Jakiej muzy sluchacie?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

jakiej muzyki słuchacie?

techno
18
5%
club
6
2%
metal
101
26%
rock
157
40%
disco polo
4
1%
jezz
4
1%
hip hop
35
9%
regge
30
8%
muzyka klasyczna
10
3%
pop
25
6%
 
Liczba głosów: 390

mac
Posty: 217
Rejestracja: czw maja 06, 2004 4:38 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: mac »

ADDMASTER masz racje !!! metal rzadzi!!!

UP THE IRONS!!!
AddMaster
Posty: 145
Rejestracja: wt sie 31, 2004 12:56 am

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: AddMaster »

Obrazek

You will be next hehe ;)
Ostatnio zmieniony śr lis 10, 2004 10:41 pm przez AddMaster, łącznie zmieniany 1 raz.
Sandrex
Posty: 755
Rejestracja: wt sie 31, 2004 8:06 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Sandrex »

Metalu sluchalam jak mialam 10 15113 lat. :wink: ( w tym czasie najwiecej czasu spedzlam z bratem - rodzice w pracy, a my kart i metal)
A teraz misz masz konkretny, jednak na podium pozostaje Bob Marley oraz [/size]Janis Joplin. Poza tym uwielbiam glosy kobiet.
Wake Up Little Sparrow
AddMaster
Posty: 145
Rejestracja: wt sie 31, 2004 12:56 am

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: AddMaster »

1015113 lat ? nieodpowiedni wiek na metal ;) proponuje nawrócic sie z powrotem
Awatar użytkownika
majlena
Posty: 163
Rejestracja: pn wrz 20, 2004 12:24 pm
Lokalizacja: Łódź

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: majlena »

kazdemu kroluje to co lubi!
troche tolerancji
tu nie mamy sie przekonywac nawzajem co lepsze tylko pisac co lubimy

ja slucham oldschooli drum'n'bassu jungle happyhardcore i takie tam... (nie mylcie tego blagam z manieczkami!!!!!!!!!!!)
[do Mika: "Lepsze" w Bagdadzie bylo swietne.. chilloucik]

a oprocz tego lubie sobie posluchac hiciorow z lat dziecinstwa.. takich starych jak czasem w radio puszczaja..
wychowalam sie na polskich zespolach rockowych (perfect lady punk oddzial zamkniety i ta cala reszta) i bylam biernym sluchaczem zespolow takich jak led zeppelin, deep purple i in. [moj tata slucha i moj brat sie tym zarazil ja nie ale to nie znaczy ze tego nie lubie, lubie i czasem pod nosem cos tam sobie podspiewuje - mniejsza z tym] no i jeszcze takie typu roxette..
lubie "rege" (nie mam nic przeciwko ulatwianiu sobie zycia dzieki spolszczaniu :P)
bob marley czy lenon - legendy.. (jescze wiele wiele innych ludzi i zespolow az mi sie w pamieci nie miesci)
hmm nie wiem o czym tu jeszcze wspomniec.. hey.. stare lipnickiej... no wiecie takie co sobie mozna sobie nucic pod nosem..
oj i jeszcze santana no nie moge opuscic..
tak wiec zyje we mnie nadal rock i takie rozne i rownoczesnie zyje d'n'b oldsql itp :)

szacunek
-> bRATki: 2twistery, 3kreciki, fragles i sobotwór
Rurka, Limonka, Trumpusia, Arbuzia, Dywan, Pułapka i Duszka
Figa, Czarna Magia, Bzdurka, Lulu, Nutka, Choco, Bańka i ...

-> gRATki od bRATki, czyli wyposażenie do szczurzej klatki
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: pomarańczowy jelcz »

taaak,metal to byla 1 i 2 klasa gimnazjum... w sumie teraz widze,jak glupie bylo moje myslenie,gdy sluchalam tej muzyki(nie mowie,ze sama muzyka jest zla) teraz mam juz otwarty umysl...
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Sterylny Marcin
Posty: 80
Rejestracja: sob lis 20, 2004 11:22 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Sterylny Marcin »

[quote="AddMaster"]Metal rządzi, ale to juz kazdy wie, wiec powiem ze hip hop jest bardzo kiepski, texty sa bardzo głupie a muzyka tandetna i zrobiona na komputerze w piwnicy. (mowie o polskim hip hopie, który jest na B.niskim poziomie) nawet w rumunii sie z nas śmieją :P nienawidze HH![/quote]
Tak... Taki Fisz, Kaliber 44, Łona, czy Emade są najlepszym tego przykładem... Na Kamczatce samej się z tego śmieją.

Jak się nie znasz zupełnie na temacie, o którym chcesz coś powiedzieć to się łaskawie powstrzymaj od takich komentarzy, bo poniżasz tu siebie człowieku.

