurka tu zajrzy, to tylko po to, by się przekonać, że już takiego ma (i to najczęściej niejednego)
:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”