Smutnik :(

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Smutnik :(

Post autor: Dorotka96 »

ogonowa pisze: żeby to chociaż było 100 na miesiąc, a nie 50zł, a nie podejrzewam dorotka ,żebyś miała kieszonkowe powyżej tych 70, niech będzie, złoty.. staram się tak podporządkowywać mamie, żeby mi dokładała od czasu do czasu :D
Prawda, ma jakieś 50zł, ale uważam, że należy mi się więcej za ocenki i w ogóle.
Ale narazie zostawiam to, bo chcę tą klatkę... I myślę, że w najbliższym miesiący moge się pożegnać, bo ciągle mówią, że ta, która jest teraz jest duża <nie prawda!> i nie ma potrzeby zagracać mojego pokoju do reszty...
ogonowa pisze:za 6 dni test.. masakra. ale w sumie wszystko umiem ::)

oł, nie. pani dała mi kartkę z ocenami, bo nikogo nie było wczoraj na zebraniu :P. plastyka: 2-,1.. :D religia: 3-,3- ;D angielski: -2.. jak ja się wytłumaczę? no nic, pozostaje mi tylko schować kartkę, bo do końca kwietnia nie wejdę na forum ::) chociaż mama nic mi chyba nie zrobi, ale i tak się boję :P

Ogon, właśnie test... Jest na co narzekać... Ciągle tylko słysze: "Umiesz już cos? <a umiem na blache...> Porobiłaś próbne testy?" Uhh...
Moja kartka z ocenami przedstawia się inaczej :P . Zrobimy mały top off-ik i pochwalimy sie, że najgorsza ocena na mojej kartce to -4. Najwięcej jest 5 :D .
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: ogonowa »

Dorotka96 pisze: Zrobimy mały top off-ik i pochwalimy sie, że najgorsza ocena na mojej kartce to -4. Najwięcej jest 5 :D .
phi, ja mam trzy szóstki z matmy :P jedną z w-fu i kilka z innych przedmiotów, więc jakby tak podliczyć, to chyba jestem lepsza :D


no, ale koniec offtopu.
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Smutnik :(

Post autor: szpaczek »

offtop: Dorotka nie wiem jaki ty masz pogląd na ten temat ale wg mnie dzieci sie uczą dla siebie a nie dla rodziców :]
ja nigdy jako tako kieszonkowego nie dostawałam i sie to nie zmieniło.
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Smutnik :(

Post autor: Dorotka96 »

ogonowa pisze:
Dorotka96 pisze: Zrobimy mały top off-ik i pochwalimy sie, że najgorsza ocena na mojej kartce to -4. Najwięcej jest 5 :D .
phi, ja mam trzy szóstki z matmy :P jedną z w-fu i kilka z innych przedmiotów, więc jakby tak podliczyć, to chyba jestem lepsza :D
Ogon, tez mam szóstki z matmy i ogólnie ze wszystkiego, jesteśmy tak samo dobre i zostańmy przy tym. W życiu nie dostałam nawet 2... 3 zdarzyło się cztery razy chyba...
Dobra koniec tego!

Szpaczek, jasne że dla siebie, ale rodzice chcą jak najlepiej...
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Smutnik :(

Post autor: szpaczek »

Dorotka ale wiesz w podstawówce to każdy ma same 5 i 6 jakby na to nie patrzec :P i wieele osób ma świadectwo z paskiem
jak pójdziesz do gimnazjum to z każdym rokiem bedziesz miała te oceny gorsze :D :D
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Smutnik :(

Post autor: Babli »

Dorotka ale wiesz w podstawówce to każdy ma same 5 i 6 jakby na to nie patrzec :P i wieele osób ma świadectwo z paskiem
jak pójdziesz do gimnazjum to z każdym rokiem bedziesz miała te oceny gorsze :D :D
ym... szpaczek, tu się nie zgodzę. W podstawówce szło mi beznadziejnie.. i ani razu nie miałam paska na świadectwie.. A tu w gimnazjum, jestem bliżej jego, niż kiedyś ;) Zależy od osoby, nauczycieli itp.
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

Re: Smutnik :(

Post autor: szpaczek »

Babli: u wszystkich których znam tak było :P

wiesz ja w gim jak miałam np 1 to jedną i sie załamywałam o każde 2-3 itp a teraz 1 to mam z każdego przedmiotu :P i zeby nie było-ucze sie! :D
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Smutnik :(

Post autor: Rhenata »

buuuuuu:( za parę dni mam egzamin praktyczny na prawko i paraliżu dostaje na sama myśl ze egzaminator będzie starym, sepleniącym Irlandczykiem i zacznie zadawać mi seplenione pytania :( Pogoda jest do dupy, ramie mnie boli, nic mi sie nie chce i do tego pracuje w niedziele. Niech mnie ktoś odstrzeli....
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Smutnik :(

Post autor: lavena »

A ja mam do powiedzenia tyle:

Lepiej mieć kota niż chłopa jełopa!
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Mycha »

lavena pisze:A ja mam do powiedzenia tyle:

Lepiej mieć kota niż chłopa jełopa!
Podpisuję się wszystkimi kończynami.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Smutnik :(

Post autor: Telimenka »

Bylo ale sie skonczylo :-\ . Milusio..
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Smutnik :(

Post autor: Rhenata »

no i kto miał Reni powiedzieć ze sie do ronda i skrzyżowania na luzie nie dojeżdża???!!! No kto???!!! Jak Renia sobie poszła zdawać prawko bez lekcji żadnej ,tylko sobie rok pojeździła na tymczasowym:( k....mac jego p.....:( No nic, przynajmniej wiem już jak to wygląda...a było tak blisko... 3 błędy, tylko 3 i to wszystko przez ten luz cholerny!
No nic jadę na siłownie, zapomniałam powiedzieć ze w tym kraju jak nie zdasz prawka to....wsiadasz w samochód i jedziesz do domu Jedyne takie miejsce na świecie:)
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Smutnik :(

Post autor: Nina »

Brunuś :(
Kurcze, tak mi jakoś źle i smutno.
Pamiętam tego psa od zawsze, od jego najmłodszych lat. Te wspólne, długie spacery, jego uśmiechnięty pysk i zwieszony jęzor. A jak sie cieszył gdy przychodziłam! Wiedział, że zaraz pójdziemy na spacer. Słuchał mnie bardziej niż swoją panią.
A teraz go nie ma.
Wiem, że 12 lat to dużo jak na owczarka niemieckiego, że tak długo był w świetnej kondycji, ale na razie nie potrafie pojąć, że już nigdy więcej nie pójdziemy na spacer...
Nawet sie z nim nie pożegnałam, nie widziałam go przez ostatnie kilka miesięcy, bo zwyczajnie nie potrafiłam...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: Smutnik :(

Post autor: lavena »

lavena pisze:A ja mam do powiedzenia tyle:

Lepiej mieć kota niż chłopa jełopa!

Kuźwa coraz częściej tak mówię...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Smutnik :(

Post autor: unipaks »

Kaśka S. w piosence kłamała
Znów jest 13-ty i jest mi smutno, jak dwa miesiące wstecz
Nie mogę przestać zerkać na zegarek
Dwa miesiące temu i jeszcze kilka godzin wcześniej byłam pełna nadziei
Tak bym chciała znów móc przytulić Peanutkę
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”