[quote="pomarańczowy jelcz"]taaak,metal to byla 1 i 2 klasa gimnazjum... w sumie teraz widze,jak glupie bylo moje myslenie,gdy sluchalam tej muzyki(nie mowie,ze sama muzyka jest zla) teraz mam juz otwarty umysl...[/quote]
Hehe. Wtedy się w niej zakochałem. Stare dobre czasy. Teraz wszystko jest takie inne... ;P
Też słuchałem w tamtych czasach metalu. Zawsze też marzyłem o długich włosach, ale moja sterylność mi na to nie pozwoliła. Wiadomo przecież, że jak jakiś facet ma długie włosy i czarne ubranie to brudas z niego.
Teraz jeśli już słucham jakiegoś metalu to we własnym wykonaniu, bo z kolegami gramy na próbach między innymi takie metalowe przeboje jak Iron Man, Smoke On The Water, Black Night, Enter Sandman. Nie żebym to specjalnie lubił, ale do nauki zgrania się w zespole jest całkiem dobre.



Co do tego czego zazwyczaj słucham:

Hip-Hop - Kaliber 44, Paktofonika, Łona, Pięć Dwa Dębiec, O.S.T.R., Cypress Hill, Snoop Dogg, Beastie Boys

Punk - Dezerter, KSU, Farben Lehre, The Bill, Para Wino, Sedes, Zielone Żabki, Pabieda, Smar SW, Cela nr 3, Zakon Żebrzących, Włochaty, Amanita Muscaria, Defekt Muzgó, Psy Wojny, Dead Kennedys, Bad Religion, Crass

Ska i Ska/Punk - Skampararas, Padwórkowi Chuligani, Blade Loki, Skauci, Skankan, Zabili Mi Żółwia, Leniwiec, Akurat, Bluekilla, Bad Manners, Dr. Ring-Ding

Hardcore - Apatia, Post Regiment, Mothra

Inne - Armia, Infected Mushroom, Hurt, Krio de Morto, Tool, Chumbawamba, Horror Show, Nekromatix

To z tych bardziej znanych zespołów. Tych mniej nie chce mi się wymieniać.

Co do Farben Lehre - jutro koncert u mnie w mieście. ;]

Edit

No wreszcie jest łapa pierwsza. W zasadzie tylko dla niej tego posta napisałem.

Edit (dół)

[quote="pomarańczowy jelcz"]Jesli ktos sie jeszcze nie zorientowal co do rodzaju "zarcikow" :wink: Konradka,to on ma wlasnie dlugie wlosy (dluzsze niz ja 0_o) i w swoich ubraniach nie toleruje innego koloru niz czarny 0_o
Tak jakos mu zostalo ze starych :wink: czasow...i nie powiem...nie wyglada tak zle 0_o[/quote]

Uuu. Chyba dobrze, że wytłumaczyłaś, bo ktoś jeszcze by się obraził. Przedni dżołk.

Co do ubrań - mam jedna bluzę z biało-czerwonym nadrukiem (Farben Lehre). Jedna koszulke z brązowym nadrukiem (Dezerter) i dwie z białymi nadrukami (Zielone żabki i Włochaty). Tło czarne. Więc pogłoski, że nie toleruję innych kolorów są wymysłem.
Ostatnio zmieniony ndz sty 23, 2005 10:00 pm przez Sterylny Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: pomarańczowy jelcz »

[quote="Sterylny Marcin"]Też słuchałem w tamtych czasach metalu. Zawsze też marzyłem o długich włosach, ale moja sterylność mi na to nie pozwoliła. Wiadomo przecież, że jak jakiś facet ma długie włosy i czarne ubranie to brudas z niego.[/quote]
Jesli ktos sie jeszcze nie zorientowal co do rodzaju "zarcikow" :wink: Konradka,to on ma wlasnie dlugie wlosy (dluzsze niz ja 0_o) i w swoich ubraniach nie toleruje innego koloru niz czarny 0_o
Tak jakos mu zostalo ze starych :wink: czasow...i nie powiem...nie wyglada tak zle 0_o

;P
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Gumcia »

nobaze sluicham HH,ale tez techno :D
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
elizzz
Posty: 19
Rejestracja: pt sty 21, 2005 10:36 pm
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: elizzz »

reggae rock punk jazz a najbardziej kocham SKA!
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: jakiej muzy s?uchaci

Post autor: Nakasha »

Ja słucham metalu, ale cięższego: black, doom, death (z wiekiem mi się zboczyło 8) ). Czasem również tego klasycznego, czasem hardrocka i rocka, czasem gotyku. A czasem klasyki i jungle ;)

A czemu? Bo współgra mi z duszą i uspokaja, oczywiście ;)

Widziałam tu różne dziwne posty, ogólnie wnioskuję z nich: że metal to etap przejściowy, wyrażanie buntu, głupie myślenie, etc, dla dzieciaków w wieku 1415118... Hm. Przykro mi, że wiele osob tak to traktuje. Że dla wielu to tylko sposób na wyładowanie się, pokazanie kim ja to nie jestem, wywyższanie się i pragnienie należenia do jakiejś niezwykłej grupy. I rzecz jasna dużo przeklinać, na wszystko, najlepiej na religię. I przyznaję, że wiele zespołów metalowych ma takie właśnie teksty.

To wszystko są przykłady głębokiego niezrozumienia muzyki i siebie.

