Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś bardzo chory :(...

Post autor: limba »

Dzis zapoznawania z duzymi lobuzami nie bedzie. Niech sie maly zaklimatyzuje :) Caramel ma jak na razie stosunke obojetny. Spia razem, zdarzyly juz brykac ale na kanapie jeden w jednym koncu drugi w drugim. I zazdrocha Carmisia ;) Heheheh.. jak tylko widzi ze Cujo do mnie podchodzi to leci i sie wpycha przed niego ;) Cujunio jeszcze lekko zestresowany, ale zostalam juz wyiskana. Mysle ze jutro poczuje sie juz pewniej, a i Caramel sie "ogarnie" ;) ...
Cujo mi przypomina duza mrowke ;) jest smieszny i pocieszny, i tak sie przytula do dloni ze jestem w szoku. Tylko ja sie jeszcze boje go mocniej poskrobac bo sie zastanawiam czy mu skorki nie uszkodze ;)

Klapinio czuje sie w sumie dobrze. Lekki tfutfu dzialaja, i mam nadzieje ze zwalczymy to paskudztwo. Nietstey juz na Aminofiline w serku sie wypial ( nie dziwie sie straszne paskudztwo), wiec musze podawac bezposrednio do dzioba, wiec jest mala walka.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś bardzo chory :(...

Post autor: Magamaga »

Moja Baciorka tak strasznie reaguje na Aminofilinę, że wetka kazała odstawić. Stwierdziła, że nie jest warte to takiej ceny - bo ona się tak spina, denerwuje itp. przy podawaniu prosto do pysia.

Trzymam kciuki nadal...
No i FOTYYYYYYYY!!!
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś bardzo chory :(...

Post autor: limba »

Ja mam na niego sposob, wiec wielkiego stresu nie ma, potem szybko drops na zagryche i sie nawet nie obraza. A aminofilina widac ze mu dobrze robi, wiec mysle ze nie odstawimy jej jeszcze dlugo. A nie napisalam .. Osatnio Ciasteczkowy mnie zadziwil. Ma tak siwetna mase ciala.. jak sie go wezmie w lapska to czuc takiego zbitego szczura. Same miesniory... I jajka mu sie przybrudzily ;D
Fotki beda, jak tylko je zrzuce na kompa ;)
Spadam do dzieci na kanapie :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś bardzo chory :(...

Post autor: Oleczka »

ostatnio nie zagladam na forum a widze ze sie sporo dzieje

bardzo mocno trzymam kciuki, mam nadzieje ze bedzie juz tylko lepiej.
Dziewczynki tez trzymaja kciuki i pozdrawiaja Klapusia i reszte chlopakow ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś bardzo chory :(...

Post autor: limba »

No i zesz rozbroil mnie lysolec jeden. Wczoraj radosnie zasnal w rekawie szlaforka przytulony do mojej reki. <serce> Caramel był wczoraj lekko zazdrosny, i udawal ze nie ma Cujo, ale po godzinie juz na kanapie pod kocem siedzieli razem :) khihihi az mi ciezko uwierzyc ze to bracia :D Ale jedną cechę mają wyjątkowo wspolną, są do zjedzenia slodcy ;D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś bardzo chory :(...

Post autor: Justka1 »

Oj jak super :) ^^.Strrrrrasznie sie ciesze,ze Cujunio sie aklimatyzuje,bo tak sie zestresowal,ze bardzo szkoda mi go bylo.Co do drapania po skorkce,ona wcale nie jest taka delikatna,z czasem mu stwardnieje ;).Musisz nauczyc sie wyczuwac :P,w koncu to twoj pierwszy mrowkojad :D.Utul od babci wnusiow i powiedz,ze ich kocham :).
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś bardzo chory :(...

Post autor: limba »

Przekaze, przekaze ;D Juz troche odwazniejsza jestem co do skrobania mrowkojada :)
Bracia sie swietnie dogaduja. Wczoraj Cujowski juz wyluzowal totalnie i pomykali obaj po kanapie jak male messerschmity ;D lacznie z przepychaniem kto pierwszy zajrzy mi do ucha. Nie jest w ogole wybredny co do jedzenia wiec idealnie pasuje do rodziny ;D Starszenstwo juz przez kratki go obniuchalo, i nie bylo nawet jednego fukniecia.

