kolejny guz 3 operacja ??? czy jednak nie

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
EMKA1234567
Posty: 62
Rejestracja: pn mar 10, 2008 3:53 pm

kolejny guz 3 operacja ??? czy jednak nie

Post autor: EMKA1234567 »

witam
pisze do was gdyz przed chwila głaskałam moja najkochańszą szczurek i wyczułam guz pod przednia łapka wielkosci małego groszka,okragły ,nie jest zwarty z ciałem można nim ruszac .Nie wiem naprawde co robic moja szczurka ma rok czasu i miała juz dwie operacje jedna dwa miesiace tem8 usuniecie ropnia koło narzadów płciowych i pół roku temu operacje przepukliny ,juz po ostatnim razie obiecałm sobie ze juz nie zrobie zadnej operacji mojemu szczurkowi gdyz był to dla mnie ogromny sters gdyz skunsia nie chciał sie obudzic przez około 12 godzin.Ne wiem co robic naprawde bo czuje ze kolejnego zabiegu ona nie przezyje przykro mi strasznie co mam zrobic prosze odp predko
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: kolejny guz 3 operacja ??? czy jednak nie

Post autor: merch »

dwa pytania podstawowe , ile ma dziewczynka i z jakiego jestes miasta?
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
EMKA1234567
Posty: 62
Rejestracja: pn mar 10, 2008 3:53 pm

Re: kolejny guz 3 operacja ??? czy jednak nie

Post autor: EMKA1234567 »

ma rok ,jestem z bytomia
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: kolejny guz 3 operacja ??? czy jednak nie

Post autor: merch »

Jesli Twoja dziewczynka ma sklonnosci do nowotworow - prawdpodobnie sutka, i chorob ukladu plciowego to wskazana jest strylizacja - wyciecie calego narzadu rodnego wraz z jajnikami , naogol taka operacja zapobiega nowym nowotworom sutkow.
Niestety taka operacje potrafi wykonac tylko niewielu weterynarzy , zdaje sie ze najblizszy bedzie w Katowicach. Sprawdz w dziale wterynarze .
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
EMKA1234567
Posty: 62
Rejestracja: pn mar 10, 2008 3:53 pm

Re: kolejny guz 3 operacja ??? czy jednak nie

Post autor: EMKA1234567 »

ale ona nie miała nigdy nowotworu ropień i przepuklina nie jest nowotworem?! wie jak myslisz co mam zrobi jak ci się zdaje jest możliwe zeby przezyła 3 operacje a może to ropień???
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: kolejny guz 3 operacja ??? czy jednak nie

Post autor: merch »

Moze przezyc 3 operacje , jest jeszcze mloda, nie zgadne co to jest, musisz skonsultowac to z wetem.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: kolejny guz 3 operacja ??? czy jednak nie

Post autor: Agata »

Jeżeli chodzi o dobrego weterynarza w okolicy, to polecam klinikę na ulicy Brynowskiej w Katowicach. Więcej informacji tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?f=13&t ... 86#p317457
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne / ogół objawów”