Ja kocham metal - jak wyżej pisałam, raczej "ostro" - ale z zupełnie innych powodów. Mam lat rocznikowo 20 i nie sądzę, by ta pasja kiedykolwiek się zmieniła czy osłabła, ponieważ - uwaga! - te dźwięki współgrają ze mną. I znam wiele wspaniałych zespołów, na b. w ysokim poziomie, o szalenie mądrych i ciekawych tekstach. Nie mam wsobie dzikiego buntu, czy niezrozumienia świata, tudzież nieuleczalnej i wielce tragicznej depresji. A noszę się na czarno, zakładam różne ozdoby i wiem, że dla niektórych wyglądam hmmm powiedzmy, groźnie. Ta muzyka, wbrew wszelkim mniemaniom, jest zrównoważona, zróżnicowana, piękna i sharmonizowana. Kto rozumie i czuje - wie ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
foka_z_zakonu
Posty: 244
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 11:00 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: foka_z_zakonu »

ja uwielbiam radio planeta 106,2 FM a co za tym idzie muzyka taneczna :mrgreen:

ps. widze ze tu sami rockowcy i metale sa.. hihih...
ja tu chyba nie pasuje :cry:
Tymuś - R.I.P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: jakiej muzy s?uchaci

Post autor: Angua »

[quote="Nakasha"]

Widziałam tu różne dziwne posty, ogólnie wnioskuję z nich: że metal to etap przejściowy, wyrażanie buntu, głupie myślenie, etc, dla dzieciaków w wieku 1415118...
Ja kocham metal - jak wyżej pisałam, raczej "ostro" - ale z zupełnie innych powodów. Mam lat rocznikowo 20 i nie sądzę, by ta pasja kiedykolwiek się zmieniła czy osłabła, ponieważ - uwaga! - te dźwięki współgrają ze mną. Nie mam wsobie dzikiego buntu, czy niezrozumienia świata, tudzież nieuleczalnej i wielce tragicznej depresji. A noszę się na czarno, zakładam różne ozdoby i wiem, że dla niektórych wyglądam hmmm powiedzmy, groźnie. Ta muzyka, wbrew wszelkim mniemaniom, jest zrównoważona, zróżnicowana, piękna i sharmonizowana. Kto rozumie i czuje - wie ;)[/quote]
No...wiemy :)
Ja skonczylam 26, z czego wynikałoby, ze etap tzw. buntu mam za sobą. Aczkolwiek jest na swiecie wiele rzeczy, których nie rozumiem i które mi się nie podobaja. Nie sądze, zeby to sie z czasem zmieniło. Czasem dopada mnie lęk istnienia :P czasem łapie depresję, czasem robie głupstwa, których pozniej załuje albo nie ;) To sie pewnie tez nie zmieni. A co do muzycznych upodoban... Znam kilka osob siedzacych w klimatach black-doom-gothic, którym to nie przeszkadza np. tanczyc i swietnie sie bawic przy muzie bardziej przyswajalnej dla ogólu, mozna tez z nimi pogadac i powygłupiac sie na kazdy temat; znam tez paru tzw. metali, z którymi w ogole mi nie po drodze; znam sporo osób siedzacych w klimatach muzycznych odległych ode mnie o lata swietlne, z którymi mam super kontakt. I tak dalej. W moim zbiorze roznych form muzycznych metal i rock zajmuje najwiecej miejsca, ale ostatnio mam problem z odpowiedzią na proste pytanie, czego słucham. Mogę najwyzej powiedziec, czego słucham w tym tygodniu ;) Albo po prostu - słucham dobrej muzyki. Cały czas jestem otwarta na ciekawe klimaty (ostatnio odkryłam acid jazz :)) Ubieram się tak, zeby było albo ładnie, albo wygodnie, zaleznie od okolicznosci przyrody. Wygladam całkowicie niegroźnie (ale tylko wygladam hehe :P )
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: jakiej muzy s?uchaci

Post autor: Nakasha »

Ja przecież też nie słucham tylko metalu, co można zobaczyć w poście wyżej :P :P ale głównie :) i umiem tańczyć i tańczę do techno i "disco" bo czasem dopada mnie taka potrzeba i nie widzę w tym niczego złego, chociaż ludzie wtedy dziwnie na mnie patrzą, bo się wyróżniam na sali 8) oro :P co przykre niektórzy ludzie po prostu są.... hm.... trudni do współżycia.... niezależnie od subkultury :/

Ojej, to że ktoś nie słucha tego, a co innego, nie znaczy, że nie pasuje :P :P szczególnie tutaj :) :)

Jedna z najbliższych mi osób to zapalona techno-manka, która metalu po prostu nie znosi :P :P ale psychiki mamy pod wieloma względami podobne i to się liczy ;)

A z tego, co tu widzę, ludzie na forum też są podobni - chociażby pod tym względem, że kochają zwierzęta, a skoro tak, to mają ciepłe i miłe serca ;) ogólnie. ;)
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Paula_13 »

kilka słów - hip-hop, r&b, pop zagraniczny, disco, ale tez czasem muzyka powazna- zeby sie odprezyc po pracy (w szkole)
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”