Wczoraj bylismy na kontroli z Klapuniem. Jest lepiej <hurra> ... Ja nie wiem jak mozna byc takim beztroskim jak on. Czlowiek jakby byl taki chory to by chyba palcem nawet nie ruszal, a ten? jakby mu nic nie bylo, biega, skacze.. Zreszta Pani doktor tez powiedziala ze jak teraz na niego patrzy to w ogole nie widac zeby mu cos bylo. Za tydzien kontrola i kontrolne RTG. Poprosimy o kciuki zebu nie bylo zrostow...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś bardzo chory :(...

Post autor: Babli »

:D Daj zdjęcie Cujowskiego! No zafuzziłaś się (ja to też odmieniam pięknie... :P ) ;D

Klapuś jest bardzo, bardzo dzielny . I wciąż trzymam kciuki. ;)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś bardzo chory :(...

Post autor: odmienna »

kciuki za Klapaucjusza puszczę - gdy skończy trzy i pół roku (o ile wtedy zmęczony życiem już będzie) :)
...pokaż,pokaż,mrówkojada i resztę! brudny tyłeczek Ciastka koniecznie muszę zobaczyć, Dolarek ma tylko pychol usmolony, ale za to solidnie :D, no i obaj DD po pół kilo przekroczyli i fakt- jeden mięsień- smukli i silni - piękne szczury 8)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś bardzo chory :(...

Post autor: limba »

odmienna jak tylko da sobie podwozie sfotografowac bo dluzej niz 3 sekundy t on ne lubi byc ograniczany ;)
Myslalam ze mi sie waga popsula jak wazylam Ciastka, ale widze po wadze Twoich ze jednak dziala. Tez ok pol kilo szczura. Boze co z nich wyrosnie ;D

Dobrze, dobrze trzymaj trzymaj :)
Zdjecia beda wieczorkiem :) bo nawet Haggisowi udalo mi sie zrobic...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś lepiej, duza mrowka w domu :)

Post autor: limba »

Czesc fotek :)

Pudzian - Ciastkowski :)
Obrazek

Chorusek Klapkowski - niech ktos powie ze na chorego wyglada
Obrazek
Teddy :) baaardzo sie pani doktor podobal
Obrazek
Cujo lapie zapachy
Obrazek
Heheh pierwsze podejscia do drapania duzej mrowki ;)
Obrazek
Niuch niuch ktos tu byl/albo ciociu umyj sie :p
Obrazek
Znowu foty..ech
Obrazek
Caramel i pierwsze zdobycie szczytu klatki starszenstwa
Obrazek
Blizniaki :P
Obrazek
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś lepiej, duza mrowka juz w domu :)

Post autor: zalbi »

ach, jakie te bliźniaki śliczne =)

i reszta futerkowa "pikna"


dalej trzymam kciuki za Klapcia, niech zdrowieje =)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś lepiej, duza mrowka juz w domu :)

Post autor: limba »

I fotka jak blizniaki jedza kolacje... ::) ;D polowa jeszcze wyladowala za klatka...tja to jest poszanowanie dla mojej kuchni ;) <lol>
Obrazek

No i jeszcze .. kto pamieta slicznego skrzynkowego, zasmarkanego, rozwrzeszczanego kociaka? Tak wygladal :)
Obrazek

Moze komus kotka ;) piekny wykastrowany... cena na pudelku ;) <lol> krol mojego domu oprocz mojego pokoju..
Obrazek
Scierka moja skonczyla rok.. cos okolo a juz wazy ponad 5 kilo ::)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś lepiej, duza mrowka juz w domu :)

Post autor: Justka1 »

Kota masz przepieknego i zauwazylam juz dawno,ze prawie identyczny jak kot nezowy ;).
I czy to nie piekne uczucie glaskac i tulic łysola? :) Teraz masz juz swojego ;).Kochaj i szanuj,bo jest cudowny.Nie nacieszylam sie zbyt dlugo nim...niestety :(.
Mam nadzieje,zobaczyc go w niedlugim czasie :P .A Carmelek jest tak boski,jaki byl.Ukochaj od babci obydwóch i wujka takze (chciala bym go tez kiedys zobaczyc ;).
Za Klapusia nadal kciukamy ;).
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Moje smrodziuchy... Klapuś lepiej, duza mrowka juz w domu :)

Post autor: zalbi »

Ale straszny bałagan :o No to ich nauczyć trzeba czystości. Moi panowie aż tyle nie śmiecą =D


i co, łysolek jest aż tak bardzo inny niż futerkowce?



a kicia świetna =)
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”