Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: merch »

A za ile ja wylicytowalas?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: Nina »

merch, za tyle, za ile jest wystawiona... 250 + przesyłka.
Tyle, że wybrałam opcje zapłaty przy odbiorze.
Może ktoś poza allegro zaproponował im więcej, ale sie rozmyślił?
Napisałam do nich i do allegro no i zobaczymy co tym razem wymyślą.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: Nina »

Czuje sie tak, jakby mi ktoś wbił nóż w serce.
Dawno nie czułam sie tak beznadziejnie i okropnie.

Solisia, moja Solisieńka. Ma guza.
Znowu.
Trzy guzy to za mało na jednego małego szczura? Za mało sie nacierpiała?

Jak ja mam o tym powiedzieć mojej mamie? Ona tak bardzo kocha Solisie, tak bardzo sie o nią martwiła, rozpuszcza ją najbardziej jak sie tylko da, rozmawia z nią, tłumaczy, że musi być z nami jeszcze długo. A ja mam jej powiedzieć, że Solisia ma guza, który niedługo zacznie uniemożliwiać jej załatwianie się? Jak?
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: Babli »

Ninuś, trzymaj się jakoś.

Solisia jest dzielna. Za dużo, jednak się namęczyła.
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: Ivcia »

Bardzo mi przykro :(
Trzymajcie się.
Nie wolno się poddawać!
Tak to już jest z tymi szczurami... Kruche z nich istotki :(
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: Telimenka »

Jejciu Nina nie wiem nawet co powiedziec...bedziecie operowac?;/

Biedna Soliśka...trzymaj sie..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
grzesia
Posty: 773
Rejestracja: czw cze 19, 2008 11:36 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: grzesia »

Biedna Solisia....;/
przykro nam...wszystkim forumowiczom....;/
trzymajcie się!
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: Nina »

Telimenka pisze:bedziecie operowac?;/
Na pewno nie teraz, ona 30 stycznia kończy 2 lata i 8 miesięcy.
Ale jak już zacznie jej przeszkadzać (rośnie tuż obok dróg rodnych, cewki moczowej, odbytu) to pewnie sie zdecydujemy. Wątpliwe żeby przeżyła, ale mi będzie łatwiej....

Biegała dzisiaj po łóżku, zawsze siedzi pod kołdrą i wygniata tunele. Cztery razy wlazła mi na ramie, aż dziwne. Z ramienia próbowała przeskoczyć na poduszke, nie wyszło, ale była z siebie bardzo zadowolona, jak złapałam ją w locie i położyłam na poduszce. Z ramienia spełzła mi na ręke i zaczęła sie myć. Po raz pierwszy w życiu myła mi sie na rękach. Polizała mnie po twarzy, też po raz pierwszy.
Chyba czuje, że jest mi źle. Ewidentnie próbowała poprawić mi humor.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: pin3ska »

Nina pisze: Ale jak już zacznie jej przeszkadzać (rośnie tuż obok dróg rodnych, cewki moczowej, odbytu) to pewnie sie zdecydujemy. Wątpliwe żeby przeżyła, ale mi będzie łatwiej....
A nie lepiej od razu? Zanim guz zrobi sie duzy? Bo wydaje mi sie, ze im pozniej, tym ciezsza operacja moze byc...
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: Nina »

pin, ale ona ma kilka % szansy na przeżycie operacji. Już ostatnia operacja to był niemal cud, nikt w ogóle nie wierzył, że przeżyje.
Teraz jest za bardzo zmęczona, za słaba, za stara. Poprzednio bardzo długo sie wybudzała, bardzo długo dochodziła do siebie. Źle zniosła narkoze.
Nie czytałam o szczurze, który w tym wieku przetrzymał operacje. Zwłaszcza mając za sobą tak poważny zabieg.
Poza tym, ten guz to nie gruczolak. Gruczolaki nie wyrastają z czegoś, są sobie po prostu pod skórą. I nie są twarde. A to jest mały, okrągły kamyk na nóżce wyrastającej z brzuszka.


Zbieram sie. Trzeba jechać po Biomectin dla padalców i do Castoramy z ogonową :P
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: Nina »

Paskudnie
Polecam powiększenie (nie są duże) bo wtedy widać jej miny :P Na jednym wgryza mi sie w palca zołza mała.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


A jutro prosimy o kciuki. O 15.30 jesteśmy umówieni z dr. Piaseckim i strasznie sie już stresuje ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: Ivcia »

Śmieszny smrodek :D
Wymiziać koniecznie!

Już dzisiaj kciukam ;)
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: Nina »

Co do tego, że śmieszna. Mój brat ją bardzo lubi. Tylko dla niego nie jest to Paskuda a Mistrz Joda :D
Wymiziać? Ktoś tu chce, żebym straciła palce :P
Jak ona sie fajnie bulwersuje jak ją łapie i sie do niej przytulam... Ale co ja poradze na to, że ona taka cieplutka i aksamitna, że sie powstrzymać nie moge ::)

Za kciuki nie dziękujemy ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: Babli »

Kciukam mocno ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tupot Małych Stóp - Zły czas...

Post autor: limba »

Ja rowniez bardzo mocno trzymam kciuki.

Ech Nina troche mnie nie bylo i buuu nie moge sie polapac w Twoich szczurach. Musze spokojniej watek zglebic. Chociaz jak osttanio czytalam to lzy same momentami plynely...

Kciuki zacisniete... i pozdrowienia od wariata Teddiego :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”