8:00

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

pero
Posty: 54
Rejestracja: czw mar 19, 2009 9:59 pm
Lokalizacja: Miechów

8:00

Post autor: pero »

ehh wedlyug pani weterynarzsz obydwa moje szczury to chlopcy jednak jeden z tych'chlopcow' Dyzio urodzil(a) dzis rano o 8:00 13 malych ogonkow ..
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: 8:00

Post autor: Babli »

Oddzieliłeś samca od samicy? Jeśli nie może być już w ciąży.
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: 8:00

Post autor: Izold »

Oddiel ich od siebie bo znów będziesz miał młode.Samica jest gotowa do zapłodnienia TUŻ po porodzie (Ruja poporodowa.)
Opiekuj się małymi i postaraj się żeby dostały dobre domki. :) Jeśli już masz szczurki zostaw sobie dwa.Jednego dołącz do Dyzi(a) ( ;) ) a drugiego do drugiego ogoniastego. ^^ Bedą mialy towarzysza. :)
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8:00

Post autor: Hanka&Medyk »

I zmień weterynarza...
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: 8:00

Post autor: Babli »

Ja bym była za kastracją u dobrego weta {!} samca, skoro tuż koło Krakowa, to tam paru się takich znajdzie ;)
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: 8:00

Post autor: Akka »

W Krakowie kastrowałam mojego samczyka u dr. Niedziółki a animal service, obeszło się bez żadnych kłopotów, szczurek szybko doszedł do siebie, więc polecam :)
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: 8:00

Post autor: Izold »

swoją drogą mądra pani weterynarz,jajek u samca nie widzi. xD
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: 8:00

Post autor: Leia »

Są tacy weci, którzy się panicznie boją gryzoni, a już szczurów zwłaszcza i za nic nie wezmą do ręki zwierzaczka i mają problem żeby choć spojrzeć dokładniej. I tak to potem jest. Tacy ludzie powinni mieć inny zawód. Ja kiedyś marzyłam o weterynarii, ale panicznie boję się ptaków i nie dotknęłabym papużki czy kanarka za nic w świecie. No ale w związku z tym wiem, że się nie nadaje. A niektórzy widać nie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”