nitka i milva

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

nitka i milva

Post autor: mataforgana »

slicznie :)

moja nowa szcurcia będzie miała na imię Milva :) i bede mieć Nitke i Milve :)
już sie urodziła, ale jeszcze nie wiem, jak wyglada ;) ale na pewno jedno z 1215113 maluchów sympatycznej szczurzycy z zoologa jest dziewczynką, nie? ;)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

nitka i milva

Post autor: krwiopij »

hmm... czemu z zoologa? nie mozesz wziac maluchow od kogos z warszawy? dwie osoby maja sliczne samiczki do oddania... zalatwienie transportu to banal... moglyby razem z klatka ode mnie przyjechac... a tak chcesz utwierdzic ich w przekonaniu, ze rozmnazanie szczurkow w zoologach jest w porzadku... przeciez ta biedna szczurzyca cale zycie tam przesiedzi, poki nie wykonczy sie nasmierc lub przestanie byc plodna - bo wtedy pewnia oddadza ja do weza...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

nitka i milva

Post autor: mataforgana »

krwipijko - znalazłam inny sklep, nie w pasazu, ale przy Długosza, bardzo blisko mojej bursy. zakumplowałam sie ze sprzedawca - facet jest w porzadku... a poniewaz kobitka puscila sie z ktoryms z kolegow, pan ja odseparował i pozwolił urodzić małe. maja 2 dni. i tak sobie pomyslałam, ze wzielabym jedno za jakies 5 tygodni. 14 listopada jade do francji na 8 dni, boje sie zostawiac Nitusie, a kolezanke chce wziac dopiero jak wroce, zeby nic sie nie stało. poza tym sama Nitka ma dopiero miesiąc - w jakim wieku są te szczurki szukajace domu? mozna zobaczyc jakies zdjecia?
ale... boje sie, ze nie uda mi sie ich oswoic znowu i bede miec problem jak z Agrafka...

a, tak przy okazji - Agrafka zakochała sie w mojej kolezance i zmieniła dom :(
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

nitka i milva

Post autor: krwiopij »

mataforgana, ogloszenia o szczurkach z warszawy sa tutaj:
http://szczury.org/viewtopic.php?t=3552
http://szczury.org/viewtopic.php?t=3546

'kobitka puscila sie z ktoryms z kolegow'? kolegow czy braci? juz sam fakt, ze sprzedawca nie rozdzielil szczurkow i pozwolil, zeby samiczka zaszla w ciaze, nie swiadczy o nim dobrze... to moze jest fajny facet, ale on dla niego te szczurki to towar... :( ludzie, prosze, nie wspierajcie sklepow, jesli mozna pomoc komus, kto ma do oddania maluszki... :(
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

nitka i milva

Post autor: mataforgana »

hm. kapturka nie chce, Nitusia jest kapturkiem... chciałam brazowa albo cala czarna.... ehhh nie wiem.... ile one maja? krwiopijko, musimy pogadac - mam nadzieje, ze bedziesz troche pozniej - ja teraz musze leciec :/
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

nitka i milva

Post autor: krwiopij »

ja caly czas jestem... ;) u mnie komputer jest tylko nad ranem wylaczony - i to w dni powszednie... ;) pogadam zawsze chetnie... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”