Moja Koszka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

Re: Moja Koszka

Post autor: RattaAna »

Monini pisze:Boje sie, ze mnie ugryzie jak ja bede chciala wziac na rece, bo wtedy to nie wiem co zrobie... Ale biorac pod uwage to, ze ona sie boi bardziej niz ja, nie powinno byc zle i nie powinna sie w ten sposob bronic.
poczytaj o oswajaniu; na początek otworzyłabym klatkę na łóżku i położyła się tuż obok. Jak mała będzie wychodzić, "napatoczy" się na Ciebie. I bez nerwów, pomału, ale zdecydowanie, oswajanie czas rozpocząć :) powodzenia!

jak przeczytałam temat wątku, byłam pewna że mowa o koszatniczce :) a to ciurosława jak się patrzy ;D
bardzo urocza ta Twoja Koszka
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Monini
Posty: 34
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 6:07 pm

Re: Moja Koszka

Post autor: Monini »

Dziekuje za komplemenciki :)))
Ciesze sie, ze sie podoba...

I mam powod do radosci, bo kupilam przez ebay klatke, podaje linka...
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/953 ... 3f889.html

Bedzie idealna, miesci nawet 5 ogonkow, wiec beda mialy pole do popisu.
Faaaajnie!
Koszka <:3 )~ z nami od 19.11.2008
Malenstwo i Niunia <:3 )~ od 3.12.2008
Lora (pies) zaadoptowana ze schroniska 29.02.2008
martucha1991
Posty: 171
Rejestracja: pt cze 27, 2008 8:34 am
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moja Koszka

Post autor: martucha1991 »

Ja też byłam pewna, że chodzi o koszatniczkę zanim tu zajrzałam ;) szczurzynka śliczna, życzę żeby jak najszybciej pojawiło się takich więcej :)
ze mną: Nano i Piko ;)
za TM: Kropka, Rudzielec, Burbon, Gwiazdka, Czarek, Whisky, Ząbek, Zadzior, Zawias, Spidi, Imbir, Goździk, Karolinek, Gruby, Rocky, Cynamon, Rambo
Monini
Posty: 34
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 6:07 pm

Re: Moja Koszka

Post autor: Monini »

martucha1991 pisze:szczurzynka śliczna,
dziekuje! Pojawi sie wiecej, za tydzien bedzie miala kolezanke.
Dzisiaj bylo pierwsze sprzatanko, zadnego problemu, zrobilam jej tez hamaczek i przyczepilam zimowa czapke do krat, prawie z niej nie wychodzi. Dobrze jej tam...
Koszka <:3 )~ z nami od 19.11.2008
Malenstwo i Niunia <:3 )~ od 3.12.2008
Lora (pies) zaadoptowana ze schroniska 29.02.2008
Monini
Posty: 34
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 6:07 pm

Re: Moja Koszka

Post autor: Monini »

Kupilismy dwie malutkie szczurki (maja po niecale 6 tygodni). Sa takie malenkie... Koszka ma teraz 12...
I zastanawiam sie, czy probowac je teraz polaczyc, czy lepiej zaczekac, az troche podrosna? Bo boje sie, zeby Koszka im krzywdy nie zrobila, jedna jest mniejsza od tej drugiej, widocznie jest slabsza, nie chcialbym, zeby ja zaatakowano. Jak myslicie??? Bardzo prosze o sugestie
Bardzo prosze o zmiane tematu na: Moje kochane dziewczynki...
Koszka <:3 )~ z nami od 19.11.2008
Malenstwo i Niunia <:3 )~ od 3.12.2008
Lora (pies) zaadoptowana ze schroniska 29.02.2008
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”