Re: Magic

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Multipla
Posty: 48
Rejestracja: czw mar 11, 2004 4:36 pm

Magic

Post autor: Multipla »

ah ten Magic.... Minął koleiny tydzień a on wcale nie ma zamiaru mnie polubić:( . Spędzam z nim cały swój wolny czas a on ciągle się boi. Ucieka kiedy chcę go wziąć na ręce, no i wogóle ciągle przedemną ucieka. Eh , to straszne.... a tak się staram...
Dopóki sznura wroga dłoń dotyka, niech huczy w nawach próżna złość, ja wisieć będę panu u języka aż będzie któryś z nas miał dość
I nawet gdy mnie diabli wezmą, poświadczy świętych figur rząd, że jeden garbus karku nie zgiął wśród upodlonych klątw.
Jacek Kaczmarski
Multipla
Posty: 48
Rejestracja: czw mar 11, 2004 4:36 pm

Magic

Post autor: Multipla »

No i powoli utwierdzam się w przekonaniu, że on się nigdy do mnie nie przekona..
Dopóki sznura wroga dłoń dotyka, niech huczy w nawach próżna złość, ja wisieć będę panu u języka aż będzie któryś z nas miał dość
I nawet gdy mnie diabli wezmą, poświadczy świętych figur rząd, że jeden garbus karku nie zgiął wśród upodlonych klątw.
Jacek Kaczmarski
Multipla
Posty: 48
Rejestracja: czw mar 11, 2004 4:36 pm

Magic

Post autor: Multipla »

A co wtedy będzie? :( ...
Dopóki sznura wroga dłoń dotyka, niech huczy w nawach próżna złość, ja wisieć będę panu u języka aż będzie któryś z nas miał dość
I nawet gdy mnie diabli wezmą, poświadczy świętych figur rząd, że jeden garbus karku nie zgiął wśród upodlonych klątw.
Jacek Kaczmarski
aniol
Posty: 11
Rejestracja: ndz maja 30, 2004 2:26 pm

Magic

Post autor: aniol »

MOże nie lubi jak go bierzesz na ręce?
Multipla
Posty: 48
Rejestracja: czw mar 11, 2004 4:36 pm

Magic

Post autor: Multipla »

No i wczoraj stał się cud. Właśnie niechcący puściłam moje 2 szczurki na raz żeby pobiegały po pokoju (nigdy wcześniej nie miały ze sobą bezpośredniego kontaktu bo Śliwka gryzła Magica przez kraty klatki). Myślałam że się za chwilę pogryzą, ale ku memu zdziwieniu zachowywały się tak jakby znały się od dawna. Ganiały się, szturchały, a Magic przestał się wszystkiego bać!! :) Przestał chować się do łóżka, zrobił się odważny i ciekawski. A to wszystko dzięki spędzeniu ze Śliwką na wolności dosłownie 5 sekund. Czyż to nie cudowne? :)
Dopóki sznura wroga dłoń dotyka, niech huczy w nawach próżna złość, ja wisieć będę panu u języka aż będzie któryś z nas miał dość
I nawet gdy mnie diabli wezmą, poświadczy świętych figur rząd, że jeden garbus karku nie zgiął wśród upodlonych klątw.
Jacek Kaczmarski
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Magic

Post autor: krwiopij »

tiaaa... cudownie... ale obawiam sie, ze lagodne nastawienie sliwki bylo spowodowane ruja, a ruja+samiec=szczurka w ciazy... radze jednak zapomniec o podobnych probach, poki samiec jest w pelni samcem... im 5 sekund na kilka szybkich numerkow wystarczy... :twisted:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Multipla
Posty: 48
Rejestracja: czw mar 11, 2004 4:36 pm

Magic

Post autor: Multipla »

Narazie się o to nie obawiam, bo Śliwka nie pozwala Magikowi się za nadto do siebie zbliżyć, a jak wącha ją... no wiesz gdzie:) od razu dostaje od niej po nosie. Zresztą cały czas staram się ich pilnować. Nie chce mieć w domu stada szczurasów które mogło by liczyć ponad 15 mordek:) 4 mi w zupełności wystarczą :) hehe
Dopóki sznura wroga dłoń dotyka, niech huczy w nawach próżna złość, ja wisieć będę panu u języka aż będzie któryś z nas miał dość
I nawet gdy mnie diabli wezmą, poświadczy świętych figur rząd, że jeden garbus karku nie zgiął wśród upodlonych klątw.
Jacek Kaczmarski
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Magic

Post autor: krwiopij »

naprawde lepiej nie puszczaj ich razem... musialabys chyba stale trzymac je za ogony, zeby miec jako taka pewnosc, ze do niczego nie dojdzie... ;) szczurzy seks trwa ulamki sekundy... mysle, ze po prostu nie ma co ryzykowac, bo nieplanowe mnozenie szczurkow to czysta glupota, a malym bardzo trudno jest znalezc dobry dom...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”