Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

No to pochwaliłam :-\ Wchodze do pokoju i słysze dziwny pisk, lokalizuje skąd dochodzi: klatka kapturek, Nessy siedzi w domku i piszczy... Cały dzień próbuje uciec przed guzem, nie chce kontaktu z innymi szczurami prócz siostra, prawie nie biegała. Guza sama rozdrapuje... Musi ją swędzieć. Obcięłam pazurki i mam nadzieje, że to pomoże.

Nessu:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Tu widać paskudną sznyte, więc linki:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/23b ... 0bb1f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/486 ... 00ab2.html

Fuks też sie załapał:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i panie, które nie wyglądają zbyt pokazowo ::)
Debciak:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Aferka:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Ysabell
Posty: 81
Rejestracja: pt mar 06, 2009 11:16 am
Lokalizacja: Gorzów

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Ysabell »

" A ja stoję - dzieciak teraz z otwartą gębą
Czuję jak czarnieje moje małoletnie tętno "

;]
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: susurrement »

jejku, nie zdawałam sobie sprawy z tego, że ten guz jest taki ogromny..
trzymam kciuki za chorowitki!
cudne zdjęcia, ucałuj maluchy :-*
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: unipaks »

Ja też trzymam kciuki za te biedulki,
wygłaszcz ogonki i wymiziaj koniecznie :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Anka. »

Jejkuniu, Deborka wygląda jak Szczurosław :-*

Biedaczki, niech się trzymają i dzielnie walczą, a Aferka coraz mniej albinosa przypomina :P
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Dorotka96 »

Maleńka bida... Nawet nie zdawałam sobie sprawy, jak guz może byc taki duży... :(
Ucauj ode mnie serdecznie wszystkie swoje szczurzaki, a szczególnie chorowitki.
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Wpadłam dzisiaj na głupkowaty pomysł :D Ogrodziłam kawałeczek pokoju po którym szczury raczej nie chodzą i zabrałam sie za łączenie towerowców i dzieciaków. Obeszło sie bez krwawych scen (nie licząc moich podrapanych nóg), pare bójek było, ale całkiem niegroźnych. Ogólnie jestem zadowolona i wreszcie mam miejsce, gdzie moge łączyć gnojki (z łóżka zmykają zanim je tam włoże a biurko za małe, po pokoju puścić ich samopas też nie moge...)
Fotki kiepskie jakościowo, bo nie było czasu na ustawianie ostrości :P
Fotki ze mną już w ogóle mi sie nie podobają (Nin sie spasł i sie nie lubi), ale widać co te głupki wyprawiają jak mają mnie "pod ręką" :D
Najbardziej mi sie podoba fotka z Croppą wspinającą sie po mojej gołej nodze :D Mam pamiątke w postaci pięknych sznyt od kolana w dół.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Babli »

Ajajaj.. mnogość szczurów :P

A co do Ciebie Nina, to po ja Ci po prostu zazdrasczam. W końcu ja zawsze wyglądam tak samo (chyba, że photoshop mi pomoże odbić się od rutyny), a Ty wszędzie inaczej. Dla mnie to jest zaletą. A na dodatek jesteś ładna bardzo, to nie marudź!
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Anka. »

Nie nooo, oglądając takie zdjęcia morda sama się śmieje, świetne masz te szczurzaste :)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Leia »

Aaaale mordki boskie!!! No czadowe te fotki. Jak się na coś takiego patrzy, to jeszcze bardziej niezrozumiałe i barbarzyńskie zdaje się trzymanie szczurów oddzielnie. Przecież to samo chodzące i biegające i srające szczęście :P Wymiziaj to całe szczęście ode mnie i jeszcze osobno od Gosi, bo ona kocha ciulki.
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: odmienna »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/47e ... 4441e.html jakby się komuś wydawało, że w tym domu jest za mało szczurków, to jeszcze można je przez odbicie zwielokrotnić... a te dwie cudne agutowe kluchy po lewej stronie, też udają swoje odbicia, tylko im się strony trochę pomieszały... :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: merch »

Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Nina »

Babliś, dziękuje... Ja kurcze faktycznie na każdym zdjęciu wyglądam inaczej i do tego mam wyjątkowo mocny talent do robienia głupich min i zmieniania ich z prędkością światła :D

Dziękujemy za zachwyty :) Zdjęć będzie na pewno więcej bo łączenie jeszcze potrwa.

odmienna, wiesz, że ja tego nawet nie zauważyłam? :D To Ahayka z mamusią :)

merch, aż sie sama zaczęłam zastanawiać. Ale wtedy sie zorientowałam, że uszy nie pasują ;) To Frida jakoś tak jasno wyszła. A Flora uszy ma wspaniałe! Żaden z moich dumboli nie ma ich tak nisko i nie są takie wieeelkie :) To taka idealna dumbolowatość.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Dulcissima »

:o

Ile Ty tego masz :D Tylko pozazdrościć :)
Pozdrowienia dla Twoich ogoniastych śliczności :)
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Tupot Małych Stóp

Post autor: Dorotka96 »

Nina, żeby nie mieć podrapanytch nóg, mogłaś ubrać jakies dłuższe spodnie albo podkolanówki :D ja tak robię zawsze.
Tyle szczurów razem! Cudowny widok :-* .
Najlepsze te ostatnie, jak potwory stają dęba 8) .
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”